Puna nga shtëpia

Puna nga shtëpia me më të mirën që mund të ofrojë teknologjia

Monitorë UHD, Ekrane kompjuterësh, Tabletë dhe më shumë që të funksiononi në mënyrë të përkryer
Нова t55 во домашна канцеларија
Shikojeni punën tuaj me një sy të ri. Kthejeni punën nga shtëpia dhe studimin në kënaqësi. Zbuloni monitorët tanë UHD dhe UHD 4K, monitorët e harkuar, monitorët për lojëra dhe monitorët dhe ekranet me rezolucion të lartë për një eksperiencë pune të nivelit superior.

Space Monitor

Përmirësoni hapësirën tuaj me stil

Merrni të gjithë hapësirën që ju nevojitet me Space Monitor inovativ. Kur nuk e përdorni, mund ta vendosni atë në mur për të liruar hapësirën e tavolinës.

* Testuar me krahasim krah për krah me një tavolinë pune 47,2 inç 19,7 inç (120 cm x 50 cm)
* Krahasim me Samsung SD850 (një monitor tradicional i madhësisë ekuivalente)

Pamje nga lart e një burri që punon në tavolinën e punës me një Space Monitor SR750 rrafsh me murin, që ai të përdorë më shumë hapësirë në tavolinën e punës.

* Testuar me krahasim krah për krah me një tavolinë pune 47,2 inç 19,7 inç (120 cm x 50 cm)
* Krahasim me Samsung SD850 (një monitor tradicional i madhësisë ekuivalente)

Monitorët UHD

Qartësoni fokusin tuaj me monitorët tanë Ultra High Definition

Çfarëdo që të bëni, shikoni përmbajtje në Ultra High Definition. Monitorët me rezolucion të lartë të Samsung janë zgjedhja e përkryer për pothuajse çdo përdorim. Nga aplikacionet profesionale deri te multitasking dhe lojërat, rezolucioni i lartë do të përmirësojë performancën tuaj.

Një monitor UHD 4K UJ590, me 4-fishin e pikselëve të një monitori Full HD, më shumë hapësirë në ekran dhe imazhe UHD të mrekullueshme si në jetë reale.

Qëndroni një hap përpara

Monitorë të harkuar për një pamje gjithëpërfshirëse

Lidhuni si asnjëherë më parë me gamën e monitorëve të harkuar Samsung, që ju mbajnë të zhytur në punë ose në lojë.

Një monitor me kurbaturë Full HD CF39, me ekranin e harkuar për t'ju dhënë juve një përvojë shikimi tërheqëse dhe komoditet më të lartë në shikim.

Monitorët e lojërave

Pranoni sfidën

Merrni kontrollin e seancave tuaja të lojrave, si online ashtu edhe offline, me gamën tonë të Gaming Monitor, fitues të shumë çmimeve. Nga modelet elegante me definicion të lartë deri tek monitorët e rinj QLED, do të jeni gati të provoni kufirin e fundit të rezolucionit.

 Një pamje e zogjve të një njeriu që luan në tryezën e tij me një QIRD të Lakuar HDR Monitori i Lojërave CHG90.

Zgjidhni kë doni

Nuk jeni i sigurt se ku të filloni? Shikoni monitorët tanë më popullorë Samsung që janë të gatshëm t'ju ndihmojnë të shikoni gjithçka.

 • Madhësitë e disponueshme të ekranit

 • Lloji i ekranit

 • Lloji i rezolucionit

 • Ndriçimi

 • Shpejtësia e rifreskimit të monitorit

 • Koha e reagimit

 • 27" / 32"
 • I sheshtë
 • 3,840 x 2,160
 • 250cd/m2
 • 60Hz
 • 4(GTG)
 • 32"
 • I sheshtë
 • 3840 x 2160
 • 270cd/m2
 • 60Hz
 • 4(GTG)
 • 24" / 27"
 • Me kurbaturë
 • 1920 x 1080
 • 250cd/m2
 • 60Hz
 • 4(GTG)
 • 49"
 • Me kurbaturë
 • 3840 X 1080
 • 350cd/m2
 • 120Hz
 • 1(MPRT)
Nuk është nevoja të ndiheni të kufizuar në tavolinën e punës pasi desktopi juaj të jetë lidhur me monitorët më të fundit Samsung UHD dhe me Samsung SSD. Blini smartfonë dhe tableta për këtë shpejtësi dhe lëvizni rrotull lirshëm me gjeneratën e ardhshme të pajisjeve portative të Samsung dhe tabletëve Samsung për ta mbajtur punën argëtuese, të lehtë dhe të shpejtë.

Galaxy
Note10 | Note10+

Ju që mbani shënime, mbani shënim këtë

Kur nuk ju mjaftojnë ekranet, jo më duart, lejoni që Samsung Galaxy Note10 | Note10+ të bëjnë për ju një pjesë të punës. Përdorni veprimet e mahnitshme të S-Pen dhe aplikacionin Note për të mbajtur shënime sa herë që telefononi ose zhvilloni një video-konferencë.

Një person që përdor Galaxy Note10 dhe S Pen për të rrëshqitur përmes pamjeve të një prezantimi, ose për të mbajtur shënime në ekran.

Tabletët

Bëjini më të mëdha idetë e vogla

Tabletët Samsung që do t'ju mbajnë online nëpër shtëpi... e më tej.

Një Galaxy Tab S6: me ekranin e vet 10,5" është ideal për video-telefonatat me kolegët ose ekipet.

Samsung DEX

Hapni një botë të re desktopësh

Bëni multitasking mes pajisjeve si bos. Lidhni Galaxy me monitorin tuaj ose televizorin për ta sjellë atë në jetë në ekranin e madh.
Dhe tani, me vetëm një kabllo USB, shkyçni mundësitë e telefonit tuaj në PC dhe MAC përmes Samsung DeX.

Një Galaxy Note10 i lidhur me një PC me vetëm një kabllo USB, që tregon ndarjen dhe aksesimin e dokumenteve nga smartfoni me PC-në tuaj.

Mëso më shumë

Televizori dhe celulari të shfaqur krah për krah, të dy duke përdorur pasqyrimin e ekranit për t'u lidhur me njëri-tjetrin.

Pasqyrimi i ekranit

Shikoni ndërsa ju ndihmojmë të filloni me Pasqyrimin e ekranit

Tavolinë kompjuteri me laptop, dhe artikuj të tjerë që shfaqen në tavolinën e punës.

Këshilla praktike të rëndësishme për zyrën tuaj në shtëpi

Zbuloni disa këshilla praktike të çmuara për të punuar nga shtëpia dhe për të maksimizuar kënaqësinë tuaj.

Një pjatë ngjyrë kafe me 11 biskota rozë.

Arti i Foodstagram

Shkrepe. Postoje. Haje.

Një grua me bluzë me kapuç, që ushtrohet me orën smart në dorë.

Stërvitja me artikujt e përditshëm në shtëpi

Bëhuni krijues me rutinën e ushtrimeve

Logo e Komunitetit Samsung, me 3 persona të stilizuar të rrethuar nga një rreth.

Bashkohuni me Komunitetin Samsung

Keni nevojë për ndihmë? Bashkohuni bisedës në Komunitetin Samsung për të bërë çfarëdo lloj pyetje në lidhje me produktin tuaj ose Samsung.

Një menaxher i IT vendos 3 telefona inteligjentë me Knox për punonjësit e rinj.

Teknologji për të gjitha bizneset

Pavarësisht nëse drejtoni biznesin tuaj ose punoni për një kompani më të madhe, Samsung ka teknologjinë e duhur për të mbështetur biznesin tuaj.