لوازم الکترونیکی مصرفی

اکتشاف

رؤیا حد و مرز ندارد. Samsung Electronics به دنبال زندگی شادتر و پربارتر، همواره برای بازسازی فردا تلاش می‌کند. ما قلمرو ناشناخته‌ها را کنکاش می‌کنیم تا توانایی‌های بالقوه را کشف کرده و به تعهدات مهمتر خود عمل کنیم.

 

ما محصولات راهبردی خود را در واحد لوازم الکترونیکی مصرفی به طور پیوسته توسعه و گسترش می‌دهیم.
از سال 2006 که برای اولین بار بالاترین سهم از بازار جهانی را از آن خود کردیم، فناوری استثنایی و طراحی مبتکرانه باعث تقویت پیشتازی بی‌نظیر ما در بخش تلویزیون‌ها و مانیتورهای پانل تخت شده است.
در بخش لوازم دیجیتال، با رونمایی از محصولات نوین و ابتکاری و طراحی‌های متمایز در بازار برتر، به رشد چشمگیری دست یافتیم.

بخش تجاری نمایشگرها

ما با تلویزیون‌های جدید Lifestyle TV، چشم‌انداز خود با عنوان «همه‌جا با صفحات نمایش» را تحقق خواهیم بخشید، که در نتیجه آن آزادی کاملی برای قرار دادن نمایشگرها در همه‌جای خانه فراهم می‌شود.
تصویر نشانگر بخش تجاری نمایشگرها

در سال 2016، بخش تجاری نمایشگرها تلویزیون نقطه کوانتومی را روانه بازار کرد و به خاطر بهترین کیفیت تصویر در نوع خود معروفیت پیدا کرد؛ تلویزیون Serif TV ما نیز الگوی طراحی نوینی را به صنعت تلویزیون وارد کرد و جایگاه ما را به یک پیشتاز در این صنعت بالا برد. پیش‌بینی شده که به لطف افزایش روزافزون آگاهی مشتریان نسبت به وضوح بالا و کیفیت تصویر بالا، سال 2017 رشد سریعی را در تلویزیون‌های UHD و تلویزیون‌های منحنی تجربه کند. ما با هدف ایجاد بهترین تجربه دیداری ممکن برای مشتریان خود، اولین و تنها تلویزیون QLED را عرضه خواهیم کرد که حجم رنگ 100 درصدی را ارائه می‌کند؛ یعنی استانداردی نوظهور در رابطه با ارزیابی کیفیت تصویر که می‌تواند پیشتازی جایگاه ما در بازار تلویزیون‌های برتر را تقویت بخشد. علاوه بر این، ویژگی "The Frame" که هر سالن پذیرایی را تبدیل به یک گالری دلنشین و زیبا می‌کند، در کنار سایر لوازم جانبی گوناگون که مخصوص تجهیز هر یک از محصولات است، ما را قادر ساخته که سلایق گوناگون مشتریان را مورد توجه قرار دهیم. از این گذشته، تلویزیون هوشمند سال 2017 قابلیت تماشای طیف وسیعی از محتویات را روی یک صفحه نمایش واحد برای مشتریان فراهم می‌سازد؛ ضمن اینکه کاربران با کنترل کردن گیرنده دیجیتال، کنسول‌های بازی و تقریباً تمامی دستگاه‌های جانبی دیگر تنها با یک کنترل از راه دور یگانه، می‌توانند تجربه کاربری فوق‌العاده‌ای را داشته باشند.

بخش لوازم دیجیتال

هوشمندی شایسته اعتماد - ابتکاری هوشمند که هرگز انتظار آن را نداشته‌اید، ولی اکنون هرروز در خانه به آن اعتماد می‌کنید.

Samsung Electronics مصرانه در تلاش برای ارائه محصولات و تجاربی مبتکرانه است که آسایش کاربران را به حداکثر رسانده و زندگی مشتریان را بهتر می‌سازد. در سال 2016، ما شاهد افزایش فروش در سراسر آسیا بودیم که رشد درآمد را در بازارهای لوازم برتر در آمریکای شمالی، اروپا و کره به همراه داشت. مهم‌تر از همه اینکه سهم Samsung در بازار رتبه اول را در ایالات متحده بدست آورد؛ بازاری که برای برندهای لوازم خانگی یک بازار کلیدی محسوب می‌شود. ما در سال جاری محصولاتی نوآورانه‌ای را عرضه کردیم که تحولی در الگوهای بازار ایجاد کرد، از جمله یخچال فریزر Family Hub ، ماشین‌های لباسشویی AddWash ، و کولر گازی Wind- free. آنها همواره بازخورد مثبتی را از سوی مشتریان برای ما در پی داشته‌اند. ما روی تقویت و گسترش کسب و کار خود با خط تولید داخلی و سیستم‌های تهویه مطبوع نیز متمرکز شده‌ایم. در سال 2017، با ارائه محصولات و فناوری‌های متمایز، همچنان به ارزش‌سازی واقعی برای مشتریان ادامه خواهیم داد. محصولات پیشگامانه و مشتری‌مدارانه ما محصولات عادی و کلیشه‌ای را به چالش می‌کشد، و با ایجاد نوآوری و آسایش حقیقی برای مشتریان ارزشمند خود، به جایگاه پیشتاز در بازار دست خواهیم یافت. ما با عرضه محصولات برتر و مبتکرانه، جایگاه اول خود در بازار را حفظ خواهیم کرد؛ محصولاتی همچون یخچال فریزر Family Hub با فناوری پیشرفته تشخیص صدا که ضامن تقویت ارتباطات خانواده است، ماشین لباسشویی FlexWash که قابلیت دو شستشوی همزمان یا جداگانه را برای ظرفیت‌های مختلف لباس و نوع پارچه داراست، و کولر گازی Wind-free برای حس خنکی مداوم بدون باد مستقیم. علاوه بر این، ما همواره به سرمایه‌گذاری در محصولات تحول‌ساز و روش‌های توزیع برای کسب و کار B2B (بنگاه با بنگاه) خود که از رشد و سودآوری بالایی برخوردار است ادامه می‌دهیم.

تصویر نشانگر بخش تجاری دستگاه‌های دیجیتال
تصویر نشانگر بخش تجاری تجهیزات پزشکی و سلامت

بخش تجاری تجهیزات پزشکی و سلامت

تجربه جدید Samsung Healthcare از طریق «دسترسی، دقت و بهره‌وری».

‫Samsung Healthcare با تمرکز روی تجهیزات تصویربرداری در مقیاس بزرگ، در حال توسعه و فروش سیستم فراصوتی، پرتونگاری دیجیتال و توموگرافی رایانه‌ای همراه به مؤسسات پزشکی مختلف در سراسر جهان است.
سیستم ممتاز پرتونگاری دیجیتال همراه GM85 با طراحی سبک و فشرده خود راحتی فوق‌العاده‌ای فراهم می‌کند و دقت تشخیص را بسیار بهبود بخشیده است و با معرفی کاربردهای نوآورانه جدید و فناوری هوش مصنوعی، کارآیی را افزایش داده است.
عملکرد ALND (تشخیص خودکار غده ریوی) که Samsung Healthcare آن را توسعه داده است، فناوری پیشرفته پردازش سیگنال و هوش مصنوعی را با تجهیزات تشخیص تصویری تلفیق می‌کند. ALND دارای مجوز تحت عنوان عملکرد پزشکی با هوش مصنوعی است.
‫HERA I10 فرم فاکتور* جدیدی است که محیطی راحت‌تر با فناوری‌های تصویربرداری اصلاح‌شده را فراهم می‌سازد و به‌واسطه همین اطمینان از تشخیص را افزایش می‌دهد، این محصول به‌خاطر طراحی ارگونومیک نوآورانه آن «جایزه بهترین محصول» را از نوزدهمین دوره مسابقات طراحی ارگونومیک با حمایت مالی «انجمن ارگونومیک کره» دریافت کرد.
* ترکیبی از سیستم فراصوتی، صندلی تعبیه‌شده و ایستگاه مبدل.