فناوری اطلاعات و ارتباطات همراه

نوآوری

Samsung Electronics در حال ایجاد فرهنگی از قابلیت‌های نامحدودی است که زندگی را پربار و دنیا را متحیر می‌کند. تعهد و اعتماد عمیق مشتریان باعث می‌شود تلاش مداوم ما به تغییر و نوآوری بینجامد.

 

نوآوری در زمینه فناوری Samsung Electronics بیانگر رشد و عملکرد برجسته ماست. این موضوع با فروش سالانه بیش از 400 میلیون دستگاه تلفن همراه در سرتاسر جهان، که توسط فناوری تلفن‌های هوشمند شگفت‌انگیز ما تقویت شده، اثبات می‌شود. تجهیزات و راهکارهای مخابراتی ما توسعه 4G‌ جهانی را توانمند می‌کنند. و فناوری تصویربرداری دیجیتال، نه تنها از طریق ثبت لحظات خاص، بلکه با امکان‌پذیر کردن اشتراک‌گذاری خاطرات در یک آن، در هر جا و هر زمان، زندگی مردم را غنی می‌سازد.

تصویر نشانگر بخش تجاری ارتباطات همراه

تجارت ارتباطات همراه

ما با تمرکز بر نوآوری الهام گرفته از زندگی مردم، همواره هدفمان افزایش ارزش و راحتی مشتریان بوده است.

ما در سال 2016 با ارائه تجربه کاربری پربار و قابلیت‌های دقیق‌تر محصول، به قله بازار جهانی تلفن‌های هوشمند صعود کردیم، و بدین ترتیب، پیشگامی خود را در بازار استحکام بخشیدیم. علاوه بر مدل‌های برتر تلفن‌های هوشمند ما، خطوط تولید محصولات با قیمت متوسط و پایین به ما امکان داد تا از بازخورد مثبت مصرف‌کننده، حتی در بازارهای گسترده‌تر، در سراسر جهان بهره‌مند شویم. ما اکوسیستم محصولات خود را با دستگاه‌های پوشیدنی، IoT (اینترنت اشیاء) و لوازم جانبی تقویت کردیم، و در همان زمان، رقابت بازاری خود را با گسترش مجموعه پیشنهادهای خدماتی و تجاری B2B (بنگاه با بنگاه) به سمت پرداخت‌های همراه، راهکارهای امنیتی و غیره، قابلیت رقابتی خود را در بازار قوت بخشیدیم. در سال 2017، برنامه ما این است که با نوآوری هدفمند و پربار خود، تجربه ارتقایافته‌ای را برای مصرف‌کننده ارائه دهیم و در عین حال شرایط بازار را برای عملی کردن استراتژی خط تولید محصول جهانی و دنبال نمودن سودآوری به‌طور کامل تجزیه و تحلیل کنیم. ما با عنایت به قابلیت‌های پیشرفته خود در تحقیق و توسعه محصولات نوآورانه‌ای را عرضه خواهیم کرد که مرزهای بازار تلفن هوشمند امروز را جابجا می‌کند و با تضمین مدیریت باکیفیت و بی‌بدیل، منافع مصرف‌کننده را افزایش خواهیم داد. علاوه بر این، سرمایه‌گذاری و تحقیق و توسعه ما در زمینه‌های اینترنت اشیاء، هوش مصنوعی، خدمات همگرا و در B2B‌‌‌ ادامه خواهد یافت که به رشد در آینده شتاب خواهد داد.

تجارت شبکه‌ها

ارائه زیرساخت‌های نسل بعدی شبکه و راهکارهای مجهز به فناوری برجسته و تجربه موفق.

ما یک پروژه جدیدالتعریف را بر عهده گرفته‌ایم تا بزرگترین شبکه جدید LTE (4G) را در جهان با مشتری اصلی خود در هند ایجاد کنیم و اولین سرویس LTE سراسری را در سال 2016 در هند آغاز کردیم. در مالزی، ما شبکه TD-LTE، اولین LTE که از VoLTE (انتقال صدا بر بستر LTE) در سطح کشور پشتیبانی می‌کند، را راه‌اندازی کردیم. در حالی که تلاش‌های ما برای گسترش حضورمان در بازارهای نوظهور همچنان ادامه دارد، سعی می‌کنیم که این بازارهای پیشرفته ارتباطات همراه همانند بازارهای کره، ایالات متحده و ژاپن را در دست بگیریم. محصولات جدید ما در زمینه ایستگاه مرکزی گوی سبقت را در عرضه LTE-Advanced Pro، فناوری پیشرفته 4G LTE پیش از عصر 5G، از سایر رقبا ربوده است، و ما به‌واسطه همکاری با اپراتورهای پیشروی جهان بر آنیم تا فناوری ارتباطات نسل بعد را در محیط کاربردی واقعی آزمایش کنیم، با این هدف که فناوری 5G FWA (دسترسی ثابت بی‌سیم) را برای اولین بار تجاری‌سازی نماییم. در سال 2017، ما کار را با پروژه ‘Infill & Growth’ در هند ادامه خواهیم داد تا پوشش خدمات و ظرفیت شبکه را گسترش دهیم، و در عین حال استفاده از راهکارهای مختلف مدیریت کیفیت شبکه ارتباطی، اعم از VoMA و DMA، را بالا ببریم. در بازار پیشرفته، ما تجاری‌سازی فناوری تجمیع اپراتور مجهز به فرکانس 5 بانده، فناوری 4X4 چند ورودی چند خروجی (MIMO)، و همچنین فناوری باند باریک اینترنت اشیاء (NB-IoT) را برای اولین بار در جهان رهبری خواهیم کرد، و در همین حال مجموعه گسترده‌ای از محصولات کوچک تلفن همراه را برای رسیدن به مشتریان جدید اعلام می‌نماییم. تلاش ما بر این است که یک نسخه تجاری از محصول مبدأ به مقصد 5G FWA را که در «کنگره جهانی تلفن همراه» در سال 2017 به نمایش گذاشته شد راه‌اندازی کنیم، و FD-MIMO و دیگر فناوری‌های موج میلیمتری 5G و همچنین فناوری زیر 6 گیگاهرتز را همزمان توسعه دهیم تا همچنان تجاری‌سازی فناوری‌های مخابراتی نسل بعد را ارتقا داده و رهبری کنیم.

تصویر نشانگر تجارت شبکه‌ها