فناوری اطلاعات و ارتباطات همراه

نوآوری

Samsung Electronics در حال ایجاد فرهنگی از قابلیت‌های نامحدودی است که زندگی را پربار و دنیا را متحیر می‌کند. تعهد و اعتماد عمیق مشتریان باعث می‌شود تلاش مداوم ما به تغییر و نوآوری بینجامد.

 

نوآوری در زمینه فناوری Samsung Electronics بیانگر رشد و عملکرد برجسته ماست. این موضوع با فروش سالانه بیش از 400 میلیون دستگاه تلفن همراه در سرتاسر جهان، که توسط فناوری تلفن‌های هوشمند شگفت‌انگیز ما تقویت شده، اثبات می‌شود. تجهیزات و راهکارهای مخابراتی ما توسعه 4G‌ جهانی را توانمند می‌کنند. و فناوری تصویربرداری دیجیتال، نه تنها از طریق ثبت لحظات خاص، بلکه با امکان‌پذیر کردن اشتراک‌گذاری خاطرات در یک آن، در هر جا و هر زمان، زندگی مردم را غنی می‌سازد.

سه تلفن Galaxy S20 و S20 plus، یکی به رنگ صورتی ابری، یکی به رنگ آبی ابری و یکی به رنگ خاکستری کیهانی.

تجارت ارتباطات همراه

ما با تمرکز بر نوآوری الهام گرفته از زندگی مردم، همواره هدفمان افزایش ارزش و راحتی مشتریان بوده است.

به‌عنوان پیشگام بازار جهانی صنعت تلفن همراه، در تلاشیم تا تجربیات کاربری جدید و متفاوتی را از طریق نوآوری‌هایی هدفمند ارائه دهیم. میراث پرافتخار ما با بیش از یک دهه تحقیق و توسعه Galaxy، فناوری‌های نوآورانه‌ای مانند تلفن‌های هوشمند تاشو، Galaxy 5G، اینترنت اشیاء و همینطور Samsung Knox، ‏Samsung Pay، ‏Samsung Health و Bixby را ارائه کرده است. با تکیه بر این فناوری‌ها، تلفن‌های هوشمند، دستگاه‌های پوشیدنی‌، تبلت‌ها و رایانه‌های شخصی ما دسته‌های جدیدی از محصولات را ایجاد می‌کنند و بدین ترتیب عصر جدیدی از قابلیت‌های تلفن همراه و تجربیات کاربری برجسته برای پیشبرد صنعت آغاز می‌شود.
بر اساس نجربه‌مان از اولین تلفن هوشمند 5G تجاری در جهان، یعنی Galaxy S10 5G، ما عرضه محصول Galaxy 5G را در سال 2020 متنوع کردیم تا نه‌ تنها محصولات برتری را در آن جای دهیم، بلکه در طیف وسیع‌تری از تلفن‌های هوشمند بتوانیم به نیازهای روزافزون مشتریان متنوع و روبه‌رشد خود پاسخ دهیم و جدیدترین فناوری‌ها را در اختیار افراد بیشتری قرار دهیم. ما همچنین Galaxy Fold و Galaxy Z Flip را نیز با ویژگی‌های شکلی تاشو روانه بازار کردیم تا باز هم در ارائه مداوم اولین و بهترین فناوری جهان به بازار برای نوآوری‌های هدفمند پیشگام باشیم. با این تلاش‌ها و با بهره‌گیری از قدرت 5G، هوش مصنوعی و امنیت تلفن همراه و از طریق همکاری آزاد، ضمن خلق آینده‌ای پایدار، در ایجاد نسل جدیدی از تجربیات فراگیر، هوشمند و ایمن پیشتازیم که در هر دستگاه، پلتفرم و برندی نیز آن‌ها را به کار می‌بریم.

تجارت شبکه‌ها

‫Samsung Electronics با جابه‌جا کردن مرزهای فناوری، تمام امکانات بالقوه نسل بعدی سرویس‌های ارتباطات از راه دور را کاوش می‌کند.

‫Samsung Electronics با سرمایه‌گذاری در جدیدترین فناوری‌ها، ایجاد اکوسیستم صنعتی، شتاب دادن به استانداردهای فنی جهانی و عرضه نمونه‌های سرویس‌های آینده به عاملان پیشرو جهانی در حوزه ارتباطات از راه دور، به‌مدت بیش از یک دهه در نوآوری‌های فناورانه پیشگام بوده است و سرویس‌های ارتباطات از راه دور را رهبری کرده است.
ما با دارا بودن سبد جامعی از محصولات، از تراشه‌ها، دستگاه‌ها و تجهیزات ارتباط از راه دور، و با توجه به در اختیار داشتن مجوز طیفی، داشتن نفوذ در زمینه تلفن همراه و با در نظر گرفتن الگوهای تجاری آینده، در جایگاه منحصربه‌فردی قرار داریم تا راهکارهای بهینه‌ای برای به انجام رساندن سرویس‌های تجاری 5G ارائه کنیم.
‫Samsung Electronics با تجاری‌سازی موفق سرویس‌های 5G در ایالات متحده و کره و تثبیت موقعیت خود به‌عنوان پیشگام فناوری 5G، تحولاتی انقلابی در این صنایع آغاز کرده است.
همچنین، Samsung Electronics در استفاده از 5G در سال 2020 در ژاپن نقشی حیاتی ایفا می‌کند و در حال گسترش بازار خود در اقیانوسیه، آمریکای شمالی، آسیای شرقی و اروپا است.

تصویر نشانگر تجارت شبکه‌ها