زمینه‌های شغلی

شغلتان را تا افق‌های نوینی پیش ببرید

 

ما با داشتن حدود 200 مرکز در قریب به 80 کشور دنیا، در تمامی زمینه‌های شغلی افرادی را داریم که با فعالیت نوآورانه خود، به ارائه محصولات و راهکارهای نوین برای استفاده روزانه میلیون‌ها نفر کمک می‌کنند.

بازاریابی و فروش

 

Samsung یک برند شناخته‌شده در جهان است که در تعدادی از گروه‌های محصولاتی در بازار پیشتازی می‌کند، از جمله تلفن‌های هوشمند، تلویزیون‌ها و نیمه‌رساناها. در تیم‌های بازاریابی و فروش ما، فرصت‌های شغلی متنوعی در حوزه‌های بنگاه با بنگاه (B2B) و بنگاه با مشتری (B2C) وجود دارد که روی گسترش پایگاه مشتریان در گروه‌های موجود و نیز توسعه کسب و کارهای جدیدتر فعالیت دارد.

 

تحقیق و توسعه

 

تحقیق و توسعه قلب هویت ما به عنوان یک شرکت است، و ما پیوسته سرمایه‌گذاری خود در حوزه تحقیق و توسعه فناوری نوین را بیش از سایرین در این صنعت افزایش می‌دهیم. چه مهندس سخت‌افزار باشید و یا توسعه‌دهنده نرم‌افزار (یا ترکیبی از این دو)، در شرکت Samsung فرصت‌های متنوعی برای کار روی دستگاه‌ها، محتویات و نرم‌افزارهای نسل بعد وجود دارد تا در تولید محصولاتی بکار گرفته شوند که زندگی میلیون‌ها نفر در سراسر جهان را غنی و پربار می‌سازد.

 

طراحی

 

افراد با هم یکسان نیستند، و به همین خاطر است که ما در طراحی‌های خود رویکرد تک‌بعدی و تکراری را بکار نمی‌گیریم. ما طراحانی در تمامی نقاط جهان داریم که با تلفیق ایده‌های خود با آگاهی عمیقی که از نیازهای خاص مشتریان دارند، حقیقتاً بهترین محصولات و راهکارها را می‌سازند. فرصت‌های جذابی برای کار در حوزه‌های مختلف در Samsung وجود دارد، از جمله طراحی محصولات، رابط کاربری/تجربه کاربری و گرافیک.

 

مدیریت عمومی

 

در شرکت بزرگی مثل شرکت ما، تیم‌هایی که مسئول مدیریت منابع و پشتیبانی از فعالیت بخش‌های تجاری هستند از اهمیت بسیاری برخوردارند. در سِمت‌های برنامه‌ریزی، مالی، ارتباطات، منابع انسانی، مسئولیت اجتماعی شرکتی (CSR)، حقوقی یا تدارکات در شرکت Samsung، این فرصت را پیدا می‌کنید که به کار اثربخشی در مقیاس جهانی مشغول شوید؛ کاری که در موفقیت آتی شرکت نقشی حیاتی ایفا می‌کند.

 
با فرصت‌های جذاب آشنا شوید و برای پیوستن به ما هم‌اکنون درخواست دهید.