سیستم ارزش مدیریت زیست‌محیطی

Samsung Electronics در «بیانیه زیست‌محیطی سامسونگ» منتشرشده در سال 1992، پایه‌های مدیریت زیست‌محیطی را به عنوان فلسفه‌ای برای قرن 21 بنا نهاد. از آن زمان، ما از پایبندی صرف و منفعلانه به قوانین و مقررات زیست‌محیطی پا را فراتر گذاشته‌ایم. ما با عملی کردن مدیریت زیست‌محیطی، راهکارهای سازگار با محیط زیست را در اختیار مشتریان قرار می‌دهیم و در ایجاد آینده‌ای پایدار پیشتاز هستیم. محیط زیست سالم امری ضروری برای آینده ما است.

سیستم ارزش مدیریت زیست‌محیطی
فلسفه: ما به محفوظ نگه داشتن زندگی انسان و محیط زیست جهانی کمک می‌کنیم، این کار را از طریق تجارتی که به مردم و طبیعت احترام می‌گذارد انجام می‌دهیم. جشم‌انداز: ما از طریق محصولات و فناوری‌های نوآورانه و آگاه از نظر محیط زیستی و پیشتازی در آینده‌ای پایدار از جامعه جهانی تجارب پایدار جدید برای مشتریان خود فراهم می‌کنیم «PlanetFirst»: شعاری است که بیانگر تعهد ما در ادغام مسئولیت‌پذیری اجتماعی و مدیریت پایدار از طریق اقدامات تجاری است که حفاظت از محیط ‌زیست را اولویت می‌بخشد. شکل دایره‌ای لوگو به زمین و شروع جدید اشاره دارد و رنگ‌های سبز و آبی نشان دهنده زمین حاصل‌خیز و آب است که برای نسل‌ها ادامه خواهد داشت

اقدام مربوط به آب و هوا

تغییرات اقلیمی به هر قسمت از جهان اثر می‌گذارد.
با کاهش گازهای گلخانه‌ای و ابتکاراتی در این راستا، واکنش ما به تغییرات اقلیمی، بر ایجاد تغییری برای داشتن آینده‌ای سبز و پایدار متمرکز شده است.

طرح تصویری کلیدی از صفحه اقدام مربوط به آب و هوا

محصولات آگاه به محیط زیست

محصولات الکترونیکی را می‌توان طوری ساخت که آگاه‌تر به محیط زیست باشد.
ما در Samsung Electronics، به هنگام توسعه تمامی محصولات خود از همان زمان شروع مرحله برنامه‌ریزی، محیط زیست را به‌طور دقیق مد نظر قرار می‌دهیم.
ما تلاش می‌کنیم با به‌کارگیری فناوری‌های پیشرفته، به آسایش زندگی بیفزاییم و زندگی را هرچه بیشتر با الگوهای زیست‌محیطی همراه کنیم.

طرح تصویری کلیدی صفحه محصولات آگاه به محیط زیست

بهره‌وری منابع

حفاظت از منابع محدود کره زمین، مصرف آن‌ها به مدت طولانی‌تر و بازیافت آن‌ها امری ضروری است.
Samsung Electronics به پژوهش‌های خود ادامه می‌دهد تا بهره‌وری منابع را به حداکثر برساند.

طرح تصویری کلیدی از صفحه بهره‌وری منابع

کارگاه‌های آگاه به محیط زیست

کارگاه‌های تولید محصولات نیز از نگرانی‌های زیست‌محیطی به‌دور نیستند.
در کارگاه‌های آگاه به محیط زیست Samsung Electronics، انسان و طبیعت با یکدیگر هم‌زیستی می‌کنند.

طرح تصویری کلیدی صفحه کارگاه‌های آگاه به محیط زیست

داده‌های محیط زیست

Samsung Electronics در انتشار سیاست‌های زیست‌محیطی خود و عملکردش در این حیطه شفاف عمل می‌کند.
مدیریت زیست‌محیطی به‌منظور حفظ محیط زیست، حتی جزئی‌ترین نظرات را نیز در نظر می‌گیرد و ارتباط و تعامل را برای همگان امکان‌پذیر می‌سازد.

طرح تصویری کلیدی از صفحه داده‌های محیط زیست