گزارش و خط مشی

افشای اطلاعات صریح و برقراری ارتباطات شفاف

ما گزارش توسعه پایدار را هر ساله منتشر نموده و سیاست‌های ذیربط را افشا می‌سازیم تا عملکرد خود در مدیریت پایدار را به اطلاع ذینفعان برسانیم.

 

پیرامون رویکردهای اصلی نسبت به پایایی

<h3>In main approaches to sustainability info-graphic.</h3><dl> <li>NGO : Build successful partnerships.</li> <li>Employees : Enhance values by Education and innovation.</li> <li>Customers : Develop environmentally-friendly, Products and improve, Customer satisfaction.</li> <li>Governments : Maximise corporate, Value by sound, Economic activities.</li> <li>Shareholders : Fair trade and compliance.</li> <li>Business Partners : Improve competitiveness, Through win-win partnerships.</li> <li>Local Communities : Effective social contribution, For requtation management, And business continuity.</li> <li>Global Society : Contribute to addressing Global issues (i.e. climate change)</li></dl>

جامعه جهانی

کمک به رسیدگی به مسائل و مشکلات جهانی (از جمله تغییر آب و هوا)

جوامع محلی

نقش اجتماعی مؤثر در مدیریت شهرت و تداوم کسب و کار

شرکای تجاری

ترویج رقابت از طریق شراکت‌های برد-برد

سهامداران

تجارت عادلانه و قانون‌مداری

دولت‌ها

افزایش حداکثری ارزش شرکت با فعالیت‌های اقتصادی معقول

مشتریان

توسعه محصولات سازگار با محیط زیست و ارتقای رضایت مشتری

کارمندان

افزایش ارزش‌ها با آموزش و نوآوری

سازمان غیردولتی

ایجاد شراکت‌های موفق

گزارش توسعه پایدار

در هم آمیختن مدیریت شرکتی با توسعه پایدار موضوعی است که در جهان کسب و کار اهمیت روزافزون داشته است، ضمن اینکه انتظارات نیز نسبت به مسئولیت‌پذیری اجتماعی و زیست‌محیطی افزایش یافته است. در پاسخ به این موضوع، ما به بهبود جریان جمع‌آوری ایده‌های ذینفعان پرداخته‌ایم و چشم‌انداز و راهبردهایی را برای توسعه پایدار در مقیاس شرکتی شکل داده‌ایم. ما مسئولیت‌های اقتصادی، زیست‌محیطی و اجتماعی گوناگونی را به عنوان عناصر اصلی مدیریت پایدار خود تعیین کرده‌ایم. ما متعهد هستیم همواره در جهت شناسایی ذینفعان مختلف، ایجاد روابط مثبت با آنها و نهایتاً ارتقای ارزش خود برای شرکت و نیز ذینفعان اقدام نماییم.

مشاهده موارد بیشتر بستن

ضوابط انجام کسب و کار

در سال 2005، Samsung Electronics «منشور اخلاقی جهانی» را به عنوان یک راهنمای مرجع در رابطه با رویکردش نسبت به مسئولیت‌پذیری در انجام فعالیت‌های تجاری معرفی نمود. با گذشت سالها، انتظارات نهادهای مختلف - از جمله سازمان‌های غیردولتی، دولت‌ها، مشتریان، سهامداران، تأمین‌کنندگان و کارمندان - در کنار مسئولیت‌پذیری ما که در جایگاه یک شهروند شرکتی جهانی هستیم، فزونی یافته است. در این راستا، شرکت Samsung Electronics سند «ضوابط انجام کسب و کار» را اصلاح و به‌روزرسانی کرده است؛ این سند ارائه‌دهنده مسیری مشخص برای مدیریت پایدار است که اولین بار در گزارش توسعه پایدار سال گذشته منتشر گردید.

منشور اخلاقی تأمین‌کنندگان

Samsung به دنبال برقراری شراکت با ذینفعان مهم از جمله شرکت‌های غیردولتی، دولت‌ها و جوامع محلی نیز هست تا ضوابط مذکور را مرتباً بهبود بخشیده و از هم‌سویی آن با قانون کار محلی و نیز ضوابط انجام کسب و کار Samsung اطمینان حاصل کند

راهنمای منشور اخلاقی تأمین‌کنندگان

گزارش مسئولانه برای مواد معدنی Samsung Electronics

در سال‌های اخیر، مشکلات مداومی در ارتباط با مواد معدنی استخراج شده در مناطق پرخطر و جنگ‌زده وجود داشته است و در این راستا، سهام‌داران به « یافتن مسئولانه» شرکت‌ها نیاز دارند.
در بین محصولات سامسونگ از اجزای متنوعی استفاده شده که شامل مواد معدنی مانند تانتالیوم، قلع، تنگستن، طلا و کبالت می‌شود که برای اطمینان از ویژگی‌های الکترونیکی است.
بنابراین، ما تمام تلاش خود را برای به حداقل رساندن تأثیرات منفی بر جامعه و محیط زیست، مانند نقض حقوق بشر و تخریب محیط زیست در فرآیند استخراج از معدن، به کار می‌گیریم و می‌خواهیم از طریق این گزارش تلاش‌های خود را افشا و بیان کنیم.

سیاست بازار کار