زنجیره‌ی تأمین

مدیریت مسئولانه زنجیره‌ی تأمین

ما اطمینان می‌دهیم که تأمین‌کنندگان ما به‌منظور ایجاد زیست‌بوم مشترک عاری از عیب و نقص و زنجیره‌ی تأمین پایدار، مزیت رقابتی قوی‌تری را از رهگذر پشتیبانی و همکاری ایجاد خواهند کرد.

 

ما که فلسفه عدالت، فکر باز و مشارکت با سود دوجانبه را سرلوحه کارمان قرار داده‌ایم، زنجیره‌ی تأمین خود را با همکاری تقریباً 2,200 تأمین‌کننده در سراسر جهان اداره می‌کنیم. ما به تمام تأمین‌کنندگان خود در پیروی از «منشور اخلاقی تأمین‌کننده Samsung» یاری می‌رسانیم و مطابق با مقررات محلی مرتبط و استانداردهای بین‌المللی عمل می‌کنیم. ما با کمک ارزیابی تأمین‌کنندگانمان، خطرات زنجیره‌ی تأمین را به لحاظ جنبه‌های پایداری، از جمله محیط‌زیست، حقوق بشر، مسائل مالی و موارد دیگر، مدیریت می‌کنیم. علاوه ‌بر این، ما به‌طور مداوم از تأمین‌کنندگان خود برای رشد و ایجاد مزیت رقابتی متقابل حمایت می‌کنیم.

راهبرد مدیریت زنجیره‌ی تأمین و پنج ملاک

 •  

  اقتصاد

  به‌منظور افزایش همکاری، سرعت و بهره‌وری در رابطه با تأمین‌کنندگان خود و همچنین ایجاد زیست‌بوم مشترکی که تأمین‌کننده‌ی رشد پایدار باشد، مزیت رقابتی همه‌جانبه‌ای را در زمینه تأمین هزینه، تحویل، کیفیت، فن‌آوری و منابع انسانی تضمین می‌کنیم.

 •  

  اجتماعی

  ما خواهان توجه به استانداردها و مقررات بین‌المللی در زمینه‌های مدیریت حقوق بشر، محیط کار، اخلاق و مسائل مربوط به مواد معدنی استخراج‌ شده از مناطق پرتنش موردتوجه هستیم.هدف ما از این کار ایجاد سیستم پاسخگویی مدیریتی باز و شفافی است که تمام سهام‌داران را در امتداد زنجیره‌ی تأمین در بر می‌گیرد.

 •  

  محیطی

  ما تنها با تأمین‌کنندگانی که دارای گواهی‌نامهEco Partner (شریکِ زیست‌بومی) هستند همکاری می‌کنیم، بنابراین، می‌توانیم اثرات محیطی را که ممکن است در اجزا، مواد خام و فرآیند ساخت وجود داشته باشد، ارزیابی و مدیریت کنیم.

 
<h3> تصویر اینفوگرافیک مربوط به ارزش‌آفرینی از طریق مدیریت پایدار</h3> <ul> <li>List 1) Cost competitiveness (Economic).</li> <li>List 2) On time delivery (Economic).</li> <li>List 3) Supplier competitiveness (Economics, Social, Environmental).</li> <li>List 4) Response to Risk (Economics, Social, Environmental).</li> <li>List 5) Human resources capacity (Economic)</li> </ul>
این تصویر نمایاگر راهبرد مدیریت زنجیره‌ی تأمین و اطلاع‌نگاشت پنج ملاکه به همراه توضیحات اضافی در زنجیره‌ی تأمین پایداری است.

عملیات تأمین‌کننده

ما در شرکت Samsung، تمام تلاش خود را در راستای ایجاد مشارکتی راهبردی با تأمین‌کنندگان برتر خواهیم کرد. این مشارکت بر پایه اعتماد دوجانبه بنا شده است. به همین دلیل است که ما فرآیندی عادلانه و عاری از شبهه را در عملکرد سیستم ثبت‌نام تأمین‌کنندگان، برای تأمین‌کنندگان جدید اتخاذ کرده‌ایم. در کنار آن، ما هر ساله ارزیابی‌هایی را برای کمک به تأمین‌کنندگان خود در راستای تقویت مزیت رقابتی و کاهش خطرات مربوطه انجام می‌دهیم.
هشرکت‌هایی که تمایل به همکاری تجاری با سامسونگ Samsung دارند می‌توانند پیشنهادهای جدید کاری خود را در پرتال تدارکات ما (www.secbuy.com) ارسال کنند. مرکز پشتیبانی بین‌المللی (IPC) به‌عنوان کانون پشتیبانی فعالیت می‌کند. این مرکز ‌ امکان شناسایی تأمین‌کنندگان برجسته را در مناطقی از جهان که به لحاظ راهبردی حائز اهمیت هستند برای ما فراهم می‌کند.

موارد کلیدی ارزیابی مربوط به برنامه ثبت‌نام تأمین‌کنندگان جدید

 
محیط‌زیست و امنیت
درخواست از تأمین‌کنندگان برای رعایت معیارهای تعیین شده در 22 ماده، افزایش ایمنی شغلی، تجهیزات جلوگیری از حریق، سلامت شغلی، مواد خطرناک و تأسیسات زیست‌محیطی.
8 موردی که باید رعایت شود: تجهیزات جلوگیری از حریق، موارد خطرناک و پسماند، تأسیسات فاضلاب و هرزآب و غیره.
 
کار و حقوق انسانی
انجام بازرسی‌های اجباری در محل در 20 بند، شامل کار داوطلبانه، مطابقت با مقررات ساعت کاری و منع تبعیض.
3 موردی که باید رعایت شود: منع کار کودکان، ضمانت حداقل دستمزد و منع رفتار ضدانسانی.
 
شریک زیست‌بومی
انجام بررسی‌‌هایی درباره آموزش، تربیت و خط‌مشی زیست‌محیطی محصول و استفاده از مواد خطرناک.
انجام داد و ستد تنها با تأمین‌کنندگان دارای گواهی‌نامه از شریک زیست‌بومی.

فرآیند جامع ارزیابی

تصویر فرآیند ارزیابی جامع (ارزیابی سالیانه، خود-بهسازی، ارزیابی، مدیریت تکمیلی) مربوط به اطلاع‌نگاشت در زنجیره‌ی تامین.

برنامه‌های همکاری شرکا

برای زندگی مطابق با فلسفه کسب‌وکار خود مبنی بر اینکه «مزیت رقابتی ما در Samsung Electronics، برگرفته از مزیت رقابتی تأمین‌کنندگان ماست»، مرزهای طرح‌های مبتکرانه مدیریتی با سود دوجانبه خود را بیش از پیش به جلو می‌رانیم تا هم تأمین‌کنندگان داخلی و هم تأمین‌کنندگان خارجی را دربر بگیرد. ما مجموعه‌ی گسترده‌ای از برنامه‌های حمایت از بودجه، آموزش، و نوآوری را ارائه می‌دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که تأمین‌کنندگان ما در سطح جهانی به رقابت می‌پردازند.

 • این تصویر نشان‌دهنده صندوق سرمایه‌گذاری در برنامه‌های همکاری شرکا است این تصویر نشان‌دهنده صندوق سرمایه‌گذاری در برنامه‌های همکاری شرکا است
  • KRW 823.2billion
  • investment in the Win-Win Cooperation Fund

  صندوق سرمایه‌گذاری

  ایجاد صندوق‌هایی با ارزش 1 تریلیون وون کره جنوبی (KRW) به‌وسیله بانک‌های تجاری

 • این تصویر نمایش‌دهنده ظرفیت‌سازی کارکنان در برنامه‌های همکاری شرکا است این تصویر نمایش‌دهنده ظرفیت‌سازی کارکنان در برنامه‌های همکاری شرکا است
  • 13,089 Persons
  • Attendees of supplier training

  ظرفیت‌سازی کارکنان

  ارائه دوره‌های رهبری، تخصص شغلی، دوره‌های جهانی و سایر موارد با استفاده از تسهیلات آموزشی ویژه تأمین‌کنندگان

 • این تصویر نمایش‌دهنده طرح‌های نوآوری در برنامه‌های همکاری شرکا است این تصویر نمایش‌دهنده طرح‌های نوآوری در برنامه‌های همکاری شرکا است
  • 479 companies
  • Suppliers that received Smart Factory support

  طرح‌های نوآوری

  حمایت از 1,000 تأمین کننده و SME بدون روابط تجاری با سامسونگ در سراسر کشور برای بهبود ظرفیت تولید

[نتایج سال 2019 مرتبط با برنامه‌های همکاری شرکای اصلی ما]

* ما به تامین کنندگان ردیف اول و ردیف دوم خود برای شنیده شدن انتقادات و شکایاتشان از روشهای ذیل یاری میرسانیم: از طریق خط مستقیم تلفن (‎+82-80-200-3300) ، از طریق ایمیل (ssvoc@samsung.com) ، از طریق سیستم رسیدگی به شکایات بر روی وبسایت همکاری برد-برد(www.secbuy.com)‎، همراه با مشاوره آنلاین تامین کنندگان و از طریق جلسات مبادله نقطه نظرات.

محیط کاری تأمین‌کننده

ما در Samsung مسئولیت خود را در پیشرفت مدیریت حقوق بشر در طول کل زنجیره تأمین کاملاً به عهده می گیریم، و برای تضمین امنیت محیط کار و پیروی از اصول اخلاقی وضع شده توسط اتحادیه کسب و کار با مسئولیت (RBA)، از توافق نامه های بین المللی حقوق بشر پیروی می کنیم. ما برای شناسایی مشکلات و انجام اصلاحات لازم، به طور مرتب، تمامی تأمین کنندگان خود را مطابق استانداردهای تأییدیه EICC نظارت می کنیم. در حالی که تأمین کنندگان درجه اول خود را برای ایجاد محیط کار امن تشویق می کنیم، این گونه تعهد برای ایجاد محیط کار امن برای تأمین کنندگان درجه دو خود نیز صدق می کند. با این اقدام ما به ساخت اکوسیستمی استوار در طی زنجیره تأمین خود کمک می کنیم.

محیط کاری تأمین‌کننده
<h3>Suuplier Work Environment</h3> <dl> <li>self-assessment</li> <li>All 1st-tier supplier conduct annual self-assessments.</li> </dl> <dl> <li>On-site audits</li> <li>Critical suppliers are selected in consideration of transaction volume and self-assessment outcomes, and they receive on-site audits</li> <li>Year-round and special audits are performed on the employment of apprentices and student workers during the vacation period</li> </dl> <dl> <li>Third-party audits</li> <li>An EICC0certified auditor performs verifications on suppliers selected randomly</li> <li>Improvement tasks identified as a result of audit outcomes are implemented within three months</li> </dl>

کارخانه ذوب فلزات و پالایشگاه در زنجیره تأمین Samsung Electronics

Samsung Electronics یک سیستم مدیریت مواد معدنی راه‌اندازی می‌کند که بر اساس «راهنمای اعتبار آزمایی OECD برای زنجیره‌های تأمین مسئولانه مواد معدنی از مناطق جنگ‌زده و پرخطر» است، و از طریق تأمین‌کنندگانی که با آن‌ها کار می‌کنیم، کارخانه‌های ذوب فلزات را در زنجیره تأمین مدیریت می‌کند.
ما ضمن کار لیست کارخانه ذوب فلزات را با سهام‌داران مختلف از جمله مشتریانمان به اشتراک می‌گذاریم.
علاوه بر این، ما تأمین‌کنندگان را به شراکت با کارخانه‌های ذوب فلزات مورد تأیید RMAP (فرآیند مسئولانه تضمین مواد معدنی) تشویق می‌کنیم و کارخانه‌های ذوب فلزات بدون مجوز در زنجیره تأمینمان را ملزم می‌کنیم تأییدیه RMAP را دریافت کنند.

لیست کارخانه ذوب فلزات و پالایشگاه

(از بعد از آخر دسامبر، 2019)

اخذ گواهی تکمیل شد در حال اخذ گواهی مجموع
تانتال (Ta) 40 - 40
قلع (Sn) 76 - 76
تنگستن (W) 41 - 41
طلا (Au) 104 - 104
※کبالت(Co) - - 30

مسئولیت تأمین کننده

کالاها و خدمات ارائه شده توسط Samsung Electronics حاصل تعهد و تلاش تمامی تأمین کنندگان ما در زنجیره تأمین می باشند. Samsung Electronics و تأمین کنندگان ما موظفند رضایت پایدار مشتریان و جامعه مدنی را کسب کنند. ما همچنین قول می دهیم مسئولیت کامل زنجیره تأمین را بر اساس اعتماد و صداقت برای کسب بهترین ارزش به عهده بگیریم.

* فهرست به ترتیب نام تأمین کنندگان دخیل در 80% از حجم مبادلات «سامسونگ الکترونیکس» که موافقت کرده‌اند مبادلاتشان افشا شود

SUPPLIER ADDRESS
AAC Technologies Holdings Inc. No.3 Changcao Road, Hi-Tech Industrial Zone, Wujin, Changzhou City, Jiangsu Province, China
Lot K4-2F, Que Vo Ip Bac Ninh City, Bac Ninh, Vietnam
Yuhang Road., Shuyang Economic Develop Suqian City, Jiangsu Province, China
Adeka Corporation 70, Wanjusandan 2-Ro, Bongdong-Eup, Wanju-Gun, Jeollabuk-Do, Korea
Advantest Corp. 140, 3 Samgongdan 6-Ro, Seobuk-Gu, Cheonan-Si, Chungcheongnam-Do, Korea
Rm.1215, Luneng Plaza, No.18 Taigu Road. Waigaoqiao Free Trade Zone, Shanghai, China
Shin-Marunouchi Center Building, 1-6-2 Marunouchi, Chiyoda-Ku, Tokyo, Japan
Air Products and Chemicals Inc. 7201 Hamilton Boulevard, Allentown, PA, United States
3, Nongseo-Ro, 46Beon-Gil, Giheung-Gu, Yongin-Si, Gyunggi-Do, Korea
Alps Electric Co., Ltd. 33 (Jangduk-Dong) Hanamsandan 5 Byunro, Gwangsan-Gu, Gwangju, Korea
1-7, Yukigaya-Otsukamachi, Ota-Ku, Tokyo, Japan
Applied Materials Inc. (5F, Korea Design Center Bldg.,Yatap-Dong) 322, Yanghyeon-Ro, Bundang-Gu, Seongnam-Si, Gyeonggi-Do, Korea
8 Upper Changi North Road, 506906, Singapore
3050 Bowers Avenul, Santa Clara, CA, United States
ASM International N.V. (1Dong, Chungnam Technopark Cheonan Valley)136, Jiksan-Ro,Jiksan-Eup, Seobuk-Gu, Cheonan-Si, Chungcheongnam-Do, Korea
3440 E University Phoenix Drive, Phoenix, AZ, United States
ASM Lithography Inc. Suites 3704-3706 37/F Tower Two Times Square, 1 Matheson Street Causeway Bay, Hong Kong
25, 5Gil, Samsung 1 Ro, Hwasung-Si, Gyeonggi-Do, Korea
2650 W. Geronimo Place Chandler, AZ, United States
AU Optronics Corp. 1 Li-Hsin Road.2, Science-Based Industrial Park, Hsinchu Taiwan
5 Li-Hsin Road.6, Science-Based Industrial Park, Hsinchu Taiwan
Avago Technologies Ltd. No 1 Yishun Avenue 7, Singapore
Biel Crystal Manufactory Ltd. Block A, 10/F., A1-A5 Mei Hing Ind. Bldg.,16-18 Hing Yip Street, Kwun Tong, Kowloon, Hong Kong
BOE Technology Group Co., Ltd. No. 118 Jinghaiyi Road., Bda, Beijing, China
Bujeon Electronics Co., Ltd. Phuong Lieu Commune-Que Vo District, Bac Ninh, Vietnam
No 903, 3/2 Street, Phu Xa Commune, Thai Nguyen City, Thai Nguyen Province, Vietnam
BYD Co., Ltd. No.3001, Baohe Road, Baolong Industrial Town, Longgang, Shenzhen, China
Xiangshui River, Economic Development Zone, Daya Bay, Huizhou, Guangdong, China
No 2, Yadi Road, The New-Type Industrial Park, Xi'an National Hi-Tech Industrial Development Zone, China
CammSys Corp. Ba Thien Industrial, Ba Hien Commune, Binh Xuyen Distric Vinh Phuc Province, Vietnam
Canon Inc. (9F,10F),607, Teheran-Ro, Gangnam-Gu, Seoul, Korea
One Canon Park, Melville, NY, United States
30-2, Shimomaruko 3-Chome, Ohta-Ku, Tokyo 146-8501, Japan
Cirrus Logic Inc. 7B Nightingale Way, Quartermile Edinburgh, United Kingdom
Coretronic Corp. No.2-1.Nanke 6Th.Road, Tainan Science-Based Industrial Park Tainan County, Taiwan
Corning Inc. One Riverfront Plaza Corning, NY, United States
Daeduck Electronics Co., Ltd. (Jeongwang-Dong), 335, Somanggongwon-Ro, Gyeonggi-Do, Korea
Daeyoung Electronics Co., Ltd. Lot HT-2-1, Road D2, Ho Chi Minh Hi-Tech Park, Tang Nhon Phu B Ward, Dist. 9, Vietnam
Daifuku Co., Ltd. 14, Dongtanjiseong-Ro, Hwaseong-So, Gyeonggi-Do, Korea
7406 West Detroit Street, Chandler, AZ, United States
4-103, Komakihara, Komaki, Aichi, Japan
DAP Corporation 474-22 Anseongmachum-Road, Miyang-Myeon, Anseong-City, Kyunggi-Do, Korea
Dongjin Semichem Co., Ltd. 644, Baekbeom-Ro, Seo-Gu, Incheon, Korea
Dongwoo Fine-Chem Co., Ltd. 132, Yakchon-Ro, Iksan-Si, Jeollabuk-Do, Korea
Dongyang E&P Inc. 76, Jinwisandanro, Jinwi-Myeon, Pyeongtaek-Si, Gyeonggi-Do, Korea
Nhan Hoa Ward-My Hao District-Hung Yen Province, Vietnam
Doosung Tech Luong Son Ip, Hoa Son Commune Hoa Binh Luong Son, Vietnam
Dr Enc SA de CV Manufacturas 622 Santa Rosa Jauregui Queretaro, Mexico
Dreamtech Co., Ltd. No.100, Huu Nghi Road, Vsip Bac Ninh Tu Son Town, Bac Ninh, Vietnam
SUPPLIER ADDRESS
Edwards Limited 96, 3 Gongdan 1-Ro, Seobuk-Gu, Cheonan-Si, Chungcheongnam-Do, Korea
Elentec co., Ltd. B-37, Sector-80, Phase-Ii, Noida, India
44F, Quang Minh Industrial Zone, Ha Noi, Vietnam
Eou Unit, 57/1&2, Ecotech-I, Extension-I, Greater Noida, India
Lot 2247, Jalan Rajawali, Mukim Teluk Panglima Garang, Kuala Langat, Selangor Darul Ehsan, Malaysia
EM-Tech Co., Ltd. Huaxian Road, Danshan Industrial Area, Chengyang District, Qingdao, Shandon, China
Yen Phong Ip Yen Phong District, Bac Ninh, Vietnam
Entegris Inc. 72, Je2Gongdan 1-Gil, Miyang-Myeon, Anseong-Si, Gyeonggi-Do, Korea
117 Jonathan Blvd North Chaska, MN, United States
129 Concord Road, Billerica, MA, United States
31 Kaki Bukit Road 3, 06-08/11 Tech Link, Singapore
GoerTek Inc. No.268 Dongfang Road, Hi-Tech Industry Development District, Weifang, Shandong, China
Lot L-06, Que Vo Industrial Park Nam Son Commune, Bac Ninh, Vietnam
Hanyang ENG Co., Ltd. 72, Yeongtong-Ro 26 Beon-Gil, Hwaseong-Si, Gyeonggi-Do, Korea
HB Technology Co., Ltd. 87, Sandongro, Eumbong-Myeon, Asan-Si, Chungnam, Korea
Hitachi Ltd. 46, 2 Gongdan 8-Gil, Seobuk-Gu, Cheonan-Si, Chungcheongnam-Do, Korea
2150 N. 1st Street, Ste. 350, San Jose, CA, United States
2460 North First Street, Suite 290, San Jose, CA, United States
8F Young Poong Bldg., 41 Cheonggyecheon-Ro, Chongro-Ku, Seoul, Korea
92, Sanho-Daero, Gumi-Si, Gyeongsangbuk-Do, Korea
1601A Room ,16F, Blk.1, No.18, Taigu R Oad, Waigaoqiao Free Trade Zone, Shanghai, China
24-14 Nishi-Shimbashi, 1-Chome, Minato-Ku, Tokyo, Japan
Grantokyo South Tower, 9-2, Marunou Chi 1-Chome,Chiyoda-Ku, Tokyo, Japan
15-12 Nishi-Shimbashi 2-Chome, Minato-Ku, Tokyo, Japan
HNT Electronics Co., Ltd. Luong Son Industrial Park, Km 36, National Highway 6, Hoa Son Commune Luong Son, Hoa Binh, Vietnam
Hosiden Corp. Lot 1, Quang Chau Ip, Viet Yen Dicstrict, Bac Giang Province, Vietnam
Ibiden Co., Ltd. 15#, Rongchang East Street, BDA, Beijing, China
3-200, Gama-Cho, Ogaki, Gifu Pref, Japan
Innolux Corp. No.160 Kesyue Road., Chu-Nan Site, Hsinchu Science Park, Chu-Nan, Miao-L I, Taiwan
Intel Corp. 69/F, Central Plaza, 18 Harbour Road, Wanchai, Hong Kong
Intops Co., Ltd. 148, Okgye 2 Gongdan-Ro, Gumi-Si, Gyeongsangbuk-Do, Korea
Yen Phong 1Z., Yen Phong Dist., Bac Ninh, Vietnam
Lot I-10-2, D2 Road, District 9 Ho Chi Minh, Vietnam
Inzi Display Co., Ltd. 7880 Airway Road Suite#B6E, San Diego, CA, United States
Plot 220, Road 10, Amata Industrial Dong Nai Long Binh Ward, Bien Hoa City, Vietnam
Jahwa Electronics Co., Ltd. 1217, Chungcheong-Daero, Bugi-Myeon,Cheongwon-Gu, Cheongju-Si, Chungcheongbuk-Do, Korea
Plot 10, Khai Quang Industrial Park , Vinh Yen City, Vinh Phuc Province, Vietnam
Jiangsu Simand Electric Co., Ltd. No.111, Kangyuan Road, Xiangcheng District Suzhou, China
JX Nippon Mining & Metals Corp. 54, Hansan-Gil, Cheongbuk-Myeon, Pyeongtaek-Si, Gyeonggi-Do, Korea
125 North Price Road. Chandler, AZ, United States
1008164 1-2, Otemachi 1Chome, Chiyoda-Ku, Tokyo, Japan
Kirin Precision Co., Ltd. Av.Benito Juarez 131-5 Parque Industrial Queretaro, Santa Rosa Jauregui, Qro., Mexico
(Hanamdong) 106 287, Sonjae-Ro, Gwangsan-Gu, Gwangju, Korea
KLA-Tencor Corp. 1 Technology Drive. Milpitas, CA, United States
Kyocera Corp. 13F Kamco Yangjae Tower, 262 Kangnamdae-Ro, Kangnam-Gu, Seoul, Korea
116, Beomjigi-Ro, Danwon-Gu, Ansan-Si, Gyeonggi-Do, Korea
Lam Research Corp. 4F, 28, Pangyo-Ro 255Beon-Gil, Bundang-Gu, Seongnam-Si, Gyeonggi-Do, Korea
Avenue Edouard-Dubois 20 Neuchatel, Switzerland
4650 Cushing Parkway. Fremont, CA, United States
Lens International HK Co., Ltd. Unit A, 7/F, Mg Tower, 133 Hoi Bun Road, Kwun Tong, Kowloon, Hong Kong
LOT Vacuum Co., Ltd. (Shingeonji-Dong) 68, Gongdan1-Ro, Anseong-Si, Gyeonggi-Do, Korea
Maxford Technology Limited 18 Floor, Chung Nam Building, 1 Loc Khart Road, Wanchai, Hong Kong
SUPPLIER ADDRESS
Maxim Integrated Products Inc. 160 Rio Robles Drive, San Jose, CA, United States
Mcnex Co., Ltd. Lot Cn5, Ninh Binh City, Ninh Binh Province Phuc Son Industrial Park, Vietnam
MediaTek Inc. No.1, Dusing 1st Road., Hsinchu Science Park, Hsinchu City, Taiwan
Meiko Electronics Co., Ltd. Lot Ld4, Thach That-Quoc Oai Industrial Zone, Phung Xa Commune, Thach That Dist, Hanoi, Vietnam
Micron Technology Inc. 8000 S. Federal Way Boise, ID, United States
Miraenanotech Co., Ltd. A6-1, Saida International Industrial Complex, Xiqing, Tianjin, China
Murata Manufacturing Co., Ltd. 22F, (Gt Tower, Seocho-Dong), 411, Seocho-Daero, Seocho-Gu, Seoul, Korea
9380 Carroll Park Drive San Diego, CA, United States
20 Fairbanks, Suite 187 Irvine, CA, United States
200 Yishun Ave 7, Singapore
Namuga Co., Ltd. Lot B9, Thuy Van Industrial Zone, Thuy Van Commune, Viet Tri City, Phu Tho Province, Vietnam
New Motech Co., Ltd. 8, Hanamsandan 7Beon-Ro, Gwangsan-Gu, Gwangju, Korea
7/156 Moo 4 T. Mabyangporn A. Pluakda Eng, Rayong, Thailand
Nitto Denko Corp. 33rd Floor, Grand Front Osaka, 4-20 Ofuka-Cho, Kita-Ku, Osaka 530-0011, Japan
NuFlare Technology Inc. 8-1, Shinsugita-Cho, Isogo-Ku Yokohama, Kanagawa, Japan
NXP Semiconductors N.V. NXP Semiconductors Netherlands B.V. High Tech Campus 60, Eindhoven The Netherlands
Partron Co., Ltd. 22, Samsung 1-Ro 2-Gil, Hwaseong-Si, Gyeonggi-Do, Korea
Posco Co., Ltd 158# Shenxu Road Suzhou Industrial Park, China
Powerlogics Co., Ltd. 163 Gwahaksanup4Ro, Oksan-Myeon, Cheongwon-Gun, Chungchongbuk-Do, Korea
Khai Quang Industrial Zone Khai Quang Ward Vinh Yen City, Vinh Phuc Province, Vietnam
Praxair Technology Inc. (Teheran-Ro, Sinhan Building16F), 512, Teheran-Ro, Kangnam-Gu, Seoul, Korea
7, 3Gongdan 2-Ro, Seobuk-Gu, Cheonan-Si, Chungcheongnam-Do, Korea
PSK Inc. 48, Samsung 1 Ro 4-Gil, Hwaseong-Si, Gyeonggi-Do, Korea
Qorvo Inc. 1 Changi Business Park Avenue1, #04, Singapore
Rohm Co., Ltd. 159-13, Gasan Digital 1-Ro, Geumcheon-Gu, Seoul, Korea
Samsung Display Co., Ltd. 95 Samsung 2nd Road. Nonsuh-Dong Kiheung-Gu, Yongin Gyeonggi-Do, Korea
77, 4Sandan 5-Gil, Cheonan-Si Seobuk-Gu, Chungcheongnam-Do, Korea
Yen Phong I Industrial Zone Yen Phong District, Bac Ninh, Vietnam
Samsung Electro-Mechanics Co., Ltd. (Maetan-Dong) 150, Maeyeong-Ro, Yeongtong-Gu, Suwon-Si, Gyeonggi-Do, Korea
Semphil., Chip Block 5, Barrio, Batin O, Calamba, Laguna, Philippines
Yen Binh Industrial Zone Dong Tien Ward, Pho Yen Town Thai Nguyen Province, Vietnam
No.80 Xiaqing Road, The West Zone Of Teda, Tianjin, China
14F Tower A, SCC, Nanshan District, Shenzhen, Guangdong, China
788 Nanhe Road. Kunshan Et Development Jiangsu Province, China
Samsung SDI Co., Ltd. Yen Phong I - I.P Yen Trung Commune, Yen Phong Dist, Bac Ninh, Vietnam
56, Gosan-Ro, Uiwang-Si 16073, Gyeonggi-Do, Korea
Gongse-Dong 150-20, Gongse-Ro, Giheung-Gu , Yonginsi, Gyeonggi-Do, Korea
SI Flex Co., Ltd. Lot A, Quang Chau Industrial Park, Bac Giang Province. Viet Yen District, Vietnam
Siltronic Corp. P.O. Box 1140, D-84479 Burghausen, Germany
12 Tampines Industrial Ave 5, Singapore
7200 NW Front Street. Portland, OR, United States
SMART Modular Technologies Inc. Av. Tegula, 888 Edificio Cristal - CEA Ponte Alta, Atibaia, Sao Paulo, Brazil
Soulbrain Co., Ltd. 34, Pangyo-Ro 255Beon-Gil, Bundang-Gu, Seongnam-Si, Gyeonggi-Do, Korea
STI Co., Ltd. 1, Bonggi-Gil, Gongdo-Eup, Anseong-Si, Gyeonggi-Do, Korea
STMicroelectronics N.V. 5A Serangoon North Avenue 5, Singapore
Sumco Corp. Seavans North, 1-2-1 Shibaura, Minato-Ku, Tokyo, Japan
19801 N. Tatum Blvd. Phoenix, AZ, United States
Sung Woo Electronics Co., Ltd. Thuan Thanh 3 Industrial Zone, Than H Khuong Commune, Bac Ninh, Vietnam
Synaptics Inc. 1251 Mckay Dr. San Jose, CA, United States
SUPPLIER ADDRESS
Taiwan PCB Techvest Co., Ltd. No.12, Kung Yeh 2nd Road., Pin Chen, Tao Yuan Hsien, Taiwan
Taiyo Nippon Sanso Corp. 94, Eumbongmyeon-Ro, Eumbong-Myeon, Asan-Si, Chungcheongnam-Do, Korea
150 Allen Road Basking Ridge, NJ, United States
3F, No.2 Bldg. Baowu Tower 1859 Expo Boulevard Shanghai Pudong, China
#1189 Bao-8 Road, Zong He Bao Shui Xi'An Shaanxi, China
Taiyo Yuden Co., Ltd. 3 International Business Park Nordic European Centre #06-28, Singapore
440 Stevens Ave., Suite 300 Solana San Diego, CA, United States
B2B 2Nd Floor, Building3, No.258 Xin Ling Road, Pilot Free Trade Zone, Shanghai, China
43, Jayumuyeok 3-Gil, Masanhoewon-Gu, Changwon-Si, Gyeongsangnam-Do, Korea
Nordring 23, Furth, Germany
TDK Corp. 11 North Buona Vista Drive #13-08 The Metropolis Tower 2, Singapore
Nilai Industrial Estate, 71800 Nilai, Negeri Sembilan, Malaysia
3505 Wharf Cable TV Tower, 9 Hoi Sh Ing Road, Tsuen Wan, N.T., Hong Kong
8F, Songnam Building, Seocho-Dong, Seocho-Gu, Seoul, Korea
No.1 Xingang Road, Zhangwan Town, Jiaocheng City, Ningde, Fujian Province, China
St.Martin Str. 53, Munich, Germany
TES Co., Ltd. 2374-36, Jungbu-Daero, Yangji-Myeon, Cheoin-Gu, Yongin-Si, Gyeonggi-Do, Korea
Texas Instruments Inc. 3-6, World Shipping Centre, Harbour City, 7 Canton Road, Hong Kong
The Dow Chemical Company 14F, 412, Teheran-Ro, Gangnam-Gu, Seoul, Korea
412, Teheran-Ro, Gangnam-Gu, Seoul, Korea
(Backseok-Dong) 56, 3 Gongdan 1-Ro, Seobuk-Gu, Cheonan-Si, Chungcheongnam-Do, Korea
P.O. Box 60896 Charlotte, NC, United States
112, Seonggeo-Gil, Seonggeo-Eup, Seobuk-Gu, Cheonan-Si, Chungcheongnam-Do, Korea
4F No.6, Lane 280, Zhongshan North Road, Taiwan
451 Bellevue Road. Newark, DE, United States
Tokyo Electron Ltd. 51, Jangangongdan 6-Gil, Jangan-Myeon, Hwaseong-Si, Gyeonggi-Do, Korea
1F, No.126 Hedan Road., Pudong, Shanghai, China
Akasaka Biz Tower, 3-1 Akasaka 5-Chome, Minato-Ku, Tokyo 107-6325, Japan
2400 Grove Blvd. Austin, TX, United States
Toshiba Corp. 20 Pasir Panjang Road #12-25/28 Mapletree Business City, Singapore
517, Yeongdong-Daero, Gangnam-Gu, Seoul, Korea
2570-1, Urasuda, Kamo-Shi, Niigata, Japan
Yeongdongdaero 517, Gangnam-Gu, Seoul, Korea
Tripod Technology Corp. No.7, Middle Section, Mianzhou Avenue, Xiantao, Hubei, China
ULVAC, Inc. 5, Hansan-Gil, Cheongbuk-Eup, Pyeongtaek-Si, Gyeonggi-Do, Korea
Versum Materials Inc. (Singil-Dong) 283, Haebong-Ro, Danwon-Gu, Ansan-Si, Gyeonggi-Do, Korea
7201 Hamilton Blvd. Allentown, PA, United States
WiSol Co., Ltd. D1-1,D1-3 International Industrial City Xeda, Tianjin, China
No.26 Street 05 Vsip Bac Ninh Industrial Zone Tu Son Town, Bac Ninh, Vietnam
Wonik IPS Co., Ltd. 75, Jinwisandan-Ro, Jinwi-Myeon, Pyeongtaek-Si, Gyeonggi-Do, Korea
Wonik Materials Co., Ltd. 30, Yangcheong 3-Gil, Yangcheong-Ri, Ochang-Eup, Cheongwon-Gu, Cheongju-Si, Chungcheongbuk-Do, Korea
1 2 3 4