زنجیره‌ی تأمین

مدیریت مسئولانه زنجیره‌ی تأمین

ما اطمینان می‌دهیم که تأمین‌کنندگان ما به‌منظور ایجاد زیست‌بوم مشترک عاری از عیب و نقص و زنجیره‌ی تأمین پایدار، مزیت رقابتی قوی‌تری را از رهگذر پشتیبانی و همکاری ایجاد خواهند کرد.

 

ما که فلسفه عدالت، فکر باز و مشارکت با سود دوجانبه را سرلوحه کارمان قرار داده‌ایم، زنجیره‌ی تأمین خود را با همکاری تقریباً 2500 تأمین‌کننده در سراسر جهان اداره می‌کنیم. ما به تمام تأمین‌کنندگان خود در پیروی از «منشور اخلاقی تأمین‌کننده Samsung» یاری می‌رسانیم و مطابق با مقررات محلی مرتبط و استانداردهای بین‌المللی عمل می‌کنیم. ما با کمک ارزیابی تأمین‌کنندگانمان، خطرات زنجیره‌ی تأمین را به لحاظ جنبه‌های پایداری، از جمله محیط‌زیست، حقوق بشر، مسائل مالی و موارد دیگر، مدیریت می‌کنیم. علاوه ‌بر این، ما به‌طور مداوم از تأمین‌کنندگان خود برای رشد و ایجاد مزیت رقابتی متقابل حمایت می‌کنیم.

راهبرد مدیریت زنجیره‌ی تأمین و پنج ملاک

 •  

  اقتصاد

  به‌منظور افزایش همکاری، سرعت و بهره‌وری در رابطه با تأمین‌کنندگان خود و همچنین ایجاد زیست‌بوم مشترکی که تأمین‌کننده‌ی رشد پایدار باشد، مزیت رقابتی همه‌جانبه‌ای را در زمینه تأمین هزینه، تحویل، کیفیت، فن‌آوری و منابع انسانی تضمین می‌کنیم.

 •  

  اجتماعی

  ما خواهان توجه به استانداردها و مقررات بین‌المللی در زمینه‌های مدیریت حقوق بشر، محیط کار، اخلاق و مسائل مربوط به مواد معدنی استخراج‌ شده از مناطق پرتنش موردتوجه هستیم.هدف ما از این کار ایجاد سیستم پاسخگویی مدیریتی باز و شفافی است که تمام سهام‌داران را در امتداد زنجیره‌ی تأمین در بر می‌گیرد.

 •  

  محیطی

  ما تنها با تأمین‌کنندگانی که دارای گواهی‌نامهEco Partner (شریکِ زیست‌بومی) هستند همکاری می‌کنیم، بنابراین، می‌توانیم اثرات محیطی را که ممکن است در اجزا، مواد خام و فرآیند ساخت وجود داشته باشد، ارزیابی و مدیریت کنیم.

 
<h3> تصویر اینفوگرافیک مربوط به ارزش‌آفرینی از طریق مدیریت پایدار</h3> <ul> <li>List 1) Cost competitiveness (Economic).</li> <li>List 2) On time delivery (Economic).</li> <li>List 3) Supplier competitiveness (Economics, Social, Environmental).</li> <li>List 4) Response to Risk (Economics, Social, Environmental).</li> <li>List 5) Human resources capacity (Economic)</li> </ul>
این تصویر نمایاگر راهبرد مدیریت زنجیره‌ی تأمین و اطلاع‌نگاشت پنج ملاکه به همراه توضیحات اضافی در زنجیره‌ی تأمین پایداری است.

عملیات تأمین‌کننده

ما در شرکت Samsung، تمام تلاش خود را در راستای ایجاد مشارکتی راهبردی با تأمین‌کنندگان برتر خواهیم کرد. این مشارکت بر پایه اعتماد دوجانبه بنا شده است. به همین دلیل است که ما فرآیندی عادلانه و عاری از شبهه را در عملکرد سیستم ثبت‌نام تأمین‌کنندگان، برای تأمین‌کنندگان جدید اتخاذ کرده‌ایم. در کنار آن، ما هر ساله ارزیابی‌هایی را برای کمک به تأمین‌کنندگان خود در راستای تقویت مزیت رقابتی و کاهش خطرات مربوطه انجام می‌دهیم.
هشرکت‌هایی که تمایل به همکاری تجاری با سامسونگ Samsung دارند می‌توانند پیشنهادهای جدید کاری خود را در پرتال تدارکات ما (www.secbuy.com) ارسال کنند. مرکز پشتیبانی بین‌المللی (IPC) به‌عنوان کانون پشتیبانی فعالیت می‌کند. این مرکز ‌ امکان شناسایی تأمین‌کنندگان برجسته را در مناطقی از جهان که به لحاظ راهبردی حائز اهمیت هستند برای ما فراهم می‌کند.

موارد کلیدی ارزیابی مربوط به برنامه ثبت‌نام تأمین‌کنندگان جدید

 
محیط‌زیست و امنیت
درخواست از تأمین‌کنندگان برای رعایت معیارهای تعیین شده در 22 ماده، افزایش ایمنی شغلی، تجهیزات جلوگیری از حریق، سلامت شغلی، مواد خطرناک و تأسیسات زیست‌محیطی.
8 موردی که باید رعایت شود: تجهیزات جلوگیری از حریق، موارد خطرناک و پسماند، تأسیسات فاضلاب و هرزآب و غیره.
 
کار و حقوق انسانی
انجام بازرسی‌های اجباری در محل در 20 بند، شامل کار داوطلبانه، مطابقت با مقررات ساعت کاری و منع تبعیض.
3 موردی که باید رعایت شود: منع کار کودکان، ضمانت حداقل دستمزد و منع رفتار ضدانسانی.
 
شریک زیست‌بومی
انجام بررسی‌‌هایی درباره آموزش، تربیت و خط‌مشی زیست‌محیطی محصول و استفاده از مواد خطرناک.
انجام داد و ستد تنها با تأمین‌کنندگان دارای گواهی‌نامه از شریک زیست‌بومی.

فرآیند جامع ارزیابی

تصویر فرآیند ارزیابی جامع (ارزیابی سالیانه، خود-بهسازی، ارزیابی، مدیریت تکمیلی) مربوط به اطلاع‌نگاشت در زنجیره‌ی تامین.

برنامه‌های همکاری شرکا

برای زندگی مطابق با فلسفه کسب‌وکار خود مبنی بر اینکه «مزیت رقابتی ما در Samsung Electronics، برگرفته از مزیت رقابتی تأمین‌کنندگان ماست»، مرزهای طرح‌های مبتکرانه مدیریتی با سود دوجانبه خود را بیش از پیش به جلو می‌رانیم تا هم تأمین‌کنندگان داخلی و هم تأمین‌کنندگان خارجی را دربر بگیرد. ما مجموعه‌ی گسترده‌ای از برنامه‌های حمایت از بودجه، آموزش، و نوآوری را ارائه می‌دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که تأمین‌کنندگان ما در سطح جهانی به رقابت می‌پردازند.

 • این تصویر نشان‌دهنده صندوق سرمایه‌گذاری در برنامه‌های همکاری شرکا است این تصویر نشان‌دهنده صندوق سرمایه‌گذاری در برنامه‌های همکاری شرکا است
  • KRW 823.2billion
  • investment in the Win-Win Cooperation Fund

  صندوق سرمایه‌گذاری

  ایجاد صندوق‌هایی با ارزش 1 تریلیون وون کره جنوبی (KRW) به‌وسیله بانک‌های تجاری

 • این تصویر نمایش‌دهنده ظرفیت‌سازی کارکنان در برنامه‌های همکاری شرکا است این تصویر نمایش‌دهنده ظرفیت‌سازی کارکنان در برنامه‌های همکاری شرکا است
  • 13,089 Persons
  • Attendees of supplier training

  ظرفیت‌سازی کارکنان

  ارائه دوره‌های رهبری، تخصص شغلی، دوره‌های جهانی و سایر موارد با استفاده از تسهیلات آموزشی ویژه تأمین‌کنندگان

 • این تصویر نمایش‌دهنده طرح‌های نوآوری در برنامه‌های همکاری شرکا است این تصویر نمایش‌دهنده طرح‌های نوآوری در برنامه‌های همکاری شرکا است
  • 479 companies
  • Suppliers that received Smart Factory support

  طرح‌های نوآوری

  حمایت از 1,000 تأمین کننده و SME بدون روابط تجاری با Samsung در سراسر کشور

[نتایج سال 2017 مرتبط با برنامه‌های همکاری شرکای اصلی ما]

* ما به تامین کنندگان ردیف اول و ردیف دوم خود برای شنیده شدن انتقادات و شکایاتشان از روشهای ذیل یاری میرسانیم: از طریق خط مستقیم تلفن (‎+82-80-200-3300) ، از طریق ایمیل (ssvoc@samsung.com) ، از طریق سیستم رسیدگی به شکایات بر روی وبسایت همکاری برد-برد(www.secbuy.com)‎، همراه با مشاوره آنلاین تامین کنندگان و از طریق جلسات مبادله نقطه نظرات.

محیط کاری تأمین‌کننده

ما در Samsung مسئولیت خود را در پیشرفت مدیریت حقوق بشر در طول کل زنجیره تأمین کاملاً به عهده می گیریم، و برای تضمین امنیت محیط کار و پیروی از اصول اخلاقی وضع شده توسط اتحادیه کسب و کار با مسئولیت (RBA)، از توافق نامه های بین المللی حقوق بشر پیروی می کنیم. ما برای شناسایی مشکلات و انجام اصلاحات لازم، به طور مرتب، تمامی تأمین کنندگان خود را مطابق استانداردهای تأییدیه EICC نظارت می کنیم. در حالی که تأمین کنندگان درجه اول خود را برای ایجاد محیط کار امن تشویق می کنیم، این گونه تعهد برای ایجاد محیط کار امن برای تأمین کنندگان درجه دو خود نیز صدق می کند. با این اقدام ما به ساخت اکوسیستمی استوار در طی زنجیره تأمین خود کمک می کنیم.

محیط کاری تأمین‌کننده
<h3>Suuplier Work Environment</h3> <dl> <li>self-assessment</li> <li>All 1st-tier supplier conduct annual self-assessments.</li> </dl> <dl> <li>On-site audits</li> <li>Critical suppliers are selected in consideration of transaction volume and self-assessment outcomes, and they receive on-site audits</li> <li>Year-round and special audits are performed on the employment of apprentices and student workers during the vacation period</li> </dl> <dl> <li>Third-party audits</li> <li>An EICC0certified auditor performs verifications on suppliers selected randomly</li> <li>Improvement tasks identified as a result of audit outcomes are implemented within three months</li> </dl>

مدیریت مواد معدنی استخراج‌شده از مناطق پرتنش

Samsung Electronics استفاده از مواد معدنی به دست آمده از مناطق جنگ زده، از جمله تانتالیوم، قلع، تنگستن و طلا، را ممنوع می کند که بر خلاف اصول اخلاقی از مناطق تنش در 10 کشور آفریقایی، از جمله جمهوری دموکراتیک کنگو (DR Congo) استخراج می شوند. ما زنجیره تأمین خود را بر اساس اصل فرآیند توزیع اخلاقی مدیریت می کنیم. برای اطمینان از پیروی تأمین کنندگان خود از این استانداردهای بالا، بررسی های کاملی روی مواد معدنی استفاده شده در کالاهای آنها انجام می دهیم. برای ثبت سیستمی عاری از درگیری، ما فرآیند اعتبار آزمایی مطابق «راهنمای اعتبار آزمایی OECD» را برای مواد معدنی مناطق جنگ زده اعمال کرده ایم.
علاوه بر این، ما تأمین کنندگان را به شراکت با کارخانه های ذوب فلزات تأیید شده توسط RMAP (فرآیند مسئولانه تضمین مواد معدنی) تشویق می کنیم و دریافت تأییدیه توسط RMAP را برای کارخانه های ذوب فلزات تأیید نشده در زنجیره تأمین مان را لازم می دانیم.

مواد معدنی مناطق جنگ زده مرتبط با گواهی RMAP کارخانه های ذوب فلزات در طول زنجیره تأمین

(از بعد از آخر دسامبر، 2017)

اخذ گواهی تکمیل شد در حال اخذ گواهی مجموع
تانتال (Ta) 42 - 42
قلع (Sn) 69 2 71
تنگستن (W) 41 - 41
طلا (Au) 98 3 101

مسئولیت تأمین کننده

کالاها و خدمات ارائه شده توسط Samsung Electronics حاصل تعهد و تلاش تمامی تأمین کنندگان ما در زنجیره تأمین می باشند. Samsung Electronics و تأمین کنندگان ما موظفند رضایت پایدار مشتریان و جامعه مدنی را کسب کنند. ما همچنین قول می دهیم مسئولیت کامل زنجیره تأمین را بر اساس اعتماد و صداقت برای کسب بهترین ارزش به عهده بگیریم.

* فهرست به ترتیب نام تأمین کنندگان دخیل در 80% از حجم مبادلات «سامسونگ الکترونیکس» که موافقت کرده‌اند مبادلاتشان افشا شود

SUPPLIER ADDRESS
AAC Technologies Holdings Inc. LOT K4-2F, QUE VO IP BAC NINH CITY, BAC NINH, VIETNAM VAN DUONG COMMU
213167 NO.3 CHANGCAO ROAD, HI-TECH INDUSTRIAL ZONE, WUJIN, CHANGZHOU CITY, JIANGSU PROVINCE, CHINA
YUHANG RD, SHUYANG ECONOMIC DEVELOP SUQIAN CITY JIANGSU PROVINCE, CHINA
Advantest Corp. 140, 3SAMGONGDAN 6-RO, SEOBUK-GU, CHEONAN-SI, CHUNGCHEONGNAM-DO, KOREA
SHIN-MARUNOUCHI CENTER BUILDING,1-6-2 MARUNOUCHI, CHIYODA-KU, TOKYO, JAPAN
RM.1215,LUNENG PLAZA,NO.18 TAIGU RD WAIGAOQIAO FREE TRADE ZONE, SHANGHAI
Air Products and Chemicals Inc. 3, NONGSEO-RO, 46BEON-GIL, GIHEUNG-GU, YONGIN-SI, GYUNGGI-DO, KOREA
7201 HAMILTON BOULEVARD ALLENTOWN PA
Alps Electric Co., Ltd. 33 (JANGDUK-DONG) HANAMSANDAN5BYUNRO GWANGSAN-GU GWANGJU, KOREA
1-7, YUKIGAYA-OTSUKAMACHI, OTA-KU, TOKYO, 145-8501
APPLIED MATERIALS 8 UPPER CHANGI NORTH ROAD, SINGAPOR E 506906, SINGAPORE
3050 BOWERS AVENUL SANTA CLARA CA
(5F, KOREA DESIGN CENTER BLDG., YATAP-DONG) 322, YANGHYEON-RO, BUNDANG-GU, SEONGNAM-SI, GYEONGGI-DO, KOREA
ASM International N.V. (1DONG, CHUNGNAM TECHNOPARK CHEONAN VALLEY)136, JIKSAN-RO, JIKSAN-EUP, SEOBUK-GU, CHEONAN-SI, CHUNGCHEONGNAM-DO
3440 E UNIVERSITY PHOENIX DRIVE
ASM Lithography Inc. SUITES 3704-3706 37/F TOWER TWO TIMES SQUARE, 1 MATHESON STREET CAUSEWAY BAY, HONG KONG
2650 W. GERONIMO PLACE CHANDLER AZ
25, 5GIL, SAMSUNG1RO, HWASUNG-SI, GYEONGGI-DO, KOREA
AU Optronics
Corp.
1 LI-HSIN RD.2,SCIENCE-BASED INDUST RIAL PARK, HSINCHU TAIWAN, R.O.C.
5 LI-HSIN RD.6,SCIENCE-BASED INDUST RIAL PARK, HSINCHU TAIWAN, R.O.C.
Avago
Technologies Ltd.
NO 1 YISHUN AVENUE 7 SINGAPORE
BOE
Technology Group Co., Ltd.
NO. 118 JINGHAIYI RD, BDA, BEIJING
Biel Crystal Manufactory Ltd. BLOCK A, 10/F., A1-A5 MEI HING IND. BLDG.,16-18 HING YIP STREET, KWUN TONG, KOWLOON, HONG KONG
BUMJIN B BLOCK JINHERUI INDUSTRIAL PARK, SHANPO VILAGE LILIN TOWN ZHONGKAI HIGH-TECH ZONE, HUIZHOU CITY, CHINA
SAIDAGONGYEYUANSIZHILU6HAO TIANJIN XIQINGQU
SHA HU KO CUN CHANG PING TOWN DONGG UAN CITY GUANG DONG
BYD Co., Ltd. XIANGSHUI RIVER, ECONOMIC DEVELOPME NT ZONE, DAYA BAY, HUIZHOU, GUANGDO NG, P.R.CHINA
NO.3001, BAOHE ROAD, BAOLONG INDUST RIAL TOWN, LONGGANG, SHENZHEN, P.R. CHINA
NO2,YADI ROAD, THE NEW-TYPE INDUSTRIAL PARK ,XI'AN NATIONAL HI-TECH INDUSTRIAL DEVELOPMENT ZONE
YAN AN ROAD, KUI CHONG, LONG GANG, SHENZHEN, CHINA 518119
Canon Inc. 30-2, SHIMOMARUKO 3-CHOME, OHTA-KU, TOKYO 146-8501, JAPAN
(9F,10F),607, TEHERAN-RO, GANGNAM-GU, SEOUL, KOREA
ONE CANON PARK MELVILLE NEW YORK, 11747
Cirrus Logic Inc. 7B NIGHTINGALE WAY, QUARTERMILE EDINBURGH
Coretronic
Corp.
NO.2-1.NANKE 6TH.ROAD, TAINAN SCIEN CE-BASED INDUSTRIAL PARK TAINAN COUNTY, TAIWAN, R.O.C.
Corning
Inc.
ONE RIVERFRONT PLAZA CORNING NEW YORK, UNITED STATES
Daifuku Co., Ltd. KOMAKIHARA KOMAKI AICHI JAPAN
14, DONGTANJISEONG-RO, HWASEONG-SO, GYEONGGI-DO, KOREA
7406 WEST DETROIT STREET CHANDLER USA
Dongyang E&P Inc. TONGQIAO INDUSTRIAL BASE ZHONGKAI HIGH-TECH ZONE HUIZHOU GUANGDONG PROVINCE
DOOSUNG TECH LUONG SON IP, HOA SON COMMUNE HOA BINH LUONG SON
Dr Enc SA de CV MANUFACTURAS 622 SANTA ROSA JAUREGUI QUERETARO
Dreamtech Co., Ltd. NO.100,HUU NGHI ROAD, VSIP BAC NINH TU SON TOWN, BAC NINH PROVINCE VIETNAM
SUPPLIER ADDRESS
Elentec co., Ltd. 44F, QUANG MINH INDUSTRIAL ZONE, HANOI, VIETNAM
ELK Corp. 89 DAEDEOK TECHNO 2TH ST, GWANGPEONG-DONG, YUSEONG-GU, DAEJEON, KOREA
EM-Tech Co., Ltd. YEN PHONG IP YEN PHONG DISTRICT BAC NINH PROVINCE
HUAXIAN ROAD,DANSHAN INDUSTRIAL AREA, CHENGYANG DISTRICT QINGDAO CITY, SHANDONG PROVINCE
Entegris Inc. 72, JE2GONGDAN 1-GIL, MIYANG-MYEON, ANSEONG-SI, GYEONGGI-DO, KOREA
129 CONCORD ROAD BILLERICA
117 JONATHAN BLVD N CHASKA MN
31 KAKI BUKIT ROAD 3, 06-08/11 TECH LINK SINGAPORE
Glonics Viet Nam Co., Ltd. NO 903, 3/2 STREET, PHU XA COMMUNE, THAI NGUYEN CITY, THAI NGUYEN PROVINCE
GoerTek Inc. NO.268 DONGFANG ROAD HI-TECH INDUST RY DEVELOPMENT DISTRICT WEIFANG SHANDONG
LOT L-06, QUE VO INDUSTRIAL PARK NAM SON COMMUNE, BAC NINH CITY BAC NINH PROVINCE
Hitachi Ltd. 46, 2GONGDAN 8-GIL, SEOBUK-GU, CHEONAN-SI, CHUNGCHEONGNAM-DO, KOREA
24-14 NISHI-SHIMBASHI, 1-CHOME, MIN ATO-KU, TOKYO 105-8717 JAPAN
15-12,NISHI-SHIMBASHI 2-CHOME, MINATO-KU
GRANTOKYO SOUTH TOWER, 9-2, MARUNOU CHI 1-CHOME,CHIYODA-KU, TOKYO, 100- 6606, JAPAN
2150 N. 1ST STREET, STE. 350 SAN JOSE CA
1601A ROOM ,16F,BLK.1,NO.18,TAIGU R OAD,WAIGAOQIAO FREE TRADE ZONE 2001 31, SHANGHAI
8F YOUNG POONG BLDG., 41 CHEONGGYECHEON-RO, CHONGRO-KU, SEOUL, KOREA, 110-752
92, SANHO-DAERO, GUMI-SI, GYEONGSANGBUK-DO, 730-906, KOREA
2460 NORTH FIRST STREET, SUITE 290 SAN JOSE CA
HNT Electronics Co., Ltd. LUONG SON INDUSTRIAL PARK, KM 36, NATIONAL HIGHWAY 6, HOA SON COMMUNE LUONG SON, HOA BINH
Hosiden Corp. LOT 1, QUANG CHAU IP, VIET YEN DICS TRICT, BAC GIANG PROVINCE, VIETNAM
Ibiden Co., Ltd. 15#, RONGCHANG EAST STREET, BDA, BEIJING CHINA, 100176
3-200, GAMA-CHO, OGAKI, GIFU PREF JAPAN
Innolux Corp. NO.160 KESYUE RD., CHU-NAN SITE, HS INCHU SCIENCE PARK, CHU-NAN, MIAO-L I, TAIWAN
Intel Corp. 69/F, CENTRAL PLAZA, 18 HARBOUR ROAD, WANCHAI, HONG KONG
Interflex Co., Ltd. LOT CN05, BA THIEN IP, BINH XUYEN DISTRICT, VINH PHUC PROVINCE
(SUNGGOKDONG) 149 KANGCHONRO DANWON-GU, ANSAN-SI, GYEONGGI-DO
Jahwa Electronics Co., Ltd. PLOT 10, KHAI QUANG INDUSTRIAL PARK , VINH YEN CITY, VINH PHUC PROVINCE, VIETNAM
Jiangsu Simand
Electric Co., Ltd.
NO.111,KANGYUAN ROAD, XIANGCHENG DISTRICT SUZHOU CHINA
JX Nippon Mining &
Metals Corp.
54, HANSAN-GIL, CHEONGBUK-MYEON, PYEONGTAEK-SI, GYEONGGI-DO, 451-833 REP. OF KOREA
125 NORTH PRICE RD CHANDLER
1008164 1-2, OTEMACHI 1CHOME, CHIYODA-KU, TOKYO, JAPAN
KLA-Tencor
Corp.
ONE TECHNOLOGY DRIVE MILPITAS CALIFORNIA, USA
Kyocera Corp. (WONSI-DONG) 116, BEOMJIGI-RO, DANWON-GU, ANSAN-SI, GYEONGGI-DO, KOREA
13F KAMCO YANGJAE TOWER, 262 KANGNAMDAE-RO, KANGNAM-GU, SEOUL, KOREA
116,BEOMJIGI-RO,DANWON-GU,ANSAN-SI,GYEONGGI-DO
Lam Research Corp. AVENUE EDOUARD-DUBOIS 20 NEUCHATEL
4F, 28, PANGYO-RO 255BEON-GIL, BUNDANG-GU, SEONGNAM-SI, GYEONGGI-DO, KOREA
4650 CUSHING PARKWAY FREMONT
Lens International HK Co., Ltd. UNIT A,7/F, MG TOWER, 133 HOI BUN ROAD, KWUN TONG, KOWLOON, HONG KONG
Maxford
Technology Limited
18 FLOOR, CHUNG NAM BUILDING, 1 LOC KHART ROAD, WANCHAI, HONG KONG
SUPPLIER ADDRESS
Maxim Integrated
Products Inc.
160 RIO ROBLES DRIVE SAN JOSE CA
Mcnex Co., Ltd. LOT CN5, NINH BINH CITY, NINH BINH PROVINCE PHUC SON INDUSTRIAL PARK
MediaTek Inc. #03-01, NO. 1, FUSIONOPOLIS WALK, SINGAPORE
2F,NO. 132-2, SING-SHAN RD., NEIHU, TAIPEI, TAIWAN
Micron
Technology Inc.
8000 S. FEDERAL WAY BOISE ID
1 NORTH COAST DRIVE SINGAPORE 757432 SINGAPORE
MMurata Manufacturing Co., Ltd. 22F, (GT TOWER, SEOCHO-DONG), 411, SEOCHO-DAERO, SEOCHO-GU, SEOUL, KOREA
THE EXCHANGE TOWER NO.2, 189 NANJING TIANJIN HEPING
200 YISHUN AVE 7 SINGAPORE
9380 CARROLL PARK DRIVE SAN DIEGO CALIFORNIA
20 FAIRBANKS, SUITE 187 IRVINE CA
Namuga Co., Ltd. LOT B9, THUY VAN INDUSTRIAL ZONE, THUY VAN COMMUNE, VIET TRI CITY, PHU THO PROVINCE
Nitto Denko Corp. 165 CHEONGBUKSANDAN-RO,CHEONGBUK-MYEON, PYEONGTAEK-SI, GYEONGGI-DO
33RD FLOOR, GRAND FRONT OSAKA, 4-20 OFUKA-CHO, KITA-KU, OSAKA 530-0011,
NuFlare
Technology Inc.
8-1, SHINSUGITA-CHO, ISOGO-KU YOKOHAMA, KANAGAWA, JAPAN
NXP Semiconductors N.V. NXP SEMICONDUCTORS NETHERLANDS B.V. HIGH TECH CAMPUS 60, EINDHOVEN THE NETHERLANDS
Partron Co., Ltd. 22, SAMSUNG 1-RO 2-GIL, HWASEONG-SI, GYEONGGI-DO, KOREA
Praxair Technology Inc. (TEHERAN-RO,SINHAN BUILDING16F), 512,TEHERAN-RO,KANGNAMGU, SEOUL, KOREA
7, 3GONGDAN 2-RO, SEOBUK-GU, CHEONAN-SI, CHUNGCHEONGNAM-DO, KOREA
Qorvo Inc. 1 CHANGI BUSINESS PARK AVENUE1, #04- SINGAPORE
Rohm Co., Ltd. 159-13,GASAN DIGITAL 1-RO, GEUMCHEON-GU, SEOUL, 153-803, KOREA
Samsung Display Co., Ltd. 95 SAMSUNG 2ND RD. NONSUH-DONG KIHEUNG-GU, YONGIN GYEONGGI-DO
77, 4SANDAN 5-GIL, CHEONAN-SI SEOBUK-GU, CHUNGCHEONGNAM-DO, KOREA
YEN PHONG I INDUSTRIAL ZONE BAC NINH PROVINCE YEN PHONG DISTRICT
Samsung Electro-Mechanics Co., Ltd. YEN BINH INDUSTRIAL ZONE DONG TIEN WARD, PHO YEN TOWN THAI NGUYEN PROVINCE
(MAETAN-DONG) 150, MAEYEONG-RO, YEONGTONG-GU, SUWON-SI, GYEONGGI-DO, KOREA
14F,TOWER A,SCC, JUNCTION OF HOU HAI BLVD AND HAIDE 1ST RD., NANSHAN DISTRICT, SHENZHEN, GUANGDONG, CHINA
788 NANHE RD KUNSHAN ET DEVELOPMENT JIANGSU PROVINCE CHINA
1,WEISHAN ROAD XIQING MECRO-ELECTRO NICS INDUSTRIAL PARK, XIQING DIST TIANJIN CHINA
NO.80 XIAQING ROAD,THE WEST ZONE OF TEDA, TIANJIN, CHINA
3655 N. 1ST SAN JOSE CA
WELLGROW INDUSTRIAL ESTATE, 93 MOO 5, T.BANGSAMAK, A.BANGPAKONG, CHACHOENGSAO 24180, THAILAND
TIANJINSHIHEXIQUHEINUCHENGDAO27 TIANJIN
SEMPHIL., CHIP BLOCK 5, BARRIO, BATINO, CALAMBA, LAGUNA, PHILIPPINES
Samsung SDI Co., Ltd. YEN PHONG I - I.P YEN TRUNG COMMUNE , YEN PHONG DIST, BAC NINH PROVINCE, VIETNAM
GONGSE-DONG 150-20, GONGSE-RO, GIHEUNG-GU , YONGIN-SI, GYEONGGI-DO, KOREA
56, GOSAN-RO, UIWANG-SI 16073, GYEONGGI-DO, KOREA
YIXIANYUAN SCIENTIFIC INDUSTRIAL PARK, TIANJIN 301726, CHINA
Seowonintech Co., Ltd. YEN PHONG INDUSTRIAL ZONE, LONG CHA U COMMUNE YEN PHONG DISTRIC, BAC NI NH PROVINCE
ZHENGYING INDUSTRIAL AREA BEIZHAKOU, JINNAN DIST, TIANJIN
Shin Heung Precision Co., Ltd.. A1 ROAD DONGLI EDA TIANJIN
SI Flex Co., Ltd. LOT A, QUANG CHAU INDUSTRIAL PARK, BAC GIANG PROVINCE. VIET YEN DISTRICT
Siltronic Corp. 12 TAMPINES INDUSTRIAL AVE 5
7200 NW FRONT STREET PORTLAND
SMART Modular
Technologies Inc.
AV TEGULA (CEA) ED. CRISTAL ATIBAIA PONTE ALTA 888 ED CRISTAL
Sozhou Posco-Core Technology Co., Ltd. 158# SHENXU ROAD SUZHOU INDUSTRIAL PARK
STMicroelectronics N.V. 5A SERANGOON NORTH AVENUE 5 SINGAPORE
Sumco Corp. SEAVANS NORTH, 1-2-1 SHIBAURA, MINATO-KU TOKYO JAPAN
19801 N. TATUM BLVD PHOENIX ARIZONA
SUPPLIER ADDRESS
Sung Woo Electronics Co., Ltd. THUAN THANH 3 INDUSTRIAL ZONE, THAN H KHUONG COMMUNE, THUAN THANH DISTRICT, BAC NINH PROVINCE
Synaptics Inc. 1251 MCKAY DR. SAN JOSE CA
Taiwan PCB
Techvest Co., Ltd.
NO.12, KUNG YEH 2ND.RD ., PIN CHEN, TAO YUAN HSIEN, TAIWAN, R.O.C.
Taiyo Nippon
Sanso Corp.
#1189 BAO-8 ROAD ,ZONG HE BAO SHUI XI'AN SHAANXI
94, EUMBONGMYEON-RO, EUMBONG-MYEON, ASAN-SI, CHUNGCHEONGNAM-DO, KOREA
150 ALLEN ROAD BASKING RIDGE NJ
3F, NO.2 BLDG. BAOWU TOWER 1859 EXPO BOULEVARD SHANGHAI PUDONG
Taiyo Yuden Co., Ltd. 3 INTERNATIONAL BUSINESS PARK NORDI C EUROPEAN CENTRE #06-28
43, JAYUMUYEOK 3-GIL, MASANHOEWON-GU, CHANGWON-SI, GYEONGSANGNAM-DO, KOREA
UNIT 2801-08, THE METROPOLIS TOWER, 10 METROPOLIS DRIVE, HUNGHOM, KOWLOON, HONGKONG
B2B 2ND FLOOR,BUILDING3, NO.258 XIN LING ROAD, CHINA(SHANGHAI) PILOT FREE TRADE ZONE, SHANGHAI, CHINA
440 STEVENS AVE., SUITE 300 SOLANA ,SAN DIEGO ,CA
GERMANY, FURTH, NORDRING 23
2-7-19 KYOBASHI CHUO-KU ,TOKYO ,JAPAN
TDK Corp. 3505 WHARF CABLE TV TOWER, 9 HOI SH ING ROAD, TSUEN WAN, N.T., HONG KONG
NO.1 XINGANG ROAD,ZHANGWAN TOWN, JIAOCHENG CITY,NINGDE, FUJIAN PROVINCE, PRC.
11 NORTH BUONA VISTA DRIVE #13-08 THE METROPOLIS TOWER 2
ST.MARTIN STR. 53, MUNICH, GERMANY
8F, SONGNAM BUILDING, SEOCHO-DONG, SEOCHO-GU, SEOUL, KOREA
NILAI INDUSTRIAL ESTATE, 71800 NILA I, NEGERI SEMBILAN, MALAYSIA.
Texas Instruments Inc. 3-6,WORLD SHIPPING CENTRE, HARBOUR CITY, 7 CANTON ROAD, KOWLOON
The Dow Chemical Company 412, TEHERAN-RO, GANGNAM-GU, SEOUL, KOREA
(BACKSEOK-DONG)56, 3GONGDAN 1-RO, SEOBUK-GU, CHEONAN-SI, CHUNGCHEONGNAMDO, KOREA
4F NO.6, LANE 280, ZHONGSHAN NORTH ROAD
PO BOX 60896 CHARLOTTE NC
451 BELLEVUE ROAD NEWARK DE
UL. STREFOWA 16 DZIERZONIOW POLSKA
14F, 412, TEHERAN-RO, GANGNAM-GU, SEOUL, KOREA
BACHTOBE IETRASSE 3, 8810 HORGEN, H ORGEN, SWITZERLAND
Tokyo Electron Ltd. AKASAKA BIZ TOWER, 3-1 AKASAKA 5-CHOME, MINATO-KU, TOKYO 107-6325, JAPAN
51, JANGANGONGDAN 6-GIL, JANGAN-MYEON, HWASEONG-SI, GYEONGGI-DO, KOREA
2400 GROVE BLVD. AUSTIN TX
1F, NO.126 HEDAN RD.PUDONG SHANG HA I 200131, CHINA
Toshiba Corp. 517, YEONGDONG-DAERO, GANGNAM-GU, SEOUL, KOREA
YEONGDONGDAERO 517, GANGNAM-GU, SEOUL, KOREA
20 PASIR PANJANG ROAD #12-25/28 MAPLETREE BUSINESS CITY, SINGAPORE 117439
2570-1, URASUDA, KAMO-SHI, NIIGATA, JAPAN
72-34, HORIKAWA-CHO, SAIWAI-KU, KAW ASAKI-SHI, KANAGAWA, JAPAN
Tripod Technology Corp.
NO.7, MIDDLE SECTION, MIANZHOU AVEN XIANTAO HUBEI
MID.TUANJIE.RD.DEVELOPMENT ZONE, XIS HAN DISTRICT, WUXI CITY, JIANGSU PROVINCE
Versum Materials US LLC 7201 HAMILTON BLVD. ALLENTOWN
WiSol Co., Ltd. D1-1,D1-3 INTERNATIONAL INDUSTRIAL CITY XEDA TIANJIN
1 2 3 4