دستگاه تصفیه هوا AC-B87AVWA به همراه دکتر ویروس، 93 متر مربع

AC-B87AVWA/HC
Capacity 93m²

The item is in the cart.

‎93.1 m²‎

قابلیت

‎54↓‎

‎Noise (dBA)‎

‎360 x 1054 x 284 mm‎

‎Net Dimension (W x H x D, mm x mm x mm)‎

‎15 kg‎

وزن خالص (کیلوگرم)

هوای پاک، با انتشار سریع و گسترده

یک دریچه مکش هوای تعبیه شده در جلو به‌ آسانی هوا را به داخل می‌کشد و فن‌های دوقدرته با دو سیستم فیلتراسیون 5 مرحله‌ای هوا را با قدرت تصفیه می‌کنند و هوای پاک را با جریان هوای 3 سویه در محیط توزیع می‌نمایند. بنابراین هوای سالن‌های بزرگ را سریعتر تصفیه می‌کند.*

هوای پاک، با انتشار سریع و گسترده

* تست روی AX70J7000WT/SC انجام شده است. در مقایسه با مدل معمولی AC-505CMAGA سامسونگ. عملکرد ممکن است بسته به محیط واقعی تحت استفاده متفاوت باشد. ** بر اساس تستی که از سوی مرکز شناسایی لوازم خانگی چین صورت گرفته، سرعت تولید هوای پاک 773 متر مکعب/ساعت می باشد

کیفیت هوا چطور است؟ همین الان بررسی کنید!

با «نمایشگر پاکی هوا» می‌توانید کاهش آلودگی را جلوی چشمانتان ببینید! وجود 3 حسگر کمک می‌کند که میزان دقیق مقادیر ذرات معلق 2.5 و 10 میکرومتری را مشخص نماید، و چراغ‌های رنگی مختلف هم آن مقادیر را به همراه میزان گازهای مضر نمایش می‌دهد.

کیفیت هوا چطور است؟ همین الان بررسی کنید!

دیگر خبری از هوای چرب و سنگین نیست؛ از آشپزی لذت ببرید!

«فیلتر غبار روغن»* به حفظ مؤثر پاکی هوا کمک می‌کند، حتی وقتی هوا چرب باشد، چون غبارهای روغنی را قبل از اینکه به فیلترهای دیگر برسد جذب می‌کند. بنابراین برای محیط‌های اطراف آشپزخانه‌های اوپن ایده‌آل است.

دیگر خبری از هوای چرب و سنگین نیست؛ از آشپزی لذت ببرید!

* تست روی AX70J7000WT/SC انجام شده است. بر اساس آزمایش‌های درون‌شرکتی. نتیجه حاصل ممکن است بسته به نحوه استفاده شخصی متفاوت باشد.

پاکسازی ذرات معلق 2.5 میکرومتری و ویروس‌ها تا‎ ‎99%‎

با سیستم فیلتر 5 مرحله‌ای، هوا را فوق‌العاده پاک نگاه می‌دارد. این سیستم ذرات فوق ریز** و گازهای مضر*** را تا ‎ 99.9% حذف می‌کند و ویروس‌ها و ذرات آلرژی‌زا**** را تا ‎ 99.7% از بین می‌برد.

پاکسازی ذرات معلق 2.5 میکرومتری و ویروس‌ها تا 99%

* فیلتر غبار روغن یکی از بخش‌های اختیاری فیلتر مقدماتی است و باید به طور مرتب تعویض شود. ** تست‌شده روی AX70J7000WT/SC در مؤسسه ماشین‌آلات و مواد کره (KIMM) برای ذرات 0.02 و 0.1 میکرومتری و نیز ذرات معلق 2.5 میکرومتری *** تست‌شده روی AX70J7000WT/SC در مؤسسه ماشین‌آلات و مواد کره (KIMM) برای آمونیاک، استالدئید و استیک اسید. همچنین تست شده در مؤسسه پژوهشی لوازم الکتریکی خانگی چین بر روی فرمالدهید، میزان کل ترکیبات آلی فرار و بنزن. **** تست‌شده در مرکز علوم زیست‌محیطی کیتاساتو (ژاپن)، دانشگاه یانسه (کره) / آزمایشگاه کره (FITI/KEMTI) و آزمایشگاه ژاپن (ITEA).

لذت هوای تازه در عین مصرف انرژی کم

در حالت «فوق‌العاده کم‌مصرف»، میزان آلودگی سنجیده می‌شود و توان مصرفی به صورت خودکار برای حفظ کیفیت هوای بهینه تعدیل می‌گردد.* با حالت خواب، دستگاه عملکرد آرام و روانی پیدا می‌کند. از آن طرف، «حالت پرسرعت» هوای اتاق را با حداکثر قدرت ظرف 30 دقیقه مطبوع می‌کند.

لذت هوای تازه در عین مصرف انرژی کم

* مصرف برق حالت «فوق‌العاده کم‌مصرف» تنها ‎9%‎ برقی است که در حالت پرسرعت مصرف می‌شود (طی 24 ساعت عملکرد، تعرفه برق خانگی کره، سطح 1 مالیات درجه‌بندی‌شده بر سوخت).

کم‌جا و نگهداری آسان

به خاطر وجود دریچه هوای جلو، می‌توانید درب جلو را باز کنید و بدون جدا کردن آن از دیوار، عمل تعویض فیلتر را انجام دهید. و از آنجایی که وسط سالن شما قرار نمی‌گیرند، چیزی از فضای ارزشمند خانه شما را اشغال نخواهد کرد.

کم‌جا و نگهداری آسان
  • ‎93.1 m²‎ قابلیت
  • ‎54↓‎ ‎Noise (dBA)‎
  • ‎360 x 1054 x 284 mm‎ ‎Net Dimension (W x H x D, mm x mm x mm)‎
  • ‎15 kg‎ وزن خالص (کیلوگرم)

در مقایسه با محصولات مشابه...

* ویژگی اصلی ممکن است با آنچه در مشخصات اصلی ذکر شده است متفاوت باشد