'مردان، زنان و حیوانات خانگی در سناریوهای مختلف زندگی در کنار انواع مختلف محصولات Samsung WindFree قرار دارند. صفحه به سمت راست کشیده می‌شود تا افراد و محصولات بیشتری را نشان دهد، و عنوان را نمایش می‌دهد. به همین دلیل است که 13 میلیون کاربر WindFree™‎ را انتخاب می‌کنند. 'مردان، زنان و حیوانات خانگی در سناریوهای مختلف زندگی در کنار انواع مختلف محصولات Samsung WindFree قرار دارند. صفحه به سمت راست کشیده می‌شود تا افراد و محصولات بیشتری را نشان دهد، و عنوان را نمایش می‌دهد. به همین دلیل است که 13 میلیون کاربر WindFree™‎ را انتخاب می‌کنند.

خنک‌سازی WindFree™‎

چرا به WindFree™‎ نیاز دارید

تصفیه هوای WindFree™‎

WindFree™ SmartThings

با محصولات بیشتری آشنا شوید

1. ASHRAE (انجمن مهندسان گرمایش، تبرید و دستگاه‌های تهویه مطبوع امریکا) «هوای آرام» را به‌عنوان جریان هوا با سرعت کمتر از 0.15 متر بر ثانیه تعریف می‌کند که فاقد باد سرد است.
2. بر اساس آزمایش داخلی. آزمایش‌‌شده روی مدل AR12TXCAAWKEU در مقایسه با مدل معمولی AQ12EASER Samsung، زمان سپری‌شده برای کاهش دمای اتاق از 33 درجه به 25 درجه سانتی‌گراد سنجیده شده است.
3. آزمایش‌شده روی مدل AR24TXFCAWKNEU.
4. آزمایش‌شده روی مدل AR07B9350MA3 Samsung مطابق با پروتکل‌های داخلی. نتایج، با مقایسه مصرف انرژی حالت خنک‌سازی سریع در مقابل حالت خنک‌سازی WindFree™‎، توسط Intertek ارائه و تفسیر شده‌اند. نتایج ممکن است بسته به شرایط استفاده واقعی متفاوت باشد.
5. بر اساس آزمایش داخلی. آزمایش شده روی مدل AR12TXCAAWKNEU. حالت WindFree™‎، در مقایسه با 26 دسی‌بل در مدل معمولی Samsung، فقط 23 دسی‌بل صدا ایجاد می‌کند.
6. فقط با استفاده از یک برنامه تلفن همراه قابل تنظیم است. مجموعه فیلتر PM 1.0 ممکن است در مناطق مختلف متفاوت باشد.
7. آزمایش‌شده توسط Intertek برای ویژگی‌های ضدباکتری بودن، دانشگاه ملی چونگبوک (کره)، تصدیق‌شده توسط Intertek برای ویژگی‌های ضدویروس، آزمایشگاه ژاپن (ITEA) برای ویژگی‌های ضدآلرژی و آزمایشگاه کره (KITECH) برای جمع‌آوری گردوغبار PM2.5. عملکرد فیلتر بر اساس آزمایش مواد فیلتر است و نه مدلی خاص. داده‌ها تحت شرایط آزمایش خاص سنجیده شده‌اند و ممکن است بسته به عوامل محیطی و استفاده فردی متفاوت باشد. 
8. در دستگاه‌های دارای سیستم عامل Android و iOS در دسترس است. اتصال Wi-Fi و Samsung account مورد نیاز است.
9. این عملکرد ممکن است تحت تأثیر شرایط GPS قرار گیرد.
10. وجود اتصال Wi-Fi ضروری است.
11. Bixby نام تجاری دستیار صوتی هوش مصنوعی (AI) / اینترنت اشیا (IoT) Samsung است. در دسترس بودن سرویس Bixby ممکن است بسته به کشور متفاوت باشد. Bixby زبان‌های انتخابی و لهجه‌ها/گویش‌های خاص را تشخیص می‌دهد. رابط کاربری ممکن است بسته به دستگاه تغییر کند و متفاوت باشد. در دسترس بودن ویژگی‌های Bixby و ارائه‌دهندگان محتوا ممکن است بسته به کشور/شرکت مخابراتی/زبان/مدل دستگاه/نسخه سیستم‌عامل متفاوت باشد. ورود به Samsung account و اتصال شبکه داده (Wi-Fi یا شبکه داده) الزامی است.
12. Amazon،‏ Alexa و تمام آرم‌های مرتبط، علائم تجاری Amazon.com, Inc.‎ یا شرکت‌های تابع آن هستند.
13. Google نشان تجاری Google LLC است.
14. در دستگاه‌های دارای سیستم عامل Android و iOS در دسترس است. اتصال Wi-Fi و Samsung account مورد نیاز است.
15. برخی مدل‌های Wi-Fi ممکن است نتوانند از عملکرد Energy Monitor (کنترل انرژی) استفاده کنند.
16. فقط در مدل‌هایی با قابلیت اندازه‌گیری توان موجود است.
17. زمانی در دسترس است که پرده‌های کرکره‌ای در SmartThings ثبت شده باشند.