با Bixby کارهای بیشتری انجام دهید

Bixby کارتان را راحت می​کند تا روی آنچه برایتان اهمیت دارد تمرکز کنید. این برنامه علایق شما را فرا می​گیرد و برای انجام بهتر کارها، با برنامه​ها و سرویس​های دلخواه​تان همکاری می​کند.

تصویری که نشان می دهد خانمی در سالن صخره نوردی می کند و نمای جلوی گوشی هوشمند که برنامه های Quick contact، Reminder و Multimedia gallery اجرا شده در صفحه اصلی Bixby را نمایش می دهد.

* دستگاه و تصاویر صفحه برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده‌اند.
* ممکن است دسترسی به خدمات با توجه به کشور متفاوت باشد.
* لازم است حساب کاربری Samsung Account و اتصال شبکه (Wi-Fi یا اتصال اینترنتی) داشته باشید.
* برای خدماتی که نیاز به اطلاعات مکان دارند، لازم است GPS فعال باشد.
* ممکن است برنامههای موجود با توجه به کشور فرق داشته باشند.

آنچه نیاز دارید، زمانی که به آن نیاز دارید.

با Bixby، آنچه را نیاز دارید در یک نگاه دریافت می‌کنید بدون اینکه لازم باشد یک برنامه تکی را باز کنید.
هر چیزی که به دنبال آن هستید تنها به اندازه یک ضربه یا کشیدن با شما فاصله دارد.

تصویر گوشی هوشمند در یک دست که برنامه های Quick contact، Reminder و Multimedia gallery اجرا شده در صفحه اصلی Bixby را نشان می دهد.

فقط با یک ضربه یا کشیدن ببینید.

صفحه خانه را به سمت راست بلغزانید تا آنچه جستجو می​کنید را به سرعت پیدا کنید. با یک بار ضربه زدن، قرار ملاقات‌های آینده، عکس‌های امروز، آب‌وهوای فردا و سایر موارد را خواهید دید.

تصویر گوشی هوشمند در یک دست که در آن در صفحه اصلی گوشی به سمت راست انگشت کشیده می شود تا نمای صفحه اصلی Bixby ظاهر شود.
تصویر گوشی هوشمند در یک دست که برنامه های Today's weather و Today's activity اجرا شده در صفحه اصلی Bixby را نشان می دهد.

آماده است.

Bixby زندگی روزمره شما را می‌آموزد، به این ترتیب در زمان نیاز محتوای درست آماده است. با جستجوی الگوها در قسمت استفاده از برنامه بر اساس زمان و مکان، Bixby می‌تواند پیش‌بینی کند در جستجوی چه چیزی هستید.

عکس صفحه گوشی هوشمند که برنامه های Today's weather، Today's activity و Schedules اجرا شده در صفحه اصلی Bixby را نشان می دهد.

تمرین ورزشی صبحگاهی

هر روز صبح تمرین ورزشی می‌کنید؟ Bixby برنامه زمانی شما را می‌داند. برای همین هر روز صبح که برای رفتن به باشگاه از خواب بیدار می‌شوید، هشدار، آب‌وهوا، لیست پخش و Samsung Health قابل دسترسی هستند.

عکس صفحه گوشی هوشمند که برنامه های Schedules و Live(Facebook) اجرا شده در صفحه اصلی Bixby را نشان می دهد.

وقت ناهار

می‌خواهید وقت ناهار از اخبار هم مطلع شوید؟ هر روز می‌توانید تقویمتان را ببینید، اخبار را بخوانید و در Facebook با Bixby پیمایش کنید.

عکس صفحه گوشی هوشمند که برنامه های Your Rides(Uber) و YouTube اجرا شده در صفحه اصلی Bixby را نشان می دهد.

رفت‌وآمد شبانه

همیشه ساعت 6:30 از کار مرخص می‌شوید؟ اکنون می‌توانید با یک ضربه یک Uber سفارش دهید و سپس به راحتی ویدیوی YouTube را که تمام روز منتظر تماشای آن بوده‌اید پیدا کنید.

عکس صفحه گوشی هوشمند که برنامه های Multimedia gallery و Nearby Places اجرا شده در صفحه اصلی Bixby را نشان می دهد.

روز ساحل رفتن

هر شنبه به ساحل می‌روید؟ Bixby برنامه‌های آخر هفته شما را نیز می‌داند برای همین Foursquare و گالری زمان نیاز به آن‌ها در اختیارتان قرار دارد.

آن را از یک صفحه تکی انجام دهید.

Bixby با استفاده از عملکردهای چندگانه در برنامه‌های مختلف و با یک ضربه تکی فراتر از آنچه یک برنامه تکی قادر به انجام آن باشد عمل می‌کند.

Apps موجود

تصویری که نشان می دهد برنامه ها در 3 ستون مرتب شده اند. در ستون اول، تصاویر برنامه های Reminder، Upcoming event، Schedules و Live(Facebook) قرار دارند. در ستون دوم، تصاویر برنامه های Multimedia gallery و Nearby Places قرار دارند. در ستون آخر، تصاویر برنامه های Today's weather، Today's activity و YouTube قرار دارند.

با راهنمایی Samsung تماس بگیرید

آیا سؤال دیگری دارید؟