Samsung free


مرکز سرگرمی چندمنظوره برای شما. همیشه رایگان است.


همه ملزومات رسانه‌ای روزمره شما در یک‌جا جمع شده است. Samsung Free، تلویزیون، بازی‌ها، اخبار و پادکست‌های شما را در یک صفحه محتوای از قبل بارگیری‌شده و فاقد تاخیر، به صورت رایگان ترکیب می‌کند که می‌توانید فقط با یک بار کشیدن انگشت به سمت راست روی صفحه، به آنها دسترسی داشته باشید.


  • * در دسترس بودن Samsung Free، برنامه‌ها و سرویس‌ها ممکن است بسته به دستگاه، نسخه سیستم عامل و کشور متفاوت باشد.
  • ** همه سرویس‌ها، قابلیت‌‌ها، عملکردها، محتواها، و رابط‌های کاربری ممکن است بسته به کشور/منطقه، مدل دستگاه و نسخه سیستم عامل متفاوت باشند.

WATCH


برنامه‌های نمایشی مورد علاقه‌تان را با WATCH تماشا کنید. با تنوع گسترده‌ای از کانال‌های رایگان و جدول زمانی برنامه‌های پرطرفدار، در هر جایی که می‌خواهید به سادگی استراحت و تماشا کنید، راحتی اتاق نشیمنتان را به همراه داشته باشید.

آنچه می‌بینید

چه در حال چک کردن اخبار هنگام رفت و آمد صبحگاهی خود باشید یا پس از یک روز طولانی روی مبل در حال تمدد اعصاب باشید، WATCH نیازهای شما را برآورده می‌کند. از میان تعداد زیادی کانال‌های ارائه‌شده، کانال مورد نظر خود را پیدا کنید.

* کانال پشتیبانی‌شده ممکن است بسته به دستگاه، نسخه سیستم عامل و کشور متفاوت باشد.

LISTEN


با LISTEN، لیست پخش پادکست خود را کشف و شخصی‌سازی کنید. با پادکست‌هایی از ناشران برتر کل دنیا، اکنون می‌توانید آزادانه نوارهای شخصیت‌ها و نمایش‌های پادکست مورد علاقه‌تان را در یک پلتفرم جامع و از قبل بارگیری‌شده مرور و حفظ کنید.

READ


در جریان آخرین اخبار و روندها باشید. دسته‌های مورد علاقه خود را تنظیم کنید تا خلاصه و نسخه کامل مقالات را از READ دریافت کنید. با به‌روزرسانی‌های مکرر و خلاصه‌های مفید، همواره در جریان آخرین موضوعات خواهید بود.

PLAY


با PLAY، بیشترین بهره را از اوقات استراحت خود ببرید. PLAY تجربه بازی واقعاً فوری را در اختیار شما قرار می‌دهد که سرگرمی همراه و آنی را بدون نیاز به نصب یا جستجو در Game Launcher، به بالاترین حد ممکن می‌رساند.


  • * بازی پشتیبانی‌شده ممکن است بسته به دستگاه، نسخه سیستم عامل و کشور متفاوت باشد.
  • ** فهرست بازی‌های موجود ممکن است بسته به شرایط ارائه‌دهنده محتوا تغییر کند.

آنچه بازی می‌کنید

فقط 5 دقیقه برای خستگی در کردن وقت دارید؟ از یکی از چندین و چند بازی تفننی موجود در PLAY لذت ببرید: بازی آرکید، بازی ورزشی، پازل، و موارد دیگر.


  • * بازی‌های پشتیبانی‌شده ممکن است بسته به دستگاه، نسخه سیستم عامل و کشور متفاوت باشند.
  • ** فهرست بازی‌های موجود ممکن است بسته به شرایط ارائه‌دهنده محتوا تغییر کند.

چگونه از Samsung Free لذت ببرید

برای دستگاه‌های قبل از Galaxy S21

Samsung Free را با کشیدن انگشت به سمت راست از صفحه اصلی کشف کنید تا به نوارهای WATCH،‏ LISTEN،‏ READ، و PLAY دسترسی یابید.

دو دستگاه Galaxy نشان می‌دهند که چگونه از صفحه اصلی Galaxy به Samsung Free دسترسی یابید. نماد کشیدن انگشت به چپ بین دستگاه‌ها نشان می‌دهد که کشیدن انگشت روی صفحه به چپ از صفحه اصلی مستقیماً Samsung Free را باز می‌کند. دو دستگاه Galaxy نشان می‌دهند که چگونه از صفحه اصلی Galaxy به Samsung Free دسترسی یابید. نماد کشیدن انگشت به چپ بین دستگاه‌ها نشان می‌دهد که کشیدن انگشت روی صفحه به چپ از صفحه اصلی مستقیماً Samsung Free را باز می‌کند.

برای Galaxy S21 و بعد از آن

برای دسترسی به Samsung Free کافی است با انگشت خود از صفحه اصلی به صفحه 1- به سمت راست بکشید، یا برنامه Samsung Free را باز کنید. در مورد اول، Samsung Free باید پیش از استفاده روی صفحه 1- تنظیم شود.

دو دستگاه Galaxy نشان می‌دهند که چگونه از صفحه اصلی Galaxy به Samsung Free دسترسی یابید. کشیدن انگشت به سمت بالا بین دستگاه‌ها نشان می‌دهد که کشیدن انگشت روی صفحه به سمت بالا از صفحه اصلی، فهرست برنامه‌ها را باز می‌کند، که از آنجا کاربر می‌تواند روی نماد برنامه Samsung Free کلیک و Samsung Free را باز کند. دو دستگاه Galaxy نشان می‌دهند که چگونه از صفحه اصلی Galaxy به Samsung Free دسترسی یابید. کشیدن انگشت به سمت بالا بین دستگاه‌ها نشان می‌دهد که کشیدن انگشت روی صفحه به سمت بالا از صفحه اصلی، فهرست برنامه‌ها را باز می‌کند، که از آنجا کاربر می‌تواند روی نماد برنامه Samsung Free کلیک و Samsung Free را باز کند.
نمای پشت و جلوی تلفن هوشمند Galaxy S22 Ultra. نمای پشت و جلوی تلفن هوشمند Galaxy S22 Ultra.

Galaxy S22 Ultra

تصویر پنج که یکی از خدمات روی صفحه هر کدام در حال اجرا است. تصویر پنج که یکی از خدمات روی صفحه هر کدام در حال اجرا است.

برنامه‌ها و سرویس‌ها

* تصاویر دستگاه و صفحه برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.