بهترین باشیم

همه ما ارزش ها و توانایی هایمان را می شناسیم. همه ما به دنبال فرصتی هستیم تا هنر و مهارت هایمان را به بهترین شکل نشان دهیم. مهارت های ما به گستردگی تفاوت ها و علاقه مندی های ماست. اما نقطه اشتراک همه ما اینست که می خواهیم در ایفای نقش خود #بهترین_باشیم

کمپین ها

سامسونگ به منظور تحقق این باور، در نظر دارد تا کمپینی فرهنگی، اجتماعی مشتمل بر حمایت از کنسرت نمایش سی با موضوع فرهنگ ایرانی و محوریت شاهنامه، اتفاق هایی بزرگ در قالب مسابقات آشپزی، ورزشی و ساخت فیلم کوتاه با حضور شما عزیزان برگزار کند.

post image

فیلمبرداری

این بار در کنار پیمان معادی و کمال تبریزی وارد جهان سینما می شویم. این دو هنرمند کشورمان از مردم ایران دعوت کردند تا برای ساخت یک فیلم کوتاه درباره ایران مشارکت کنند. طی این رویداد مناطق مختلف و بناهای ایران از زاویه دیدهای متفاوت مردم نمایش داده می‌شود.

شرکت می کنم

post image

آشپزی

در اولین اتفاق، مسابقه آشپزی با حضور شما عزیزان برگزار خواهد شد. زمان برگزاری این اتفاق نیمه اول شهریور و تاریخ شروع ثبت نام برای شرکت ۲۹ تیر ماه خواهد بود. در صورت تمایل به شرکت در این مسابقه میتوانید پس از مطالعه شرایط، نسبت به تکمیل فرم اینترنتی اقدام نمایید. نفرات برگزیده به صورت قرعه انتخاب و در روز مسابقه توسط یکی از مجرب ترین سرآشپزهای این سرزمین داوری می شوند. به بهترین ها جوایزی به رسم یادبود تقدیم خواهد شد.

بهترین باشیم

post image

ورزش

سامسونگ در حاشیه دریاچه چیتگر یک مسابقه دو برگزار خواهد کرد. محیط دریاچه ۴۸۰۰ متر است که ۴۲۰۰ متر از آن به عنوان مسیر مسابقه انتخاب شده است. این مسابقه در دو نوبت آقایان و بانوان برگزار می شود.از شما دعوت می کنیم تا در این مسابقه دو شرکت کنید و از برندگان جوایز ارزشمند مسابقه همچون تلویزیون QLED برای هر نوبت باشید. می خواهیم همیشه کنار یکدیگر #بهترین_باشیم. قرار ما ۱۱ آبان؛ دریاچه ی چیتگر.

ثبت نام