مسابقه دو #بهترین_باشیم سامسونگ

می خواهیم همیشه کنار یکدیگر #بهترین_باشیم. قرار ما ۱۱ آبان؛ دریاچه ی چیتگر. سامسونگ از شما دعوت میکند تا در مسابقه دو شرکت کنید و از برندگان جوایز این مسابقه باشید.
قوانین مسابقه

ثبت نام در مسابقه
درباره ی مسابقه ی دو؛ #بهترین_باشیم زمان برگزاری: پنجشنبه 11 آبان

سامسونگ در حاشیه دریاچه چیتگر یک مسابقه دو برگزار خواهد کرد. این مسابقه در دو نوبت برگزار می شود؛ یک نوبت میان آقایان و نوبت دیگر میان بانوان. به برنده های هر نوبت از مسابقه جوایز ارزشمندی همچون تلویزیون QLED اهدا خواهد شد. برای شرکت در این مسابقه کافیست فرم ثبت نام را پر کنید و آمادگی خود جهت شرکت در مسابقه را اعلام نمایید. هیات برگزاری مسابقه بعد از پایان زمان ثبت نام، هفتم آبانماه به قید قرعه شرکت کنندگان نهایی را انتخاب خواهد کرد.

محل برگزاری مسابقه مکان برگزاری: دریاچه چیتگر، غرب تهران

دریاچه چیتگر که در شمال غرب تهران قرار گرفته، مساحتی حدود ۲۵۰ هکتار دارد. محیط دریاچه ۴۸۰۰متر است که ۴۲۰۰متر از آن به عنوان مسیر مسابقه انتخاب شده است.
در این مسیر امکانات لازم از جمله ایستگاه های آب، آتش نشانی، کمک های اولیه و همچنین پارکینگ در اطراف دریاچه جهت پارک اتومبیل درنظر گرفته شده است.
همچنین کلیه شرکت کنندگان در زمان مسابقه تحت پوشش بیمه ورزشی قرار خواهند گرفت.

دوستان خودتان را به #بهترین_باشیم دعوت کنید و به قید قرعه برنده جوایز ارزشمندی شوید

در زمان ثبت نام، مسابقه ی دیگری هم برگزار می‌شود. شما می توانید با انتشار اعلان این مسابقه در صفحه اینستاگرام خود با "#بدویم تا #بهترین_باشیم"، دو نفر از دوستان یا نزدیکان خود و همچنین صفحه samsungir را منشن و به شرکت در این مسابقه دعوت کنید.
سامسونگ با پایان زمان ثبت نام از بین کسانی که دیگران را به این مسابقه دعوت می کنند، به قید قرعه جوایزی اهدا می کند. البته شخص دعوت کننده باید خود در مسابقه ثبت نام کرده باشد.

برای دریافت تصویر کلیک نمایید

در پایان این مسابقه به نفرات اول از هر گروه (بانوان و آقایان) یک عدد تلویزیون QLED هدیه داده خواهد شد.
همچنین برای بقیه ی شرکت کنندگان هم جوایز ارزشمند دیگری در نظر گرفته شده است.


شب قبل از مسابقه حتما 8 ساعت کامل بخوابید
تغذیه سالم داشته باشید
سلامت فیریکی خودتون رو بررسی کنید
حتما نیم ساعت قبل از تمریناتون بدنتون رو گرم کنید


لباس ورزشی آستین بلند
شلوار پاچه دار
کفش ورزشی مناسب
اصل کارت ملی
کپی شناسنامه و کارت ملی