جو خوشایند برای هتل‌ها

مناسب هتل

جو خوشایند برای هتل‌ها

ر صنعت هتل‌داری، یک موضوع هست که از همه‌چیز دیگر اهمیت بیشتری دارد - آن موضوع «آسایش و راحتی مشتریان» است

جو خوشایند برای هتل‌ها
سؤالی دارید؟
سؤالی دارید؟

کنترل و عملکرد عالی

اکثر هتل‌ها دارای انواع مختلفی از اتاق‌ها و امکانات هستند که کاربری‌های متنوعی داشته و نیاز آن به تهویه مطبوع نیز به طبع آن متفاوت است. دستگاه‌های تهویه مطبوع سامسونگ مجموعه وسیعی از یونیت‌های داخلی و خارجی را به همراه کنترل‌گرها پیش رویتان می‌گذارد تا انتخابی به تناسب فضا و نیازتان داشته باشید. راهکار در دست سیستم‌های تهویه مطبوع سامسونگ است؛ چه برای اتاق میهمان باشد که مستلزم ظاهر شیک و کنترل اختصاصی 24 ساعته است، و چه برای بخش‌های خدماتی مثل رستوران‌ها و بک‌آفیس‌ها که باید با در نظر گرفتن صرفه اقتصادی، آسایش و راحتی نیز فراهم شود.

᠎

کنترل جداگانه هریک از قسمت‌ها

اگر هتل‌ها نتوانند سیستم تهویه مطبوعشان را متناسب با هریک از قسمت‌های عملیاتی خود تنظیم کنند، امکان دارد هزینه و انرژی زیادی را هدر دهند. دستگاه‌های تهویه مطبوع سامسونگ امکان کنترل مستقل و جداگانه دما و جریان هوا را در فضاهای مختلف برایتان فراهم می‌سازد. این دستگاه‌ها مخصوصاً برای هتل‌های دارای دفاتر، اتاق‌های اجلاس، لابی‌ها و قسمت‌های خدماتی یا جاهایی که ساعات کاری متغیر است مناسب می‌باشد.

᠎

سهولت در تعدیل و مدیریت

سیستم‌های معمولی HVAC صرفاً مجهز به سیستم کنترل مرکزی هستند، اما امکان تنظیم جداگانه عملکرد آنها وجود ندارد. دستگاه‌های تهویه مطبوع سامسونگ از کنترل‌گرهای جداگانه برخوردارند که کنترل کاملاً اختصاصی هریک از مکان‌های خاص، مثل اتاق‌های اجلاس، را میسر می‌سازد. یک کنترل‌گر مرکزی و یک سیستم مدیریتی با کاربری آسان وجود دارد که از آن می‌توان برای نظارت و تعدیل شرایط در انواع مختلف مکان‌های مهم شرکت، از جمله لابی، استفاده نمود.

سهولت در تعدیل و مدیریت

استقبال گرم

یکی از اولین حس‌هایی که افراد از هتل‌ها یا استراحتگاه‌ها تجربه می‌کنند زمانی است که پا به لابی می‌گذارند، بنابراین باید با گرمی از آنها استقبال شود. دستگاه‌های تهویه مطبوع سامسونگ محیط را با کنترل کامل خنک یا گرم می‌کند، به طوری که مهمانان همواره حس آسودگی کامل را خواهند داشت. فناوری سامسونگ می‌تواند هدررفت هوا را به حداقل برساند و دما را ثابت نگاه دارد، حتی اگر افراد متعددی مرتباً ورود و خروج کنند.

استقبال بسیار گرم

کنترل تک‌تک اتاق‌ها برای میهمانان

اتاق خواب هتل جایی است که اکثر افراد می‌خواهند واقعاً استراحت کنند و آسایش داشته باشند. دستگاه‌های تهویه مطبوع سامسونگ قابلیت کنترل جداگانه را برای هریک از مهمانان فراهم می‌کند تا آن را متناسب با سلیقه خاص خودشان تنظیم کنند. علاوه بر تعدیل رطوبت و دمای هوای ورودی، آب داغ نیز تأمین می‌شود، بدون اینکه نیازی به آبگرم‌کن جداگانه باشد. از طرفی، سیستم «دکتر ویروس» نیز ویروس‌هایی را که احتمال آسیب‌رسانی دارند، از بین می‌برد.

کنترل تک‌تک اتاق‌ها برای میهمانان

رستوران‌های خوش‌بوتر در هتل‌ها

چیزی که اصلاً نمی‌خواهید به هنگام خوردن غذا در رستوران تجربه کنید بوی بد و ماندگار غذاست. دستگاه‌های تهویه مطبوع سامسونگ نه تنها محیطی دلچسب با هوای تازه را در کنار توزیع هوای بدون باد برای میهمانان رستوران بوجود می‌آورد، بلکه از پخش شدن بوهای نامطبوع نیز جلوگیری می‌کند. و به خاطر تلفیق کردن سیستم مکش هوا با تهویه مطبوع در یک دستگاه، این دستگاه‌ها برای استفاده در آشپزخانه رستوران بسیار مناسب هستند.

رستوران‌های خوش‌بوتر در هتل‌ها

ارتقای بهره‌وری دفاتر هتل بدون صدای مزاحم

سر و صدای دستگاه‌های تهویه مطبوع می‌تواند یک عامل واقعاً مزاحم برای تمرکز کردن روی کارتان محسوب شود. دستگاه‌های تهویه مطبوع سامسونگ عملکردی ساکت در پس‌زمینه دارد و بدین ترتیب محیطی بسیار آسوده‌تر و پربازده‌تر در دفاتر برای پرسنل هتل فراهم می‌شود. یونیت‌های دیواری شیک با بکارگیری تهویه مبتنی بر بازیافت انرژی در هزینه‌ها صرفه‌جویی می‌کند؛ همچنین وقتی هوای بیرون از هوای داخل خنک‌تر باشد، می‌توانید از سرمایشِ بی‌هزینه برخوردار شوید.

ارتقای بهره‌وری دفاتر هتل بدون صدای مزاحم

کارآمد و بی‌صدا برای جلسات پربار

وقتی افراد مشغول ارائه دادن مطالب در جلسه هستند، عدم وجود سر و صدا ضروری است تا حواس شنوندگان پرت نشود. سیستم تهویه مطبوع سامسونگ با عملکرد بی‌صدایش اتاق‌های کنفرانس هتل‌ها را به مکانی آسوده تبدیل می‌کند و بنابراین به برقراری ارتباطی مؤثر و کارآمد کمک می‌نماید. این دستگاه‌ها ارائه‌دهنده سرمایش و گرمایش 360 درجه‌ای سریع هستند و هریک از آنها را می‌توان با یک کنترل ساده از راه دور کنترل کرد.

کارآمد و بی‌صدا برای جلسات پربار