کانالی

سؤالی دارید؟
سؤالی دارید؟

آسایش در تمام طول سال

سیستم‌های کانالی تهویه مطبوع سامسونگ به گونه‌ای طراحی شده که در هر آب و هوایی به خوبی عمل می‌کند و در تمام چهار فصل سال راحتی و آسایش را برای شما به ارمغان می‌آورد.

جریان هوای بهینه، طراحی سبک

مدل Slim Duct سامسونگ به صورت توکار در پشت سقف پنهان شده و تهویه مطبوع پایدار و کارآمد اتاق را تأمین می‌کند. به لطف وزن کم و حجم فشرده - که سبک‌ترین کولر گازی در صنعت محسوب می‌شود - عملیات نصب و سرویس و تعمیرات آن آسان است.

کولر گازی سامسونگ کانالی

پوشش کامل فضاهای بزرگتر

دستگاه MSP Duct سامسونگ با کنترل فشار استاتیکی بیرونی، عملکردی قوی و درعین حال بی‌صدا دارد. فشار استاتیکی استثنایی آن باعث پوشش کامل فضا و افزایش جریان هوا در فضاهای وسیع می‌شود.

کولر گازی سامسونگ مدل MSP Duct

عملکرد قوی و قابل‌تنظیم

با ظرفیت کنترل فشار فوق استاتیک بیرونی تا حداکثر 25 میلی‌متر آب (mmAq)، کولر HSP Duct عملکرد گرمایش و سرمایش فوق‌العاده‌ای دارد. پراکنش هوا در فضاهای وسیع و انعطاف‌پذیری نصب، این یونیت را به گزینه‌ای ایده‌آل برای فضاهای دارای سقف بلند تبدیل کرده است.

کولر گازی سامسونگ مدل HSP Duct

تأمین هوای تازه و تصفیه شده

دستگاه تهویه سامسونگ مدل کانالی بیرونی با قابلیت تصفیه هوا یک یونیت تصفیه هوای تازه با تهویه یکپارچه است. عملکرد مفید و قدرتمند آن، با ترکیب قابلیت تصفیه هوای تازه و تهویه مطبوع، فوق‌العاده کارآمد است.

کولر گازی سامسونگ تصفیه هوا مدل کانالی تصفیه هوای بیرون

آشنایی با طیف مدل‌های کانالی

کولر گازی سامسونگ دامنه مدل کانالی