For Business

سؤالی دارید؟
سؤالی دارید؟

راهکارهای تهویه متناسب با مؤسسه‌ی تجاری شما

سامسونگ دارای یک سیستم تهویه فوق‌العاده کارآمد است که متناسب با نیازهای خاص مؤسسه تجاری شما - صرفنظر از صنعتی که در آن هستید - طراحی شده است.

فضاهای جذاب در فروشگاه

سامسونگ به شما کمک می‌کند که برای هر یک از مشتریان تجربه‌ای خوشایند و توأم با آسودگی را ایجاد کنید. ایجاد محیط فروش دل‌انگیز با سرمایش یکنواخت که به هر گوشه می‌رسد و طراحی شیک که از جذابیت محصولات روی نمایشگر نمی‌کاهد.

از توقع میهمانان فراتر بروید

سامسونگ به شما کمک می‌کند نهایت آسایش و رضایت را برای میهمانان خود به ارمغان آورید. با سیستم‌های تهویه مطبوع انعطاف‌پذیر ما، میهمانان می‌توانند تنظیمات هوای داخل اتاق‌ها را کنترل کنند و در عین حال شما می‌توانید با مدیریت سالن‌های عمومی با استفاده از یک کنترل مرکزی، کارایی را به حداکثر برسانید.

تجربه‌ای فوق‌العاده از صرف غذا

رستوران‌ها برای دفع گرما و بو از آشپزخانه و تازگی هوای سالن غذا خوری، به تهویه‌ی کارآمد نیاز دارند. سامسونگ با طراحی‌های متناسب با هر فضای داخلی به شما امکان می‌دهد محیطی آسوده را درخور مشتریان خود ایجاد کنید.

حداکثر کردن بهره‌وری محل کار

وجود تهویه مطبوع در دفتر کار تأثیر فوق‌العاده‌ای بر بهره‌وری کارکنان می گذارد. سیستم‌های تهویه سامسونگ ویژگی‌های کنترل دمای پایدار، انعطاف‌پذیری و عملکرد بی‌صدا را با هم ترکیب می‌کند - و در عین حال بهره‌وری را افزایش و هزینه‌ها را کاهش می‌دهد. بدین ترتیب، بهترین نتیجه را برای تیم شما حاصل می‌سازد.

محیط یادگیری پربازده

ساختمان‌های آموزشی باید دارای شرایط سالم و راحتی باشد که باعث پیشرفت در یادگیری می‌شود. سیستم‌های کاربر پسند سامسونگ با استفاده از طراحی‌های شیک و عملکرد بی‌صدای خود، کنترل میزان آسایش را تسهیل کرده و به صورتی بی‌نقص با تمام ساختمان تلفیق می‌شود.