کنار خودت #کیودیدی؟

به استادیوم خوش اومدی. قراره تجربه تماشای فوتبال در کنار کسانی که دوست داری رو داشته باشی. برای اینکه بتونی در مسابقه شرکت کنی باید استوری‌های صفحه samsungir رو هر هفته دنبال کنی. تو این استوری‌ها آدرس جایگاه و صندلی‌هایی داده می‌شه که باید توی استادیوم پیداشون کنی. قبل از اینکه وارد استادیوم بشی بگو اونجا در کنار خودت کیودیدی و اسم خودت و سه نفر از دوستات رو وارد کن. حالا وارد استادیوم شو، برو سراغ آدرس جایگاهی که این هفته تو استوری دیدی. بین صندلی‌ها بگرد و چهار صندلی مشخص شده کنار هم رو پیدا کن.

مهلت شرکت در این مسابقه به پایان رسیده.

ممنون از استقبال گرمتون. برنده‌های مسابقه به زودی، در اکانت رسمی اینستاگرام سامسونگ اعلام می گردد.

تا کی فرصت داری در #کیودیدی شرکت کنی؟

بین کسانی که تا پایان روز ۱۲ بهمن ماه ۱۳۹۷ در مسابقه شرکت کنن و پست مربوطه رو در صفحه اینستاگرامشون به اشتراک بذارن قرعه کشی می‌شه. یک دستگاه تلویزیون QLED و سه دستگاه ساندبار سامسونگ به برنده‌های مسابقه هدیه می‌شه.

سوالات متداول:

  • می تونم اسم خودم و دوستام رو وارد کنم ولی عکسی که دریافت کردم رو به اشتراک نذارم؟
    اینجوری نصف مسابقه رو شرکت کردی ولی نصف دیگه اش رو نه. پس ممکنه برنده نشی.
  • اگه به جای سه تا اسم، دو نفر یا چهار نفر رو بخوام وارد کنم چی؟
    حتما باید اسم سه نفر رو وارد کنی.

لذت تماشای فوتبال

در قاب بزرگ تلویزیون های سامسونگ

تلویزیون های QLED سامسونگ به لطف فناوری کوانتوم دات منحصربفرد و ویژگی های هوشمند امکان تماشای فوتبال را با وضوح بالا و لذت دوچندان فراهم میکند. این ویژگی ها عبارتند از:

رنگ QLED :

تلویزیون های QLED سامسونگ دارای قابلیت نمایش بیش از 1 میلیارد طیف رنگی هستند و این به معنی نمایش 64 برابر طیف رنگی بیشتر نسبت به تلویزیون های معمولی می باشد. تلویزیون های QLED سامسونگ نخستین تلویزیون در جهان هستند که داراری حجم رنگ 100 درصد می باشند به این معنا که افزایش یا کاهش روشنایی تصویر هیچ تاثیری بر نمایش کیفیت رنگ ندارد.از اینرو تجربه تماشای فوتبال با QLED تجربه ای کاملا متفاوت و لذت بخش است.

طراحی QLED:

در حین تماشای فوتبال هیچ چیز حتی قاب دور تلویزیون حواس شما را پرت نمیکند چون تلویزیون های QLED سامسونگ دارای طراحی بدون قاب کامل (Bezel-less) می باشند. حال به این طراحی بدون قاب، قابلیت اتصال نامریی را هم اضافه کنید تا هنگام تماشای فوتبال هیچ چیزی حتی سیم های اضافی آویزان از پشت تلویزیون نتواند به تجربه تماشای هیجان انگیز شما آسیب بزند.

هوشمندی QLED:

اگر به دلیلی هنگام تماشای فوتبال مجبور به ترک تماشای مسابقه و بلند شدن از جلوی تلویزیون برای رفتن به اتاق یا آشپزخانه شدید با ویژگی اسمارت ویو در تلویزیون های سامسونگ میتوانید تصویر تلویزیون را برروی گوشی همراه و یا تبلت خود منتقل نمایید و ادامه مسابقه را در آَشپزخانه یا اتاق تماشا کنید. همچنین از طریق اپلیکیشن های موجود در تلویزیون های هوشمند سامسونگ میتوانید نتایج مسابقات فوتبال رو پیش بینی کنید و با پیش بینی درست نتایج با افزایش امتیاز خود در جدول رده بندی از سایر کاربران پیشی بگیرید و اول شوید.

سری مورد نظر را انتخاب کنید

مشاهده همه تلویزیون‌ها