SAMI4-B درب شیشه ای شفاف همراه با تکنولوژی ‎28‎ ‎،‎Hotblast‎ لیتر

SAMI4-B/HC

The item is in the cart.

‎HOTBLAST™‎

‎HOTBLAST™‎

EASYVIEW™

‎EASYVIEW™‎

‎SLIM FRY™‎

‎SLIM FRY™‎

Ceramic Enamel Interior

Ceramic Enamel Interior

سهولت بررسی مراحل پخت

‎‎EASYVIEW™ ‎‎

شیشه‎ ‎EASYVIEW™‎ ‎این امکان را برایتان فراهم می‌کند که بدون باز کردن درب اجاق، مراحل پخت غذا نظاره کنید. بر خلاف مایکروفرهای معمولی، جنس درب مایکرو طوری طراحی شده که ضمن استحکام بیشتر، کاملا شفاف بوده و امکان دید کامل محفظه داخلی را فراهم می‌سازد.

سهولت بررسی مراحل پخت

یک غذای خوش طعم و عالی

حسگر هوشمند رطوبت

با فشردن یک دکمه، حسگر هوشمند رطوبت میزان رطوبت هوای داخل را می‌سنجد، بنابراین حالت و زمان پخت و پز به طور خودکار قابل تنظیم است تا کیفیت پخت غذا کاملا تضمین شود.

یک غذای خوش طعم و عالی

غذای سرخ کردنی سالم

‎SLIM FRY™‎

بدون نیاز به سرخ‌کن، از غذای سرخ‌شده سالم‌تر لذت ببرید. در فناوری ‎SLIM FRY™ ‎، سیستم گریل با گردش هوای گرم تلفیق شده است تا غذای شما هم از بیرون و هم از داخل تنها با لایه نازکی از روغن کاملا ترد شود.در این فناوری بدون استفاده از تابه لبریز از روغن و اجتباب از پخش روغن، می توان غذای سالمتری را تهیه نمود.

غذای سرخ کردنی سالم

تهیه ماست هر زمان که اراده کنید

ماست / خمیرساز

با عملکرد تخمیر، از تهیه کیک، نان، پیتزا یا ماست خانگی در زمان دلخواه لذت ببرید. در این عملکرد، از فناوری تخمیر برای تهیه خمیر یا ماست طبیعی استفاده شده است، بدون اینکه نیازی به لوازم و تجهیزات اضافی باشد.

تهیه ماست هر زمان که اراده کنید

از انجماد تا تازگی فقط در چند دقیقه

یخ‌زدایی سریع

قابلیت «یخ‌زدایی سریع» غذا را به سرعت و به صورت یکنواخت یخ‌زدایی می‌کند. الگورتیم یخ‌زدایی خودکار آن مدت مناسب یخ‌زدایی را برای 5 نوع ماده غذایی متداول محاسبه می‌کند، بنابراین زمان بسیار کمتری صرف آماده نمودن مواد اولیه غذا می‌شود.

از انجماد تا تازگی فقط در چند دقیقه

سهولت تمیز نمودن محفظه داخلی

‎CERAMIC INSIDE™‎

فضای داخلی سرامیکی و بادوام ‎‎CERAMIC INSIDE™‎‎ به آسانی قابل تمیز شدن بوده و اثری از خش روی آن باقی نمی‌ماند. این سطح صاف و صیقلی را می‌توان بدون نیاز به ساییدن تمیز کرد وبه مرور زمان رنگ آن از بین نخواهد رفت. همچنین این محفظه ضد زنگ بوده و در مقابل خراشیدگی مقاوم است، بنابراین دوام بیشتری خواهد داشت.

سهولت تمیز نمودن محفظه داخلی

کاهش مصرف در حالت استندبای

سیستم اکومُد

در حالت اکومُد، میزان مصرف برق به شدت کاهش می‌یابد، به طوری که کمترین مصرف برق را در حالت استندبای در صنعت دارد. در زمان‌های غیر از پخت و پز، میزان برق مصرفی برای حفظ قابلیت‌های اساسی به حداقل می‌رسد و هزینه شما را در پرداخت قبوض برق کاهش می‌دهد.

کاهش مصرف در حالت استندبای

غذای کاملاً تُرد و برشته

ظرف مخصوص سرخ کردن

با استفاده از «ظرف مخصوص سرخ کردن» می‌توانید از غذاهای ترد و خوش‌خوراک لذت ببرید. ظرف مخصوص سرخ کردن این قابلیت را دارد که لایه رویی و زیرین غذاهای یخ‌زده یا در یخچال‌مانده مثل پیتزا و ناگت مرغ را به صورت یکنواخت سرخ و برشته نمایید. همچنین می‌توانید بدون استفاده از روغن، کار پخت و پز و سرخ کردن را انجام دهید.

غذای کاملاً تُرد و برشته
  • همرفت نوع
  • 28 لیتر قابلیت
  • ‎1400 W‎ Power Consumption ‎(Microwave)‎
  • ‎517 x 310 x 463‎ میلی‌متر Outside ‎(W x H x D)‎

* ویژگی اصلی ممکن است با آنچه در مشخصات اصلی ذکر شده است متفاوت باشد