مسئولیت های اجتماعی سامسونگ
با جنبه های گوناگون مسئولیت های اجتماعی سامسونگ در ایران بیش تر آشنا شویم

image

مجموعه ی برنامه ها و فعالیت هایی است که این شرکت » مسئولیت های اجتماعی سامسونگ «در سراسر دنیا اجرا می کند تا عده ی بیش تری از انسان ها بتوانند به آن چه نشدنی به نظر می رسددست یابند و همان کسی باشند که در دل می خواهند. این برنامه ها همواره در پی ارائه یامکاناتی به منظور تقویت آموزش، اشتغال، سلامت و محیط زیست در جامعه هستند. در کشورایران و در سال 2018 ، مسئولیت های اجتماعی سامسونگ از طریق این سه پروژه دنبالمی شود:

  • کتابخانه های گویای سامسونگ
  • آکادمی مهندسی سامسونگ
  • مرکز فناوری سامسونگ امیرکبیر

هر سه پروژه ی یادشده سابقه ای چند ساله دارند و در سال جاری میلادی، با تمرکز بیش تر و بافعالیت هایی گسترده تر ادامه پیدا کرده اند.

کتابخانه های گویای سامسونگ مراکزی هستند که می کوشند با مجموعه ای اختصاصی و بزرگ از کتاب های صوتی و تجهیزات مناسب نابینایان و کم بینایان، ارتباط آن ها با دنیای اطراف شان را بیش تر کنند. این کتابخانه ها از سال 2012 میلادی تجهیز و افتتاح شده اند و در حال حاضر در ۱۵ شهر کشورمان پذیرای نابینایان و کم بینایان هستند.

بیشتر بدانید
Image

آکادمی مهندسی سامسونگ از سال 1393 با هدف آموزش و اشتغال‌زایی و با همکاری سازمان فنی و حرفه‌ای تهران آغاز به کار کرده است. این مرکز فضایی مناسب برای ارائه‌ی آموزش‌های تخصصی رایگان و مهارت‌های کارآمد به تکنسین‌های ایرانی است که تا کنون بیش از ۲۰۰۰ نفر در آن در چهار گرایش موبایل و تبلت، لوازم خانگی، سیستم‌های تهویه‌ی مطبوع و سیستم‌های صوتی و تصویری فارغ‌التحصیل شده‌اند. برای آشنایی بیش‌تر با عملکرد این مرکز از پیج اینستاگرام "آکادمی مهندسی سامسونگ" بازدید کنید.

بیشتر بدانید
Image

مرکز فناوری سامسونگ امیرکبیر پروژه‌ی مشترکی با دانشگاه صنعتی امیرکبیر و فضایی برای رشد استارتاپ‌های راهکارآفرین است. تمرکز این پروژه، شتاب بخشیدن به استارتاپ‌هایی است که در پی راهکارهایی نوآورانه و همسو با نیازهای جامعه‌اند. برای آشنایی بیش‌تر با عملکرد این مرکز، روی لینک زیر کلیک کنید.

بیشتر بدانید
Image