برند

جایی بهتر برای همه

از آنجا که ما در دنیایی همواره پویا و در حال تغییر زندگی می‌کنیم که پر از امید و آرزو و اتفاقات شدنی است، باور قلبی ما این است که فناوری باید به شکلی عمل کند که باعث ایجاد تفاوت در زندگی بشر شود و دنیای بهتری را برای همه ما بسازد.

گروهی از چندین کودک که همگی ایستاده‌اند و به جلو خیره شده‌اند. گروهی از چندین کودک که همگی ایستاده‌اند و به جلو خیره شده‌اند.

فناوری باید در خدمت پیشرفت بشریت باشد، بنابراین مهم است که مزایای آن حتماً در دسترس همگان قرار بگیرد. به عبارتی طوری شود که همه بتوانند به استعدادهای نهفته خود به‌صورت کامل دست یابند و در نتیجه فردایی بهتر را به وجود آورند.

چند کودک در اطراف میزی ایستاده‌اند و در مورد کلاه ایمنی بحث می‌کنند. چند کودک در اطراف میزی ایستاده‌اند و در مورد کلاه ایمنی بحث می‌کنند.

راه‌حل سامسونگ برای فردا

برنامه «راه‌حل ما برای فردا» نخستین بار با این هدف ایجاد شد که مایه انگیزش مبتکران آینده برای تقویت مهارت‌های خود در علوم، فناوری، مهندسی و ریاضیات (STEM) باشد. با پاسخگویی به چالش پیش روی این برنامه در هر سال، دانش‌آموزان نمونه‌ای اولیه از ایده خود را برای برطرف کردن مهمترین موضوعات نسلشان مانند ایمنی مدرسه، بحران مواد مخدر و تغییرات اقلیمی نوآوری می‌کنند و با تعامل مدنی به حامیان پرشور تحولات مثبت اجتماعی مبدل می‌شوند.

دو دست که یک دستگاه تلفن همراه Galaxy قدیمی را گرفته‌اند، و در در صفحه نمایش یک دستگاه اندازه‌گیری کیفیت هوا نشان داده می‌شود. دو دست که یک دستگاه تلفن همراه Galaxy قدیمی را گرفته‌اند، و در در صفحه نمایش یک دستگاه اندازه‌گیری کیفیت هوا نشان داده می‌شود.

Galaxy Upcycling

ما به ایجاد آینده‌ای مسئولانه اهمیت می‌دهیم، به همین دلیل است که برنامه Galaxy Upcycling ما روش‌هایی ابتکاری را برای جان دوباره بخشیدن به تلفن‌های هوشمند قدیمی متصور است و آنها را به‌عنوان دستگاه‌هایی مفید در «اینترنت اشیا» از نو به کار می‌گیرد. نمونه‌ای از این دست پروژه‌ها «ایستگاه هواشناسی» است که در آن دستگاه‌های قدیمی Galaxy با یک حسگر اندازه‌گیری کیفیت هوا ترکیب شد و به یک دستگاه اطلاع‌رسانی جوی فرامحلی مبدل گردید.

یک آتش‌نشان در حال اسکن اتاق است. او با IGNIS vision، که دستگاهی کاربردی برای مشاهده از طریق تصویربرداری حرارتی است، در صحنه آتش‌سوزی انجام وظیفه می‌کند. یک آتش‌نشان در حال اسکن اتاق است. او با IGNIS vision، که دستگاهی کاربردی برای مشاهده از طریق تصویربرداری حرارتی است، در صحنه آتش‌سوزی انجام وظیفه می‌کند.

IGNIS Vision و Voice

IGNIS Vision و Voice نمونه‌ای از این واقعیت است که ما چگونه همیشه به دنبال راه‌هایی برای ایجاد تأثیر مثبت بر جوامع خود هستیم. از میان بسیاری از دشمنانی که آتش‌نشانان با آن روبرو می‌شوند، تاریکی و عدم وجود ارتباط از کشنده‌ترین تهدیدات در هزارتوی پر از دود در صحنه آتش‌سوزی است. در همین راستا، IGNIS Vision و Voice، دوربین تصویربرداری حرارتی سبک، و مقاوم و یک وسیله ارتباطی برای القای استخوانی است که صدا را در شرایط نامساعد محیطی تشخیص می‌دهد، و نه تنها به آتش‌نشانان کمک می‌کند تا جان دیگران، که جان خودشان را نیز نجات دهند.

پیرزنی که دستگاه GEMS، وسیله‌ای اسکلتی بیرونی، را به پایین‌تنه خود بسته و به دریا خیره شده است. پیرزنی که دستگاه GEMS، وسیله‌ای اسکلتی بیرونی، را به پایین‌تنه خود بسته و به دریا خیره شده است.

GEMS (سیستم انگیزشی و پیشرفت راه رفتن)

ما همچنین با GEMS در حال تغییر زندگی افراد هستیم، رباتی پوشیدنی برای درمان‌های توانبخشی که می‌تواند به افرادی که به دلیل ضعف عضلانی، بیماری یا آسیب‌دیدگی در راه رفتن دچار مشکل هستند کمک کند. این وسیله با کمک کردن به حرکت افراد، آنها را یاری می‌کند تا تحرک خود را بهبود ببخشند.

ما با قرار دادن مردم و جامعه در مرکز نوآوری‌های خود، دوش‌به‌دوش شما، همچنان برای فردایی بهتر تلاش خواهیم کرد.

در ادامه این مطالب را بخوانید