برند

چگونه Bespoke با هر نوع سبک زندگی سازگار است

طراحی‌شده برای شما، به‌وسیله شما.

زندگی با تغییر همراه است؛ از تغییرات عمده و چشمگیر مانند تغییر خانه تا تغییرات کوچک مانند خرید وسایل جدید. با Bespoke، یخچال‌های ما اکنون می‌توانند خود را با تغییرات مشتریان همگام کنند و جنبه‌های مختلف تغییرات زندگی را پوشش دهند.

از طریق سفارشی‌سازی، طراحی مدولاری و کارآیی، یخچال Bespoke در آشپزخانه‌تان خواسته‌های شما را در زمان مناسب دقیقاً انجام می‌دهد. به‌طور خلاصه، Bespoke برای شما و به‌وسیله شما طراحی شده است.

سفارشی‌سازی
برای ابراز خواسته‌های شما

همه ما دوستدار تنوع هستیم و گزینه‌های رنگ Bespoke با سلیقه همه سازگار است.

هر رنگی را که بپسندید، می‌توانید طرح متناسب با آشپزخانه و البته سازگار با سلیقه‌تان را انتخاب کنید. اگر نظرتان عوض شود، چه؟ مشکلی نیست - بعداً می‌توانید رنگ پنل را به‌آسانی و بدون خرید یخچال کاملاً جدید، تغییر دهید!

ولی چرا باید فقط یک گزینه را مدنظر بگیریم؟ امکان افزودن پنل‌های بیشتر به یخچال به این معناست که می‌توانید ترکیب‌های مختلف را مطابق با سلیقه‌تان دراختیار داشته باشید.

طراحی مدولار که
که متناسب با نیازهای شما بهبود می‌یابد

همه ما این تجربه را داشته‌ایم. گاهی شرایط شما تغییر می‌کند و مجبور می‌شوید که برخی چیزها را کنار بگذارید. نقل مکان نمونه بارزی از این تغییر است. همه والدین می‌دانند که افزایش تعداد اعضای خانوار باعث شلوغ‌تر شدن یخچال می‌شود.
Bespoke این نگرانی را از بین برده است و ماژول‌های اضافی فضای موردنیاز را در همه مراحل زندگی تامین می‌کنند.

کارآیی
چه چیزی مناسب شماست

آیا تاکنون پیش آمده است که چیزی در یخچال بگذارید و آرزو کنید که کاش فضای بیشتری داشتید؟ با طراحی منعطف فضای داخلی و خارجی، شما می‌توانید بخش داخلی و خارجی یخچال Bespoke خود را سفارشی کنید.

طراحی‌ برای شما، به‌وسیله شما
با روش‌های سازگار کردن Bespoke با سبک زندگی‌تان آشنا شوید.

برای مهمانی آخر این هفته فضای یخچال بیشتری می‌خواهید؟ Bespoke به شما امکان می‌دهد که فضای فریزر را با فشردن یک دکمه به یخچال تبدیل کنید. یعنی می‌توانید از فضای موجود به روش دلخواه استفاده کنید.

سلیقه شما هرچه باشد، Bespoke می‌تواند خود را بلافاصله با شرایط منزل شما سازگار کند.

می‌خواهید ببینید که چطور طرح‌های بی‌نظیر Bespoke دردسترس شما قرار می‌گیرند؟

تابستان امسال، ما رقابتی را در سطح اروپا برگزار کردیم تا ببینیم که مشتریان چگونه طرح‌های اصیل Bespoke را در آشپزخانه خود جای می‌دهند.

بیش از 1,500 طرح دریافت کردیم و بیش از 30,000 نفر رأی دادند.
سپس هیأت کارشناسان صنعتی ما درباره این طرح ها نظر دادند.

در اینجا برخی از طرح های دریافتی را می‌بینید:

4

آماده ایجاد Bespoke خودتان هستید؟

نگاهی به مجموعه کامل Bespoke بیندازید.
یکی را برای منزل خود انتخاب و شخصی‌سازی کنید.

در ادامه این مطالب را بخوانید