برند

داستان برند ما

هویت ما ایجاد نوآوری‌های انسان‌محوری است که با موانع پیشرفت را به چالش می‌کشند. ‎#DoWhatYouCant

گستره دسترسی سامسونگ به‌واقع جهانی است و سامسونگ برخی از پیشرفته‌ترین فناوری‌ها را برای کمک به ایجاد جهانی بهتر، توسعه داده است. گستره دسترسی سامسونگ به‌واقع جهانی است و سامسونگ برخی از پیشرفته‌ترین فناوری‌ها را برای کمک به ایجاد جهانی بهتر، توسعه داده است.

فناوری پیش‌برنده ما به‌عنوان جامعه و فرد، فناوری انسان‌محور است که ما را به یکدیگر نزدیک‌تر می‌کند و به افراد کمک می‌کند خودشان را ابراز کنند. سامسونگ برخی از پیشرفته‌ترین فناوری‌های جهان را می‌سازد، نه به‌خاطر اینکه توانایی آن را دارد، بلکه برای توانمند ساختن افراد برای داشتن پیشرفت هدفمند در زندگیشان و در نتیجه ساختن جهانی بهتر برای همگان.

 سامسونگ برای توانمند ساختن افراد برای داشتن پیشرفت هدفمند در زندگیشان، فناوری انسان‌محور را می‌سازد.  سامسونگ برای توانمند ساختن افراد برای داشتن پیشرفت هدفمند در زندگیشان، فناوری انسان‌محور را می‌سازد.

ما پیشگامان سرسخت هستیم

چه کسانی موانع را به چالش می‌کشند؟ ما آنان را پیشگامان می‌نامیم - آنها مسیری را ترسیم می‌کنند که دیگران از آن پیروی می‌کنند، زمینه‌های جدیدی می‌گشایند و جایی که دیگران موانع می‌بینند، آنها فرصت‌ها را کشف می‌کنند. آنها الهام‌بخش ما برای گشایش زمینه‌های جدید هستند، بنابراین آنها می‌توانند از سد موانع بگذرند. پیشگامان حوزه‌هایی را کاوش می‌کنند که بسیاری از کاوش در آنها هراس دارند و بدون ترس از شکست خوردن، پیشتاز می‌شوند. آنها مسیر بهتری پیش روی همنوعان خود می‌بینند و تلاش خستگی‌ناپذیری برای فائق آمدن بر موانع دارند.

پیشگامان مسیر را ترسیم می‌کنند. پیشگامان مسیر را ترسیم می‌کنند.

کاوش بی‌کران

Samsung Electronics در سال 1969 به وجود آمد. شروع کار آن با جاه‌طلبی ساده‌ای بود—کمک به مردم برای دستیابی به ناممکن‌ها. این امر متکی به نگاه خوش‌بینانه سازنده این شرکت بود که با تمرکز روی نیازهای بشری، این شرکت می‌تواند موانع پیشرفت را به چالش بکشد و مردم را قادر سازد که کارهای ناممکن را انجام دهند. بنیان‌گذار BC Lee دست‌نوشته‌ای با خط خوش از "Explore infinitely"

بنیان‌گذار سامسونگ حروفی را می‌نویسد بنیان‌گذار سامسونگ حروفی را می‌نویسد

آنچه فناوری فراهم می‌کند آنچه فناوری فراهم می‌کند

امروزه، بیش از 309,000 کارمند سامسونگ هر روز تلاش می‌کنند تا نوآوری‌ها و پیشرفت در فناوری را که تفاوتی در زندگی افراد ایجاد می‌کند، به ارمغان بیاورند. این تمایز مهم است—این مفهوم که فناوری پیشرفت نیست—بلکه آنچه ما با آن انجام می‌دهیم پیشرفت را به همراه می‌آورد. فناوری ابزاری را فراهم می‌سازد که به مردم کمک می‌کند محدودیت‌هایی را که بر سر راه آینده وجود دارند، بشکنند و از میان بردارند.

نوآوری برای لذت

دخیل کردن نوآوری‌هایمان در فناوری‌هایی مثل هوش مصنوعی و 5G در حوزه‌های بیشتری از زندگی روزمره، توسعه دادن تجاربی که به افراد کمک می‌کنند بهتر شوند، ساخت خانه‌هایی که همچون سرپناهی برای خانواده‌های شادتر باشند و برقراری ارتباطات فوق‌العاده بین شهرهایمان برای ایجاد جامعه‌ای همدل.

فناوری‌های نوآورانه جدید فناوری‌های نوآورانه جدید

AgeofExperience#

Bot air مثالی از ظرفیت سامسونگ برای نوآوری است، زیرا به افراد این امکان را می‌دهد که از مزایایی خانه‌ای با هوای سالم بهره ببرند. سامسونگ با تمرکز روی ایمنی راننده و سرگرمی مسافران، سفرهای جاده‌ای را از نو تعریف می‌کند. Bot air مثالی از ظرفیت سامسونگ برای نوآوری است، زیرا به افراد این امکان را می‌دهد که از مزایایی خانه‌ای با هوای سالم بهره ببرند. سامسونگ با تمرکز روی ایمنی راننده و سرگرمی مسافران، سفرهای جاده‌ای را از نو تعریف می‌کند.

فصل بعدی برای برند ما به اصیل‌ترین شکل ممکن نوشته خواهد شد. با گوش فرا دادن به نیازهای نسل بعدی، ما آماده‌ایم تا پشتیبان آنان باشیم که تغییراتی را که می‌خواهند، در دنیا ایجاد کنند. آنها کاربران ما نیستند؛ آنها آینده ما هستند. آنها به دنبال فردگرایی نیستند؛ آنها در پی با هم بودن هستند و در کنار آنان ما امیدواریم که فاصله میان بخش‌های زیادی از این جهان کهن را از میان برداریم.

پس از 50 سال نوآوری که به افراد کمک کرده است موانع را به چالش بکشند، سامسونگ از پا نمی‌ایستد. ما به گذشته نگاه نمی‌کنیم. کاری را انجام می‌دهیم که همیشه انجام داده‌ایم—گسترش مرزها با روحیه پیشگامانه برای مقابله با موانع. چرا؟ زیرا باید این کار را انجام دهیم. چرا که با استفاده از فناوری به‌عنوان عامل مثبت‌اندیشی برای همگان، معتقد به ساختن جهانی بهتر و دنیایی سالم‌تر و شادتر هستیم.

ارزش‌های ما

زنی و دختری در حال نگاه کردن به صفحه نمایش روی یخچال هستند. زنی و دختری در حال نگاه کردن به صفحه نمایش روی یخچال هستند.

تجارب
انسانی

متعهد بر آن هستیم که انسان‌ها را در اولویت هر کاری قرار دهیم، تجاربی به‌واقع هدفمند در زندگی روزمره‌شان ایجاد کنیم. ما با داشتن درکی بهتر از تغییر سبک‌های زندگی، در حال بازسازی محصولات و سرویس‌های نوآورانه‌ای هستیم تا لحظاتی فراموش‌نشدنی را رقم بزنیم.

مردی Galaxy Fold را نگه داشته است. مردی Galaxy Fold را نگه داشته است.

خوش‌بینی
جسورانه

تغییر همواره باید در جهت بهبود باشد. از همان ابتدا، بخشی از مأموریت ما بهبود جهان اطرافمان بوده است. حتی با اینکه مشکلات جهانی ضروری‌تر از همیشه به نظر می‌رسند، ما هر صبح با آگاهی از اینکه فردا می‌تواند بهتر باشد، از خواب بیدار می‌شویم و به دنبال فرصت‌هایی برای یادگیری، نوآوری و رشد هستیم.

سبزیجات برگ‌دار سبزیجات برگ‌دار

نوآوری
پیشرو

هدف وجودی شرکتی جهانی در نهایت بهبود نحوه زندگی ما است و در سامسونگ این امر با ساختن محصولات و سرویس‌هایی محقق می‌شود که در زندگی میلیون‌ها نفر در سراسر جهان تغییری ایجاد کند.

دخترها در حال پریدن در ساحل هستند. دخترها در حال پریدن در ساحل هستند.

یکپارچگی و
شفافیت

شعار ما این است: «نه همواره کامل، بلکه همواره تکامل‌پذیر». به این معنی که حتی اگر موقتاً شکست بخوریم، همواره آن را می‌پذیریم و پیوسته سعی در بهبود داریم که به کمال برسیم. ما این کار را نه فقط برای خودمان، بلکه برای شرکا، توسعه‌دهندگان، مشتریان و همکاران پیشگام خود در سراسر جهان انجام می‌دهیم.

یک مرد و دو پسر در حال انجام آزمایش علمی هستند. یک مرد و دو پسر در حال انجام آزمایش علمی هستند.

بهبود
اجتماعی

ما قویاً معتقدیم که مزایای فناوری باید برای همگان در دسترس باشد. به‌عنوان برندی قابل اعتماد، مقصود تلاش‌های ما پیشرفت به سمت ایجاد جامعه‌ای بهتر برای آینده‌ای پایدار است. ما در کنار مردم می‌توانیم جامعه جهانی را به جایی بهتر برای همگان بدل کنیم.

*صرفاً برای اهداف نمایشی، برخی تصاویر ممکن است ساختگی و/یا شبیه‌سازی‌شده باشند.

در ادامه این مطالب را بخوانید