برند

ممنون از اینکه بیشتر از یک خانواده هستید.

ما با هم از این روزهای سخت عبور می‌کنیم.

سه عکس متناوب از افراد مختلف در خانه. عکس اول یک مادر و یک دختر نوجوان را نشان می‌دهد که یکدیگر را در آغوش گرفته و در حال گرفتن سلفی هستند. عکس دوم پدر جوانی را در حال رقصیدن با کودکانش نشان می‌دهد. عکس سوم یک خواهر و برادر نوجوان را نشان می‌دهد که با یکدیگر آشپزی می‌کنند و لذت می‌برند. سه عکس متناوب از افراد مختلف در خانه. عکس اول یک مادر و یک دختر نوجوان را نشان می‌دهد که یکدیگر را در آغوش گرفته و در حال گرفتن سلفی هستند. عکس دوم پدر جوانی را در حال رقصیدن با کودکانش نشان می‌دهد. عکس سوم یک خواهر و برادر نوجوان را نشان می‌دهد که با یکدیگر آشپزی می‌کنند و لذت می‌برند.

خانواده همیشه اهمیت زیادی داشته و این روزهای اخیر به معنای واقعی کلمه بسیاری از ما را بیش از همیشه به هم نزدیک کرده است.
بسیار حیرت‌آور است وقتی به نقش‌های زیاد متفاوتی فکر میٰ‌کنیم که هر یک از ما برای حمایت از کسانی که دوستشان داریم برعهده گرفته‌ایم.
مادرها، پدرها، برادرها، خوهرها، عموها، دایی‌ها، خاله‌ها و عمه‌ها، در تمام دنیا از مسیر خود خارج شده‌اند (و حتی گاهی اوقات از منطقه‌ی‌ امن خود) تا با همدیگر همراه شوند.
پدرها آموزگارهای شخصی شده‌اند، مادرها به بهترین همدم جدید تبدیل شده‌اند و خواهرها و برادرها حالا آشپزهای خانگی هستند.
متصل باقی ماندن، مثبت ماندن و قدردانی از خانواده هرگز تا این حد ضروری نبوده است. این کار باعث می‌شود احساس باارزش بودن کنیم. احساس انسان بودن کنیم.

«مادر من ابرقهرمان زندگی واقعی است»

یک دختر نوجوان در حال گرفتن سلفی با مادرش با استفاده از گلکسی S20. دختر لبخند می‌زند در حالیکه مادرش گونه‌ی اورا می بوسد. یک دختر نوجوان در حال گرفتن سلفی با مادرش با استفاده از گلکسی S20. دختر لبخند می‌زند در حالیکه مادرش گونه‌ی اورا می بوسد.
Galaxy buds plus Galaxy buds plus
نکته‌های اصلی برای مادرهای ابرقهرمان
Galaxy buds plus یک ابزار بسیار سودمند است.
اگر وقت تمرکز و کار در خانه باشد، آن‌ها برنامه‌های تلویزیونی کودکان و بازی‌های ویدیویی را می‌بندند، یا در انتهای یک روز طولانی آهنگی برای تمدد اعصاب در یک پیاده‌روی عصرگاهی آماده می‌کنند- چراکه حتی ابرقهرمان‌ها هم به استراحت نیاز دارند.
ممنون از آن‌چه که هستی.

این مادر بسیار بیشتر از یک خانواده است. طی ماه‌های گذشته او تبدیل شده به معلم پیانوی فرزندش، مربی یوگا و همراه کارائوکه. و بله او وظایف واقعی خودش را هم انجام می‌داده (تردستی می‌کرده).
او مثل یک ابرقهرمان بی‌وقفه است (فقط بدون شنل) و هر نقشی که دارد، می‌تواند به Galaxy Tab S6 Lite بسیار سریع و تطبیق‌پذیر خود اتکا کند.

یک مادر با دختر نوجوانش اوقات خوشی را با دیدن ویدیوهایی در Galaxy Tab S6 Lite می‌گذرانند. بیشتر شبیه دوستان صمیمی هستند تا اعضای خانواده. یک مادر با دختر نوجوانش اوقات خوشی را با دیدن ویدیوهایی در Galaxy Tab S6 Lite می‌گذرانند. بیشتر شبیه دوستان صمیمی هستند تا اعضای خانواده.

پس وقتی معلم هنر فرزندش است، می‌تواند S Pen را از Galaxy Tab خود دربیاورد و قفل استعدادهای آن‌ها را باز کند، یا وقتی کار دارد، می تواند از Galaxy Tab خود استفاده کند تا طرح‌هایی با جزئیات را برای همکاران خود در سراسر دنیا بفرستد.
خانواده‌اش فکر می کنند او خارق العاده است- که از قدرتش استفاده می‌کند تا زمان بسیار سخت را به زمانی خوب در کنار بقیه تبدیل کند.
مادر من یک ابرقهرمان است اما در عین حال بهترین دوست من هم هست.
قدردانی از مادرتان را فراموش نکنید.

پدر من می‌تواند هر کاری را در دنیا انجام دهد.

یک پدر جوان در حال لذت بردن و تخلیه‌ی انرژی با دو دختر خود است. دختر بزرگ‌تر را روی شانه‌های خود بلند کرده در حالی‌که دختر کوچک‌تر در سالن روی کاناپه می‌پرد. یک پدر جوان در حال لذت بردن و تخلیه‌ی انرژی با دو دختر خود است. دختر بزرگ‌تر را روی شانه‌های خود بلند کرده در حالی‌که دختر کوچک‌تر در سالن روی کاناپه می‌پرد.
QLED 8K HDR Smart TV QLED 8K HDR Smart TV
نکته‌هایی برای فعال ماندن در خانه.
شما هم مثل این پدر می‌توانید با استفاده از کارکرد بیکسبی به تلویزیون هوشمندتان دستورات صوتی بدهید تا هیچ‌وقت مجبور نباشید وسط تمرین، آشپزی یا هر کار دیگری مکث کنید.

ممنون برای همه‌ی کارهایی که انجام می‌دهی.

می‌دانید مسئله چیست؟ یک پدر دیگر فقط یک پدر نیست. این مرد را ببینید، او معلم شخصی بچه‌هایش شده است. زمانی‌که مشغول تدریس خصوصی، یا ایفای نقش زوج رقص یا استندآپ کمدی نیست، این است...
مثل بسیاری از پدرها، هر کاری توانسته انجام داده تا این زمان فریبنده را در کنار دیگران مطلوب‌تر کند و در حالی‌که نتوانسته به باشگاه سری بزند، فهمیده که مراقبت از بچه‌ها می‌تواند یک ورزش خوب باشد.
انواع حرکات ورزشی خانوادگی مانند حرکت پروانه و استفاده از پسرهایش به‌جای وزنه برای جلو بازو.
او توانسته همه‌ی این کارها را با کمک کنترل صدای بیکسبی در جریان نگه دارد و با کنترل از راه دور ویدئوهای ورزشی انگیزشی در تلویزیون هوشمند QLED سامسونگ اجرا کند، علاوه بر این از آن برای عوض کردن کانال و زیاد کردن صدا هم استفاده می‌کند.
دفعه‌ی بعدی که فرصتی پیش آمد، از پدر خود برای همه‌ی کارهایی که می‌کند تشکر کنید.

مثل اینکه من و برادرم در آشپزخانه خارق‌العاده‌ایم؟ کی فکرش را می‌کرد؟

یک برادر و خواهر نوجوان در آشپزخانه آشپزی می‌کنند. همچنان که خواهر آرد بیشتری روی خمیر نان که برادر نگه داشته می‌ریزد، آن‌ها از کار خود لذت می‌برند. یک برادر و خواهر نوجوان در آشپزخانه آشپزی می‌کنند. همچنان که خواهر آرد بیشتری روی خمیر نان که برادر نگه داشته می‌ریزد، آن‌ها از کار خود لذت می‌برند.
یخچال فریزر چنددر مرکزی خانواده یخچال فریزر چنددر مرکزی خانواده
نکته‌ی اصلی آشپزی
از هاب خانواده استفاده کنید تا مثل این آقا در آشپزخانه انگیزه پیدا کنید، با جست‌وجوی دستور پخت برای موادی که در یخچال وجود دارند، هدررفت غذا را به حداقل برسانید و خانواده‌تان را شگفت‌زده کنید.
ممنون برای حیرت‌انگیز بودن.

از آنجا که مامان و بابا از خانه کار می‌کنند، این برادر بزرگ‌تر آشپز خانواده شده و خواهر کوچک‌تر او در تمیز کردن آشپزخانه کمک می‌کند.
در حالی‌که مشغول استفاده از یخچال هوشمند خانواده مرکزی سامسونگ است تا الهام بگیرد و پیشنهادات دستورهای جدید غذا را امتحان کند، خواهرش قابلمه‌ها، ماهیتابه‌ها و بشقاب‌ها را در ماشین ظرف‌شویی سامسونگ با فشار یک دکمه تمیز می‌کند.

برادر و خواهر لبخند می‌زنند، در حالی‌که خمیر نان را روی کانتر آشپزخانه پهن می‌کنند. برادر از یک وردنه‌ی چوبی استفاده می‌کند در حالی‌که خواهر کم کم به خمیر آرد اضافه می کند. برادر و خواهر لبخند می‌زنند، در حالی‌که خمیر نان را روی کانتر آشپزخانه پهن می‌کنند. برادر از یک وردنه‌ی چوبی استفاده می‌کند در حالی‌که خواهر کم کم به خمیر آرد اضافه می کند.

بنابراین در حالی‌که برادر همچنان کار می‌کند، خرد می‌کند، الک می‌کند و ادویه می‌زند، کارهای خواهر تمام شده و می‌تواند پا روی پا بیاندازد.
مامان و بابای آن‌ها نمی‌توانند کاری که بچه‌ها انجام داده‌اند را باور کنند. آن‌ها عاشق امتحان کردن غذاهای متنوعی از سراسر دنیا بدون خارج شدن از خانه هستند.
بنابراین یادتان باشد از خانواده‌ی خود برای جالب‌تر کردن زندگی تشکر کنید. حالا کنار هم بنشینید- شام حاضر است.

خانواده همیشه بسیار ارزشمند خواهد بود و ما درک می‌کنیم این مسئله چقدر اهمیت دارد.
به همین دلیل ما هیشه اینجا هستیم تا هر طور که می‌توانیم خانواده را حمایت کنیم. ما در تمام مسیر با شما هستیم تا کمک کنیم متصل بمانید، سرگرم شوید و مراقب کسانی باشید که دوستشان دارید.
ما به حمایت از خانواده‌ها ادامه می‌دهیم و با هم بودن را در این دوران سخت و پس از آن آسان‌تر می‌کنیم.

لوگوی سامسونگ در پس‌زمینه مشکی لوگوی سامسونگ در پس‌زمینه مشکی

به اشتراک بگذارید و کاوش کنید

ممنون از اینکه بیشتر از یک خانواده هستید

اینستاگرام ما را برای دیدن استوری‌های بیشتر دنبال کنید

کمک به خانواده برای با هم بودن

با یکی از این محصولات شگفت‌انگیز برای خانواده‌ی خود عشق بفرستید

در ادامه این مطالب را بخوانید

* دستورات صوتی بیکسبی زبان‌های انگلیسی، فرانسه، اسپانیایی، آلمانی، ایتالیایی، چینی و کره‌ای را تشخیص می‌دهد. همه‌ی لهجه‌ها، اصطلاحات و گویش‌ها تشخیص داده نمی‌شوند.
* ممکن است تکنولوژی، عملکردها، GUI (رابط گرافیکی کاربر) و ویژگی‌های هوشمند بسته به منطقه، ارائه‌دهنده‌ی سرویس، محیط شبکه و دستگاه‌های موبایل، متفاوت باشند و بدون اطلاع تغییر کنند.
* ممکن است تجربه‌ی حقیقی کاربر هم متفاوت باشد.