وسایلی که کودکانه در حال تهیه کادوی خوشمزه برای مادر خود است.

روز مادر با سامسونگ هدیه بدین

سلام ،این روزا هدیه خریدن برای روز مادر فکر خیلیا رو مشغول کرده ، ما هم داشتیم فکر می‌کردیم اگر برای مادرامون هدیه ای بخریم که کارهایی رو که از روی محبت برامون انجام میدن رو شبیه وظیفه نشون بده احتمالاً این هدیه اونها رو خوشحال نمی کنه.

اما امسال براتون یه پیشنهاد خوب داریم!

از مادران اطرافمون پرس و جو کردیم تا ببینیم چه پیشنهادی به شما بدیم که بتونین هم مادرتون رو شاد کنین و هم این روز رو رویایی و بیاد موندنی تر کنین.

بیشتر مادران به ما گفتن؛ بهترین هدایایی که گرفتن، هدایایی بوده که فرزندشون یا همسرشون با خلاقیت و عشق خودش اونها رو درست کرده. یعنی هدایایی که با عشق آماده شدن!
ما هم تصمیم گرفتیم به شما همین پیشنهاد رو بدیم: امروز با خلاقیت و هنر خودتون یک هدیه برای مادر یا همسرتون بسازین که نشون دهنده عشق شما بهشون باشه.
خلاقیت شما، درست مثل محبت مادرتون، مرز نداره و ما اعتقاد داریم که شما، بهترین هدیه رو امسال به او خواهید داد.
همین‌ جا می تونین چند پیشنهاد ساده اما با عشق رو پیدا کنین.

یه نقاشی زیبا بکشین که نشون بده مادر، قهرمان قلب شماست. می تونین توی این نقاشی خودتون رو در کنار مادرتون بکشین و با یه جمله زیبا نقاشیتون رو تکمیل کنین. پیشنهاد می کنیم که بعد از اینکه این نقاشی رو کشیدین اون رو جایی جلوی چشم مادرتون بچسبونین که غافلگیرش کنین.

به رنگ مهربانی هایش

پختن یک غذای خوشمزه و یا یه کیک یا شیرینی جذاب برای شیرین کردن این روز ویژه. برای انجام این کار لوازم آشپزخونه سامسونگ دستیارهای خیلی خوبی براتون هستن و کمکتون می کنن که این کار رو خیلی حرفه ای و آسون انجام بدین. پیشنهاد می کنیم که کوکی یا شیرینی هایی به شکل قلب بپزین و روشون رو با خامه و میوه های مورد علاقه مادرتون تزئین کنین. اگه خواستین غذای مورد علاقه مادرتون رو بپزین هم یادتون باشه که ظاهر و تزئینات غذا برای مادرا خیلی مهمه (:

عشق بپزین

از عکس ها و نامه های یادگاری خاطره انگیزی که از مادرتون دارین، استفاده کنین و با ترکیب کردن اونها یک کاردستی خاطره انگیز و جالب بسازین.

عکس ها خاطرات مصورند

می تونین چندتا از عکس و فیلم های دوست داشتنی خود و مادرتون رو انتخاب کنین و با یک نرم افزار ساخت ویدیو کلیپ، یه کلیپ جالب و خاطره انگیز بسازین و با فرستادنش برای مادرتون، اون رو غافلگیر کنین. اگر از روز مادر سال های قبل، عکس یا فیلمی دارین، با استفاده از اونها کلیپتون جذاب تر هم میشه.

خاطرات، به کارگردانی شما

هر مادری یه سلیقه موسیقایی مخصوصی داره، جشن روز مادر رو با انتخاب گلچینی از موزیک های مورد علاقه مادرتون و همین طور آهنگ هایی که موضوعشون با احساس شما نسبت به او مربوط هست، کامل تر و به یادموندنی تر کنین، پیشنهاد ما اینه که این گلچین رو با اسم #مادرکنارتو نام گذاری کنین.

موسیقی مادرانه

البته نمیشه برای عشق و خلاقیت انتهایی متصور شد

خوشحال می شیم هدایای خلاقتون در این روز رو با هشتگ #مادرکنارتو با ما و دوستانتون به اشتراک بگذارید.

ما رو در شبکه اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید