چطوری می‌شه بازی‌های داخل گوشی رو دسته جمعی انجام داد؟

اگه یه بازی خیلی هیجان‌انگیز روی گوشیت داشته باشی و بخوای با جمع دوستانت تو تلویزیون اون بازی رو انجام بدی، چی کار می‌کنی؟

کاشفان دنیای سامسونگ یه راه جالب کشف کرده بودن، حالا با قابلیت Gaming With Smart View می‌تونی بازی که تو گوشیت هست رو تو تلویزیون پخش کنی و با جمع دوستانت مشغول یه بازی هیجان‌انگیز بشی.

برخی از ویژگی ها و مشخصات معرفی شده در محصولات ممکن است براساس مدل و منطقه متفاوت باشد.

با استفاده از این قابلیت میتونید تصویر بازی که روی گوشی همراه خودتون باز کردید رو به روی صفحه بزرگ تلویزیون های هوشمند سامسونگ منعکس کنید و از بازی بر روی صفحه نمایش بزرگ تلویزیون لذت ببرید و از گوشی همراهتون به عنوان دسته کنترل بازی استفاده کنید.

لذت بازی دسته جمعی

با استفاده از قابلیت Gaming در اسمارت ویو ،نیازی نیست تا همه سر در گوشی کنید و به صفحه گوشی موبایل چشم بدوزید کافیه با یک دکمه تصویر گوشی رو بر روی تلویزیون منعکس کنید و در جمع دوستان و خانواده از تجربه بازی دسته جمعی لذت ببرید .

برخی از ویژگی ها و مشخصات معرفی شده در محصولات ممکن است براساس مدل و منطقه متفاوت باشد.

چطور می‌تونی از Gamming With Smart View استفاده کنی؟

تلفن همراه، تبلت یا لپ تاپ و تلویزیونت رو به یک مودم (شبکه) مشترک وصل کن.

Image

برنامه Samsung Smart View رو از App Store، Google Play یا Samsung Galaxy Store دانلود کن.

Image
بعد از اجرای برنامه، مراحل رو دنبال کن تا Smart View راه‌اندازی بشه. برای مدل‌های بین سال 2011 تا 2013 تلویزیون هوشمند سامسونگ، لازم است در پنجره بازشوی که دستگاه‌های پیرامون را برای اتصال نشان می‌دهد، «دادن اجازه» را انتخاب کنید.برای مدل‌های 2014 و 2015 تلویزیون هوشمند سامسونگ، لازم به وارد کردن شماره 4 رقمی است که روی صفحه نمایش داده می‌شود.