سرگرمی

آسودگی و فراغ بال همراه با مجموعه‌های اصلی و جدید Apple

روی مبل نشسته و با محتوای مجموعه اصلی و جدید از Apple TV+‎، به آسودگی خاطر برسید.

تماشای ویدیو
white background white background

زمان مناسبی است بنشینید، ظرفی از پاپ کورن در جلوی خود قرار دهید و با صرف زمان کافی روی مبل به فراغ بال برسید. جدیدترین مجموعه از فیلم‌ها و سریال‌های دیدنی مجموعه اصلی Apple TV+‎ را بررسی کنید که می‌توانید کنار آن‌ها استراحت کنید و سالم بمانید.

نمایش کامل درام روی صفحه نمایش بزرگ

تلویزیون هوشمند سامسونگ که روی دیوار آویزان است برنامه Apple TV با دسترسی به محتوای Apple TV +‎ را نشان می‌دهد. تلویزیون هوشمند سامسونگ که روی دیوار آویزان است برنامه Apple TV با دسترسی به محتوای Apple TV +‎ را نشان می‌دهد.

صحنه‌های اکشن را به‌طور واضح روی تلویزیون مشاهده نمایید. زمانی که صحنه‌های بزرگ به صفحه نمایش بزرگی نیاز دارند، از Airplay 2 و آینه‌سازی تصویر برای تغییر نمای مشاهده خود از دستگاه همراه به تلویزیون هوشمند سامسونگ استفاده کنید. صدا و تصویر فراگیر از فیلم مورد علاقه‌تان را با 2020 QLED 8K و بلندگوی میله‌ای Q سامسونگ به‌صورت یک تجربه تئاتر در خانه خودتان درآورید. اکنون با خوردن میان وعده به تماشای صحنه‌های ماجراجویانه بنشینید.

سه دوست روی مبل با یک پتو در حالی که به هم پاپ کورن پرتاب می‌کنند و با دهانشان پاپ کورن‌ها را می‌گیرند. سه دوست روی مبل با یک پتو در حالی که به هم پاپ کورن پرتاب می‌کنند و با دهانشان پاپ کورن‌ها را می‌گیرند.

* باید در Apple TV+‎ مشترک شوید.
*تصاویر شبیه‌سازی شده و فقط برای اهداف نمایشی است.
ظاهر و ویژگی‌های طراحی که تأثیری بر عملکرد محصول ندارد ممکن است هر زمانی بدون اطلاع قبلی تغییر کند.
* در واقع ممکن است محصول با تصویر نشان‌داده‌شده تفاوت داشته باشد
* لطفاً برای هر مدل به صفحه جزئیات محصول مراجعه نمایید.
* عملکردهای موجود بر اساس منطقه، ارائه‌دهنده خدمات، محیط شبکه یا دستگاه همراه متفاوت است.
* تلویزیون باید به شبکه وصل باشد.

لذت تماشای خود را بالا ببرید

نمایش‌های مورد علاقه‌تان را روی یک صفحه نمایش بزرگ و با کیفیت تصویر واضح پخش کنید - درست به همان صورتی که باید دیده شوند.

نمایش کامل درام روی صفحه نمایش بزرگ