سرگرمی / بازی کردن

نکاتی از اسطوره عضو ‎‎#TeamGalaxy
برای بالا بردن
سطح بازی شما

با راهنمایی و مشاوره از بازیکن حماسی اپیک، دیدگاهتان را شفاف و واضح و مهارت‌هایتان را بیشتر تقویت کنید.

اسطوره پخش زنده بازی‌های ویدیویی در پلتفرم سرویس پخش زنده ویدیویی Twitch، در خانه نشسته و بازی‌های روی تلفن همراه را روی تلفن Galaxy Note20 خود بازی می‌کند درحالی‌که Galaxy Buds Live در گوش‌هایش قرار دارند.

حتی بازیکنان «تازه وارد» هم اسطوره پخش زنده بازی‌های ویدیوییدر یلتفرم Twitch، استاد بازی Fortnite و ابزار دیناموی Team Galaxy را می‌شناسند. زمانی که او مشغول جمع کردن امتیازات Victory Royale در دستگاه Galaxy خودش نباشد، درحال پخش زنده ویدیویی برای مخاطبان زیاد خود در پلتفرم Twitch است. اگر فردی باشد که مشاوره و راهنمایی درباره بازی روی تلفن همراه و استراتژی‌های Fortnite ارائه می‌دهد، کسی جز او نیست. توصیه‌های مفید او را مطالعه کنید تا سطح بازی‌تان را بالا ببرید.

ملاقات با اسطوره

تلاش سخت اسطوره برای رسیدن به این عظمت با تعداد کمی شروع شد. درست چهار سال قبل با پخش جریانی بازی‌‌هایی مثل Paragon و Miscreated، او به صحنه آمد و به موفقیت رسید، در آن زمان تنها 800 دنبال‌کننده در کانال YouTube خود داشت قبل از اینکه Fortnite به بازار بیاید. با انتشار این بازی محبوب استودیوی Epic در سال 2018 این اسطوره خودش را به طلایه‌دار این بازی مبدل کرد.

او اولین دنبال‌کنندگان میلیونی خود را در ماه مارس به دست آورد. میلیون نفر بعدی او چه زمانی بود؟ یک ماه بعد. از همان ابتدا کاملاً مشخص بود که او برای این سرنوشت بازی حماسی انتخاب شده است. امروز، با بیش از 6 میلیون مخاطب، میراث او نه فقط مداوم بلکه افسانه‌ای است.

بهتر است از پشت صحنه کمتر بگوییم و به سراغ خود اسطوره برویم.

اسطوره دست راستش را به طرف سقف بلند می‌کند و درحالی‌که Galaxy Note20 را در دست چپش در کنترل‌کننده Xbox Game Pass Ultimate نگه داشته با ناامیدی به بالا نگاه می‌کند.
دو هدفون توگوشی Galaxy Buds Live به رنگ برنزی مات که از بالا نشان داده می‌شوند.
Galaxy Buds Live

هر بار که بازی می‌کنید با صدای پویا در آن کامل غرق شوید.

بیشتر بدانید

هیچ راهی برای یادگیری بهتر از سخت کار کردن نیست

مانند هر بازی دیگری، Fortnite نیز سرعت بالایی دارد و با جامعه‌ای کاملاً اختصاصی همراه است، برخی از آن‌ها سالها است که بازی می‌کنند. پریدن مستقیم به بازی می‌تواند ترسناک باشد، پس یک بازیکن جدید چگونه بازی را شروع کند؟

منحنی یادگیری هر بازی می‌تواند شیب‌دار باشد، اما اسطوره می‌گوید این آشفتگی و هرج و مرج را در آغوش بکشید و با هر دو پا در بهترین مکان‌های Fortnite فرود آیید. او به بازیکنان جدید توصیه می‌کند: «در مکان‌های جالب و شلوغ فرود بیایید، تا بتوانید روش‌های حرکت در بازی را با سرعت بیشتری یاد بگیرید.»

این همیشه درباره اصول اساسی است. ممکن است در ابتدا خیلی سریع به این نتیجه برسید، اما بعد از چند بار تکرار، اصول اولیه هر بازی را می‌توان به‌راحتی به دست آورد. پس، همه چیز در مورد عمل کردن بر این پایه و اساس است.

دو هدفون توگوشی Galaxy Buds Live به رنگ برنزی مات که از بالا نشان داده می‌شوند.
Galaxy Buds Live

هر بار که بازی می‌کنید با صدای پویا در آن کامل غرق شوید.

بیشتر بدانید
عکسی از بالای شانه اسطوره که او را درحال بازی روی تلفن Galaxy Note20 خودش نشان می‌دهد درحالی‌که آن را در یک دسته بازی مخصوص Xbox Game Pass Ultimate قرار داده است.

رقابت دوطرفه با بهترین‌ها

هنگامی که به یادگیری روش‌های حرکتی و مهارت‌های بازی می‌پردازید، قدم بعدی این است که آن‌ها را تکرار کنید. اسطوره می‌گوید: «برای بازیکنان باتجربه، توصیه من این است که در مسابقات هفتگی شرکت کنید تا بتوانید مهارت خود را در برابر بازیکنان بهتر بسنجید و همچنین از آن‌ها یاد بگیرید.»

آن‌ها می‌گویند آهن آهن را تیز می‌کند و همین را می‌توان در مورد بازیکنانی که به بهتر کردن دیگر بازیکنان کمک می‌کنند هم گفت. مثل ورزش‌های سنتی، رقابت اثر مهمی در ورزش‌های الکترونیکی ایجاد می‌کند، و استفاده از تجهیزات مناسب نیز به همان اندازه مهم است. اگر کلاه ایمنی شما مناسب نباشد، به زمین فوتبال قدم نمی‌گذارید یا با اسکیت‌های کند وارد پیست هاکی نمی‌شوید.

و برای بازیکنان بازی‌های روی تلفن همراه، داشتن یک تلفن پویا مهم است. اسطوره می‌گوید «عمر باتری و نمایشگر 120 هرتز برای بازی در Galaxy Note20 همان دو موردی هستند که به من کمک می‌کنند. این محیط بازی روان همان جایی است که بازی در آن انجام می‌شود!»

اسطوره روی دیوار سنگی در بیرون نشسته، روبروی ما است، مشغول بازی روی Galaxy Note20 است که در دسته بازی Xbox Game Pass Ultimate قرار دارد.
Galaxy Note20 که از بالا نشان داده می‌شود با صفحه‌ای که باتری %100 شارژشده را نشان می‌دهد.
باتری هوشمند برای تمام روز

زمان کمتر برای شارژ، زمان بیشتر برای برنده شدن.

بیشتر بدانید

هرجا و هر زمان که می‌توانید بیشتر تمرین کنید

بسیار خوب، مقدمات کار را فراهم کرده‌اید و با قرار دادن خود در برابر بهترین بهترین‌ها مهارت‌هایتان را تقویت می‌کنید. مرحله بعدی چیست؟

تمرین، تمرین، تمرین—پس از آن فرصت‌های بیشتری برای تمرین موارد دیگر پیدا کنید. اسطوره تنها زمانی که می‌خوابد بازی نمی‌کند. او می‌گوید «این چیزی مثل خنک شدن در رختخواب قبل از خواب و بردن چند رقابت دیگر در تلفنم نیست.»

Fortnite قبلاً مثل یک قهرمان روی بیشتر دستگاه‌های Galaxy عمل می‌کرد—و با پیشرفت‌های اخیر بین Epic Games و فروشگاه‌های مختلف برنامه، دستگاه‌های Galaxy برخی از تنها تلفن‌های سازگار با Fortnite هستند که هنوز نسخه‌های به‌روز بازی را دریافت می‌کنند—اما اگر فقط به دنبال تکرارهای سریع هستید، سرویس‌های بازی در فضای ابری مثل Xbox Game Pass Ultimate*‎ در Note20 این موارد آخر را حتی آسان‌تر هم می‌کنند.

Galaxy Note20 که از بالا نشان داده می‌شود با صفحه‌ای که باتری %100 شارژشده را نشان می‌دهد.
باتری هوشمند برای تمام روز

زمان کمتر برای شارژ، زمان بیشتر برای برنده شدن.

بیشتر بدانید
اسطوره روی مبلش نشسته و روی Galaxy Note20 که در دسته بازی مخصوص Xbox Game Pass Ultimate قرار دارد بازی می‌کند درحالی‌که متن «WHOOOO» روی تصویر نوشته شده است.

«دوستانه» در رقابتی دوستانه

بازی‌ها با طرفداران پرشور و فعالی که دارند خود را از سایر سرگرمی‌ها متمایز می‌کنند. حتی اگر هنوز جزء افرادی نیستید که بعد از چرخش 360 درجه بدون محدوده‌بندی کامل بتواند شلیک کند، رویدادهای درون بازی، گروه‌های آنلاین و چت صوتی بخش جدایی‌ناپذیر جامعه هستند.

از نظر اسطوره، پیمایش و حرکت در جامعه با مثبت‌اندیشی و شکیبایی، آخرین بخش از این معما است. «همه تلاش خود را برای سالم ماندن و رفتارهای سازنده انجام دهید! شما برای دیگران تأثیرگذار هستید، و هرچه خوبی بیشتری در این دنیا انجام دهید، دنیا هم بهتر خواهد بود.»

با معرفی 5G**‎ و سرویس‌های جدید، مثل بازی در فضای ابری، برای استفاده از مزیت‌های آن، آینده بازی از هر زمان دیگری روشن‌تر به نظر می‌رسد. نظرات اسطوره درباره جدیدترین نوآوری‌ها، Xbox Game Pass Ultimate*‎ را بررسی کنید.

اسطوره در حیاط پشتی خانه‌اش در مقابل یک گریل بزرگ و نزدیک به زمین لی لی می‌کند. تلفن Galaxy Note20 او در یک دسته بازی xCloud در دست چپش قرار دارد درحالی‌که دست راستش را به طرف دوربین گرفته است. او می‌خندد.
اسطوره خودش را هنگام نشستن روی مبلی و شبیه‌سازی بازی روی صفحه تلویزیون معرفی می‌کند. *تصویر صفحه‌نمایش شبیه‌سازی شده است. *کنسول Xbox و دسته بازی جداگانه فروخته می‌شود. *ممکن است به حساب Xbox Game Pass نیاز باشد. *کاتالوگ بازی ممکن است در طول زمان و بر اساس مناطق متفاوت باشد. او می‌گوید که چگونه Xbox Game Pass Ultimate و Galaxy Note20 به بازیکن اجازه می‌دهد مسیر خود را انتخاب کند. او می‌گوید که از 3 سالگی شروع به بازی Xbox کرده است و یک کارت عنوان باز می‌شود که اسطوره را در زمان کودکی نشان می‌دهد و کلمات «اسطوره 3 ساله» را روی صفحه نشان می‌دهد. او Galaxy Note20 را به دسته بازی Xbox Game Pass Ultimate خود متصل می‌کند که انتقال بی‌نقص از کنسول به دستگاه تلفن همراه را نشان می‌دهد. او می‌گوید که چه مدت است در Xbox بازی می‌کند و اینکه تماشای تکامل این پلتفرم چقدر شگفت‌انگیز است. و به دوربین نشان می‌دهد که اتصال بازی Xbox به Note20 از طریق Xbox Game Pass Ultimate چقدر آسان است زیرا کلمات «روشن کردن»، «تغییر دادن» و «ضربه زدن» با همان سرعت گویندگی او روی صفحه‌ نمایش داده می‌شوند. او سپس به گویندگی می‌پردازد و کلمه «لطفاً!» روی صفحه، نمایش داده می‌شود. *تصویر صفحه شبیه‌سازی شده است. *رابط کاربری/تجربه کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد و ممکن است تغییر کند. او گستردگی بازی‌های موجود، که بیش از 100 بازی هستند را نشان می‌دهد، سپس Gears 5 Ultimate Edition را باز می‌کند. او دوباره نشان می‌دهد که بازگشت به کنسول از تلفن همراه چقدر آسان است و همینطور برگشت دوباره به تلفن همراه تا بتواند بازی خود را بیرون از ساختمان انجام دهد. او درباره بی‌نقص بودن انتقال و روان بودن ویدیو روی دستگاه تلفن همراه اظهار نظر می‌کند که قابلیت‌های اتصال Note20 و نمایشگر 120 هرتز را به نمایش می‌گذارد. و ویدیو با آرم سامسونگ روی صفحه به پایان می‌رسد.
*به اشتراک پولی برای Xbox Game Pass Ultimate نیاز است. پخش جریانی بازی (بتا) از 15 سپتامبر 2020 در دسترس است؛ به Xbox Game Pass Ultimate، سرعت کافی شبکه و دسته بازی پشتیبانی‌شده نیاز دارد (هر کدام جداگانه فروخته می‌شوند). برای انجام برخی از بازی‌های Xbox Game Pass Ultimate ممکن است به دسته بازی نیاز باشد. دسته بازی جداگانه فروخته می‌شود. محدودیت‌های پخش جریانی اعمال می‌شود. کاتالوگ در طول زمان و بر اساس منطقه متفاوت است. به اتصال بهینه 5G نیاز دارد.
سرعت واقعی ممکن است برای هر کشور، شرکت مخابراتی و محیطی که کاربر در آن قرار دارد، متفاوت باشد. در بازارهای منتخب در دسترس قرار دارد.

**5G‎ به در دسترس بودن شبکه و به منطقه بستگی دارد.

داخل آن فرود آیید، موفقیت کسب کنید و به آنچه می‌خواهید دست یابید

جدیدترین نسل دستگاه‌های Galaxy برای بردن رقابت‌ها آماده هستند.
از قسمت زیر تلفن خودتان را دریافت کنید.

نمای روبرو از Galaxy Note20 به رنگ برنزی مات و Galaxy Note20 Ultra با قلم S Pen به رنگ برنزی مات که به Galaxy Note20 Ultra تکیه دارد

Galaxy Note20 | 20 Ultra

نماهای جلویی و پشتی از Galaxy Tab S7 به رنگ برنزی مات با اشکال آبی، نارنجی و قرمز روی صفحه نمایش.

Galaxy Tab S7 | S7+‎

نمایی از بالای یک جفت Galaxy Buds Live به رنگ برنزی مات که داخل یک محفظه شارژ باز قرار گرفته است.

Galaxy Buds Live

در ادامه این مطالب را بخوانید