سرگرمی / سرگرمی خانگی

دوران جدید تلویزیون را تجربه کنید

آماده برای تماشای کیفیت تصویری که تا به حال در تلویزیون تماشا نکرده‌اید: دیدن تصویر با کیفیت 8k

تلویزیون QLED سامسونگ با صفحه نمایش بزرگ و فناوری جدید تلویزیون با وضوح تصویر 8k نهایت واقعیت را ارائه می‌دهد.

شما ممکن است قبلاً با کیفیت تصویر خیره کننده یک تلویزیون 4K آشنا باشید. اما اگر به شما بگوییم که اینجا آخر کار نیست چه؟ تجربه تماشایی حتی زیباتر وجود دارد که باعث می‌شود فیلم‌ها و بازی‌هایتان زنده شوند.

بیایید درباره تلویزیون QLED 8K سامسونگ صحبت کنیم.

QLED 8K چیست؟

تلویزیون QLED 8K سامسونگ با کیفیت Ultra High Definition و با بهره بردن از فناوری نقطه کوآنتومی، واقعیت رنگ و جزییات تصویر را در صفحه بزرگ نمایش می‌دهد.

تلویزیون‌‌هایی را با عنوان UHD می‌شناسید، اما همه تلویزیون‌های UHD یکسان نیستند. با QLED 8K تمام جزییات Ultra High Definition بر صفحه نمایش تلویزیون تماشایی است.
بنابراین اگر این اصطلاح را تقسیم کنیم: QLED یعنی بهره بردن از نقاط کوآنتومی برای نمایش رنگی شگفت‌آور و واضح در صفحه نمایش تلویزیون، و 8k چهار برابر وضوح تلویزیون‌های 4K UHD موجود را دارد.
بنابراین وضوح فوق‌العاده در تلفیق با رنگ QLED، به معنای نمایش جزییات با وضوحی خیره‌کننده است.

چه چیزی را می‌توانم در سامسونگ QLED 8K تماشا کنم؟

هر چیزی. با یک موتور جدید با قابلیت ارتقا تصویر که محتوای موجود را به کیفیت 8K ارتقا می‌دهد، شما می‌توانید فیلم‌های کلاسیک را دوباره ببینید، انگار آنها از اول با وضوح 8K ساخته شده‌اند.

تلویزیون QLED با فناوری جدید هوش مصنوعی کیفیت فیلم را به وضوح تصویر عالی تبدیل  و صدای تلویزیون را با تصویر تنظیم می‌کند.

با استفاده از فن‌آوری هوش مصنوعی‌، موتور به صورت خودکار صحنه به صحنه جاهای خالی یا وضوح پایین را تجزیه و تحلیل و پر می‌کند. موتور هوشمند نه تنها تصویر که صدا را هم بهینه می‌کند، بنابراین شما یک لحظه از یک گفتگوی مهم در یک فیلم یا شوخی خنده‌دار در یک شو مورد علاقه خود را از دست نمی‌دهید.

"پردازنده کوانتوم 8K برای تلویزیون‌های جدید سامسونگ مانند تلویزیون QLED است که دارای 8K AI Upscaling، جدیدترین فناوری تلویزیون است.

آیا واقعا در تصویر غرق می‌شوم؟

بله، یک صفحه نمایش بزرگ بگیرید. 8K از تراکم پیکسلی بالایی برخوردار است. دیگر نباید نگران افت کیفیت تصویر تلویزیون باشید. آیا شما را به یک سرزمین دوردست منتقل می‌کند، یا به حاشیه یک بازی بزرگ؟ تصاویر شگفت‌انگیز 8K و صدای شفاف، شما را بیش از همیشه در صحنه غرق می‌کند.

تلویزیون QLED 8K سامسونگ بهره بردن از نقاط کوآنتومی رنگ  KUHD8، تصویری همچون نقاشی از  Piazza Navona Rome را بر صفحه نمایش به تماشا می‌گذارد.
با داشتن صفحه نمایش بزرگ، تلویزیون QLED 8K سامسونگ تصاویر تخت را به کیفیت تصویر واقعی با وضوح 8K تبدیل می‌کند و با رنگی غنی تجربه‌ای عمیق می‌سازد.

از اولین کسانی باشید که به دوران جدید تلویزیون می‌شوید


صفحه‌ تلویزیون Samsung QLED 8K را ببینید و واقعیت کامل را تجربه کنید.

نمای جلوی تلویزیون QLED سامسونگ ۷۵ ”روی یک پایه مستطیلی با گل‌های قرمز، بنفش و نارنجی که روی صفحه، نمایش داده می‌شوند

75’’ QLED TV

در ادامه بخوانید