جدیدترین نوآوری‌های Samsung را کشف کنید

Samsung صنعت ساخت تلویزیون را همچنان به پیش می‌برد و در این راستا، گستره‌ای از نوآوری‌ها را معرفی می‌کند که تمام انتظارات شما از تلویزیون را از نو تعریف می‌نماید. در این سفر به ما بپیوندید و اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

*محصول و سرویس های ارایه شده ممکن است براساس منطقه متفاوت باشد.
*مشخصاتی که به کارایی دستگاه تاثیری ندارند، ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کنند.

تلویزیون QLED 8K با برخورداری از فناوری جدید ساخت تلویزیون و صفحه نمایش بزرگ تا اندازه 85 اینچ، طبیعت را به معنای واقعی آن نمایش می‌دهد.
تلویزیون‌های Samsung QLED 8K از مرزهای قدرت تفکیک، جزئیات و عمق فراتر می‌روند. به دنیایی کاملاً جدید از واقعیت‌ها قدم بگذارید. واقعیتی تمام عیار با تلویزیون‌های QLED 8K.

تلویزیون QLED 8K.
واقعیتی تمام عیار را کشف کنید.

ببینید کارشناسان درباره فناوری‌های پیشتازی که
تجربه QLED 8K را به وجود می‌آورد، چه می‌گویند.

تلویزیون Samsung QLED 8K با داشتن قاب لبه پخ، نوعی تلویزیون با صفحه نمایش بزرگ است که اندازه آن حداکثر 85 اینچ است. تلویزیون QLED 8K با طراحی 360 درجه بدون مرز تجربه مشاهده فوق‌العاده‌ای را از تمامی زوایا به ارمغان می‌آورد.

معرفی فیلم‌ها و نمایش‌های تلویزیونی
Apple AirPlay و iTunes در تلویزیون‌های هوشمند Samsung

'برای اولین بار تا به امروز،

می‌توانید تمام فیلم‌ها و نمایش‌های تلویزیونی
iTunes Library را به‌طور مستقیم در تلویزیون هوشمند Samsung خود مشاهده کنید.
همچنین می‌توانید iTunes Store را برای انتخاب از میان صدها هزار فیلم و سریال، از جمله بزرگترین گلچین فیلم‌های 4K HDR، مرور کنید.
به‌علاوه، می‌توانید با استفاده از AirPlay 2 تعبیه‌شده در داخل تلویزیون، بدون هیچ زحمتی Apple ، موسیقی، فیلم، عکس و موارد بسیار دیگر را از iPhone، iPad، و Mac در تلویزیون هوشمند Samsung خود پخش کنید.
دنیایی جدید از محتوا. شیوه‌ای جدید برای لذت بردن از آن.

* مشخصات، سرویس هوشمند و GUI (رابط کاربری گرافیکی) ممکن است بر اساس مدل و منطقه متفاوت باشند.

تلویزیون Samsung QLED با iTunes و AirPlay پیوند می‌خورد.

تلویزیون‌های
The Frame و Serif TV

تلویزیون‌هایی که فراتر از تلویزیون هستند، Samsung در حال عرضه محصولات جدیدی است که در سال 2019 زیبایی چیدمان منزلتان را چندین برابر می‌کنند. شما دیگر فقط تلویزیون تماشا نمی‌کنید، بلکه تلویزیونتان را به شیوه‌ای کاملاً جدید تجربه می‌کنید.

تلویزیون The Frame ‏Samsung با لبه پخ سفارشی‌شده‌اش، در حال نشان دادن اثر هنری از طریق حالت گالری است و با استفاده از ویژگی نصب بدون فاصله روی دیوار نصب شده است. تلویزیون جدید Serif TV 2019 با حالت محیطی که یکی از قابلیت‌های جدید محسوب می‌شود، در فضای نشیمن منزل در کنار مبلمانی مدرن و شیک قرار گرفته است.

The Frame :
تلویزیون چندکاره‌ای که برای طراحی منزل خود به آن نیاز دارید

هنوز به دنبال وسیله‌ای بی‌عیب و نقص هستید که مکمل شیوه زندگیتان باشد؟ تلویزیون The Frame همان حس هنری را که به دنبالش بودید به منزلتان ارزانی می‌دارد. منزلتان را آزادانه و به همان سبکی که دوست دارید، طراحی کنید.

تلویزیون Samsung The frame در حال نشان دادن اثر هنری پارچه مبلی Cray طراحی‌شده توسط ویلیام موریس است که در موزه V&A نگهداری می‌شود. تلویزیون Frame هر فضایی را زیباتر نشان می‌دهد، و در هر جایی که قرار می‌گیرد، می‌تواند چندین نقش را ایفا کند.

تلویزیون Serif TV : به خودی خود یک اثر هنری زیبا محسوب می‌شود

تجربه دیداری جدید و خیره‌کننده با طراحی نمادینی پیوند می‌خورد که می‌تواند ظاهر هر محیطی را به تنهایی زیباتر کند. Samsung در سال 2019 تلویزیون Serif TV کاملاً جدیدی را معرفی خواهد کرد که بسیاری از پیشرفته‌ترین فناوری‌ها و قابلیت‌های تلویزیون‌های این شرکت را با ظاهر و حسی گیرا در خود تلفیق می‌کند. خودتان را به تلویزیون‌های معمولی محدود نکنید.

'تلویزیون Serif TV 2019 در حال نشان دادن زمان‌سنج حالت محیطی در صفحه نمایش QLED است. تلویزیون جدید Samsung Serif TV با طراحی نمادین خود که توسط Bourollec انجام شده است، با طراحی داخلی مدرن منزلتان تلفیق می‌شود و با فراتر رفتن از یک تلویزیون صرف، به بخشی مهم از طراحی منزلتان تبدیل می‌گردد.

در Samsung، نوآوری هرگز متوقف نمی‌شود.
ما با ارائه فناوری‌های پیشرفته و ایجاد تجربه‌های جدید برای مصرف‌کنندگان، همچنان در این صنعت پیشتاز خواهیم بود.

'تلویزیون جدید Samsung 2019، جدیدترین فناوری ساخت تلویزیون از جمله قدرت تفکیک 8k و صفحه نمایش بزرگ را به ارمغان می‌آورد.