صفحه نمایش‌هایی برای همه مکان‌ها، صفحه‌نمایش‌هایی برای همه افراد

ببینید چگونه سامسونگ با در نظر گرفتن اهمیت محصول پایدار و میزان مصرف، ارزشی فراتر از صفحه نمایش ارائه می‌دهد.

* با برخی از تلویزیون‌های منتخب سامسونگ سازگار است. لطفاً مشخصات تلویزیون سامسونگ را بررسی کنید.
* کنترل از راه دور دارای باتری خورشیدی حاوی تقریباً 24 درصد محتوای بازیافتی است.

Neo QLED با تصویر آبی هنری روی صفحه، کیفیت تصویری کاملاً طبیعی را به نمایش می‌گذارد. Neo QLED با تصویر آبی هنری روی صفحه، کیفیت تصویری کاملاً طبیعی را به نمایش می‌گذارد.

Neo QLED

شکوه هیچ‌گاه به پایان نمی‌رسد اما تکامل می‌یابد.

فناوری ماتریس Quantum‏

تحول قدرتمند Neo QLED با فناوری ماتریس Quantum ارائه می‌شود. Quantum Mini LED جدید منحصربه‌فرد سامسونگ را به‌طور دقیق کنترل می‌کند و رنگ‌های مشکی و سفید و تمامی طیف‌های مابین آن‌ها را دقیق‌تر و درست‌تر از همیشه نشان می‌دهد. بنابراین جزئیات فوق‌العاده‌ای را در هر دو ناحیه تیره و روشن خلق می‌کند.

پردازنده Neo Quantum‏

فرقی ندارد چه چیزی در Neo QLED تماشا می‌کنید، پردازنده قدرتمند سامسونگ می‌داند چگونه آن را بهتر کند. الگوریتم‌های یادگیری عمیق شرایط مشاهده شما را بهینه می‌سازد و محتوایتان را بهبود می‌بخشد. و با ‎Neo QLED 8K و تصویر 8K دارای قدرت هوش مصنوعی با 16 شبکه عصبی چند مدله تکمیل می‌شود.

Quantum HDR

Quantum HDR استاندارد جدیدی برای جزئیات باورنکردنی و روشنایی تنظیم می‌کند. از رنگ‌های دقیق و غنی و تضاد عمیق‌تر با جزئیات شاداب لذت ببرید. نگاشت رنگ پویای HDR10+‎ رنگ و تضاد را صحنه به صحنه تنظیم می‌کند، و به شما اجازه می‌دهد از جزئی‌ترین نکات ظریف لذت ببرید.

صدای ردیابی شئ

صدای پویا همه حرکت‌ها را از همه گوشه‌های صفحه ردیابی می‌کند. با بلندگوهای ویژه رو به بالا و رو به کنار، صدای سه‌بعدی واقعی شما را در مرکز ماجرا قرار می‌دهد.

*محدوده روشنایی Quantum HDR بر اساس استانداردهای داخلی تعیین شده است و مطابق با شرایط یا مشخصات مشاهده می‌تواند تغییر کند.

نمای بالای طراحی باریک و شیک Neo QLED. نمای بالای طراحی باریک و شیک Neo QLED.

*محدوده روشنایی Quantum HDR بر اساس استانداردهای داخلی تعیین شده است و مطابق با شرایط یا مشخصات مشاهده می‌تواند تغییر کند.

MICRO LED در سینمای خانگی رقاصی را نمایش می‌دهد که در آب مه‌آلود می‌رقصد. MICRO LED در سینمای خانگی رقاصی را نمایش می‌دهد که در آب مه‌آلود می‌رقصد.

MICRO LED

بی‌همتا ساخته شده است.

فناوری MICRO LED‏

MICRO LED یک LED غیرارگانیک و خود گسیل است که با هدف تغییر دنیای صفحه نمایش‌ها ساخته شده است. MICRO LED که نور و رنگ را خودش ایجاد می‌کند، رنگ و تضاد را کاملاً طبیعی و با روشنایی بهینه در همه صحنه‌ها ارائه می‌دهد. جزئیات خیره‌کننده را در بزرگترین صفحه نمایش ما کاوش کنید که از بالاترین سطح انتظارات پیشی گرفته است.

طراحی یکپارچه

طراحی تحسین‌برانگیزی که کاملاً از گذشته فاصله گرفته است. طراحی مینیمالیست شگفت‌آور تجربه یکپارچه‌ای در هرجایی که تماشا می‌کنید ارائه می‌دهد. صفحه نمایش نامحدود فراتر از همه مرزها می‌رود و همه عوامل ایجاد حواس‌پرتی بصری را از بین می‌برد.

صدای میدانی

دقیقاً برای داشتن بیشترین جلوه در جای خود قرار گرفته است، بلندگوی فراگیر صدایی زنده و طبیعی ارائه می‌دهد تا کاملاً در صحنه غرق شوید. ردیابی شئ و شفافیت صوتی، منظره صوتی چند بعدی می‌سازد که شما را در سفر با داستان همراه می‌کند.

4Vue

در صورتی که بیشتر از یک نما بخواهید، MICRO LED برای چهار مورد فضا دارد. تا چهار صحنه را از منابع مختلف هم‌زمان ببینید — شامل چهار درگاه HDMI می‌شود — که هر کدام به خودی خود تجربه‌ای فراگیر به شما ارائه می‌دهد.

MICRO LED در محیط سالنی بزرگ، درختی واقعی را نمایش می‌دهد که خورشید در حال طلوع در زمین کویر مانند بر آن نور می‌تاباند. MICRO LED در محیط سالنی بزرگ، درختی واقعی را نمایش می‌دهد که خورشید در حال طلوع در زمین کویر مانند بر آن نور می‌تاباند.

برای انجام کارهای بیشتر با تلویزیون انگیزه بگیرید

تلویزیون‌های سامسونگ به شما کمک می‌کنند روش‌هایی را برای جان بخشیدن به زندگی روزانه کشف کنید.

زنی در مقابل تلویزیون در اتاق نشیمن خانه‌اش یوگا تمرین می‌کند. در صفحه نمایش ویدیوی مربی در سمت چپ و زنی که حرکات مربی را دنبال می‌کند و انجام می‌دهد در سمت راست نمایش داده می‌شود. زنی در مقابل تلویزیون در اتاق نشیمن خانه‌اش یوگا تمرین می‌کند. در صفحه نمایش ویدیوی مربی در سمت چپ و زنی که حرکات مربی را دنبال می‌کند و انجام می‌دهد در سمت راست نمایش داده می‌شود.
تمرین در خانه

از تلویزیون خود مانند مربی شخصی استفاده کنید تا تمرین‌های ورزشی‌تان را به‌خوبی یاد بگیرید و آمار خود را برای داشتن زندگی سالم‌تر ردیابی کنید.

مردی از محل کار خود در خانه کار می‌کند و چند فایل کاری در صفحه نمایش تلویزیون او باز است. مردی از محل کار خود در خانه کار می‌کند و چند فایل کاری در صفحه نمایش تلویزیون او باز است.
کار از خانه

از راه دور به رایانه محل کار از خانه دسترسی داشته باشید و به‌راحتی از صفحه نمایش بزرگ برای انجام چند کار استفاده کنید.

دو نفر روی مبل خود نشسته‌اند و با تنظیم کردن اولویت‌های خود در Game Bar، برای اجرای بازی ماشین‌سواری آماده می‌شوند. دو نفر روی مبل خود نشسته‌اند و با تنظیم کردن اولویت‌های خود در Game Bar، برای اجرای بازی ماشین‌سواری آماده می‌شوند.
بازی

در صفحه نمایشی بزرگتر، عریض‌تر و سریع‌تر بازی کنید که شانس شما در برنده شدن را افزایش خواهد داد.

مردی در اتاق نشیمن خود به «راهنمای جهانی» در تلویزیونش نگاه می‌کند، درحالی‌که کانال‌ها و عادت‌های تماشا طبق اولویت‌هایش سازماندهی شده‌اند. مردی در اتاق نشیمن خود به «راهنمای جهانی» در تلویزیونش نگاه می‌کند، درحالی‌که کانال‌ها و عادت‌های تماشا طبق اولویت‌هایش سازماندهی شده‌اند.
سرگرمی خانگی

از آزادی عمل برای پیدا کردن محتوای دلخواهتان در میان صدها کانال رایگان لذت ببرید.

زنی در حین آشپزی تماسی ویدیویی برقرار می‌کند. ویدیوی آشپزی که تماشا می‌کند در سمت چپ صفحه نمایش تلویزیون در حال پخش است و تماس ویدیویی در سمت راست نمایش داده می‌شود. زنی در حین آشپزی تماسی ویدیویی برقرار می‌کند. ویدیوی آشپزی که تماشا می‌کند در سمت چپ صفحه نمایش تلویزیون در حال پخش است و تماس ویدیویی در سمت راست نمایش داده می‌شود.
نمای چندگانه

صفحه نمایش را به چند نما تقسیم کنید تا بتوانید در یک صفحه نمایش تماشا کنید، مشغول کار شوید، و چت ویدیویی برقرار کنید.

یک مرد و زن با گروهی از دوستان در تلویزیون تماس می‌گیرند و در اتاق نشیمن خود با آن‌ها چت می‌کنند. یک مرد و زن با گروهی از دوستان در تلویزیون تماس می‌گیرند و در اتاق نشیمن خود با آن‌ها چت می‌کنند.
تماس ویدیویی

از طریق تماس‌های ویدیویی در صفحه نمایش بزرگ، با خانواده و دوستان ارتباط برقرار کنید.

* تصاویر شبیه‌سازی شده و فقط برای اهداف نمایشی است.
* با برخی از تلویزیون‌های منتخب سامسونگ سازگار است. لطفاً مشخصات تلویزیون سامسونگ را بررسی کنید.
* دستگاه‌های سازگار ممکن است بسته به هر قابلیت تفاوت داشته باشند.
* کنسول بازی، وب‌کم و دیگر لوازم جانبی جداگانه به فروش می‌رسند.
* ممکن است تجربه کاربر واقعی متفاوت باشد.
* هر عملکرد بر اساس مدل تلویزیون، منطقه، ارائه‌دهنده خدمات، محیط شبکه یا دستگاه همراه متفاوت است.
* هر دستگاه باید به Wi-Fi یا شبکه بی‌سیم دیگر وصل شود.