Experiences

Together for tomorrow
Samsung @ CES 2022

برچسب گرافیکی کلیدواژه‌های مربوط به اعلان‌های Samsung CES به همراه آرم CES برچسب گرافیکی کلیدواژه‌های مربوط به اعلان‌های Samsung CES به همراه آرم CES

صفحه نمایش‌هایی برای همه مکان‌ها، صفحه‌نمایش‌هایی برای همه افراد

Bespoke خانه من

Samsung Bespoke 4-Door French Door Refrigerator در آشپزخانه دیده می‌شود. درهای یخچال رنگ‌های مختلفی دارند. رنگ‌ها سبز زمردی فولادی، سفید گلاسه و نارنجی گلاسه هستند. Samsung Bespoke 4-Door French Door Refrigerator در آشپزخانه دیده می‌شود. درهای یخچال رنگ‌های مختلفی دارند. رنگ‌ها سبز زمردی فولادی، سفید گلاسه و نارنجی گلاسه هستند.
BESPOKE
French Door Refrigerator

طراحی‌شده برای شما، به‌وسیله شما.

دوباره شکل دادن به تجربه شما

قابلیت‌های دیجیتالی در کنار قابلیت‌های فیزیکی قرار می‌گیرند

تجربه خانه هوشمند و شخصی‌شده در آینده

اطلاعات ترافیک و نقشه‌ها به راننده و مسافر نشان داده می‌شود. اطلاعات ترافیک و نقشه‌ها به راننده و مسافر نشان داده می‌شود.
تجربه‌ای درون‌خودرویی با AR

تجربه پویایی لذت‌بخش و ایمن‌تر

با Galaxy دریچه‌ای به زندگی شما باز می‌شود

چهار تلفن Galaxy Z Flip3 5G به‌ترتیب روی هم قرار گرفته‌اند. دو تلفن تاشده و دو تلفن دیگر در حالت Flex قرار دارند. این تلفن‌ها نسخه Bespoke هستند و رنگ‌ها و ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارند، از جمله کاور دو رنگ و لولای مشکی یا نقره‌ای. چهار تلفن Galaxy Z Flip3 5G به‌ترتیب روی هم قرار گرفته‌اند. دو تلفن تاشده و دو تلفن دیگر در حالت Flex قرار دارند. این تلفن‌ها نسخه Bespoke هستند و رنگ‌ها و ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارند، از جمله کاور دو رنگ و لولای مشکی یا نقره‌ای.
Galaxy Z Flip3 Bespoke Edition

Galaxy شما. راه و روش شما.

CES 2022
Samsung Newsroom

CES 2022
Samsung Newsroom

*بازدیدکنندگان به صفحه جهانی به زبان انگلیسی هدایت می‌شوند.

صفحه نمایش LED روشن است تا دورنمای شهری با چراغ‌های آبی در یک ردیف شبیه‌سازی شود. صفحه نمایش LED روشن است تا دورنمای شهری با چراغ‌های آبی در یک ردیف شبیه‌سازی شود.
  • * همه سرویس‌ها، محصولات و تصاویر فقط برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده‌اند. مشخصات ظاهر، طراحی و GUI (رابط کاربری گرافیکی) که تأثیری بر عملکرد محصول ندارند، ممکن است در هر زمانی بدون اطلاع قبلی تغییر کنند.
  • * ممکن است موجود بودن محصولات برای هر منطقه متفاوت باشد.