عکاسی / عکاسی

از طریق عکس‌های مناظر Magnum Photos در دنیا سفر کنید

با استفاده از عکاسی حیرت‌انگیز و مهیج در The Frame به سفری مجازی بروید.

مردی به همراه یک کودک در اتاق نشیمن ایستاده‌اند و به سمت تراس نگاه می‌کنند. تلویزیونThe Frame سامسونگ یک منظره کوهستانی زیبا را روی صفحه نشان می‌دهد.

وقتی از زندگی روزانه خود خسته شده‌اید، یک سفر کوتاه می‌تواند ذهن شما را باز کند و انرژی شما را بازگرداند. و حتی اگر وقت سفر کردن را ندارید، تنها یک لحظه طول می‌کشد تا در خانه خود در دنیای تصاویر مناظر غرق شوید. فوق‌العاده است که چگونه عکاسی با کیفیت و کمی تخیل می‌تواند گریزی مشابه با سفر کردن را برای شما فراهم کند. و حالا به لطف Magnum Photos در The Frame، نماهای بی‌نظیر از بهترین نقاط مسافرتی دنیا کاملاً در دسترس شما قرار دارند.

The Frame در مرکز یک گالری هنری نصب شده است.
The Frame در مرکز یک گالری هنری نصب شده است. آثار هنری نصب‌شده روی دیوارهای گالری تغییر شکل می‌دهند و به The Frame تبدیل می‌شوند. گالری هنری در اطراف The Frame که در مرکز قرار دارد تغییر می‌کند و تبدیل به اتاق نشیمن می‌شود. The Frame اکنون در حال نشان دادن آثار هنری در اتاق نشیمن است. حالت هنری. تصاویر شبیه‌سازی‌شده‌ و تنها برای اهداف نمایشی است. مشخصات و GUI بسته به مدل یا منطقه متفاوت خواهند بود. اثر هنری در میان گزینه‌ها جابجا می‌شود و روی The Night‎‏ (2016) اثر Inhye Lee، تنظیم می‌شود. این اثر هنری کل صفحه را می‌پوشاند. حالت تلویزیون. یک دست تلویزیون را روشن می‌کند. The Frame برنامه‌ای را پخش می‌کند. زنی تلویزیون را خاموش می‌کند و The Frame به یک قاب تصویر تبدیل می‌شود که در آن اثر هنری به نمایش در می‌آید. موقع روشن بودن، تلویزیون است، موقع خاموش بودن، اثر هنری. The Frame. آرم سامسونگ.

در عظمت مادر طبیعت شگفت‌زده شوید

چیزی با شکوه – حتی مقدس – در مورد بناها و مناظر طبیعی وجود دارد که تا جایی که چشم کار می‌کند قابل مشاهده هستند. یک جنگل عمیق یا دامنه کوهستانی بی‌انتها با زیبایی و عظمت خالص خود ما را تحت تأثیر قرار می‌دهند. به لطف این تصاویر طبیعت، لحظه‌ای را صرف لذت بردن و قدردانی از زیباترین و حیرت‌آورترین حالات زمین کنید.

لایه‌های شیب‌دار پارک ملی گرند کنیون در آریزونا، تراشیده شده توسط رودخانه کلرادو طی میلیون‌ها سال، شهادتی بر زیبایی ماندگار مادر طبیعت هستند. از Mather Point به داخل دره نگاه کنید تا از نمای شکوهمند یکی از بزرگترین جاذبه‌های دنیا لذت ببرید.

مکان بعدی، قله‌های ناهموار «کوهستان فیتز روی»، در پاتاگونیا، آرژانتین است. به نظر می‌رسد این قله تیز حجاری‌شده به وسیله بادهای طوفانی از زمین بیرون آمده تا برجی برای منظره کناری خود باشد. در مقابل درخشش قرمز رنگ آسمان، قله‌های پرشکوه آن شما را به تحسینی متواضعانه وا می‌دارند.

بعضی ارتفاعات، مثل کوهستان زرد چین، یک جذابیت عرفانی و ماورای زمینی دارند. قله‌های کوهستانی بلند شبیه جزایری هستند که سر خود را از میان دریای ابرها بیرون آورده‌اند. ظاهر رؤیایی آن‌ها الهام‌بخش شاعران و نویسنده‌ها بوده‌اند و به ایجاد جرقه در تخیلات ما نیز ادامه می‌دهند.

یک منظره شگفت‌انگیز دیگر رسوبات مواد معدنی دریاچه ناترون در تانزانیا را به تصویر می‌کشد. پوسته‌های نمکی شکل‌گرفته توسط آب‌های شور، شبیه پوسته‌های اژدهایی جادویی هستند. در کنار بازتاب یکپارچه زمین در پس‌زمینه، این مکان بیشتر شبیه به یک تابلوی نقاشی است تا یک تصویر.

هیجان ناشناخته‌ها را کشف کنید

گاهی اوقات یک سفر خودجوش به مکانی گمنام می‌تواند به یادماندنی‌ترین اکتشافات را به همراه داشته باشد. خود را از بند برنامه‌ریزی‌ها رها نمایید و به ما بپیوندید تا از یک روستای دورافتاده در اعماق چین بازدید کنیم و سفری مجازی در بزرگراه باز و عریض داشته باشیم.

مردی در یانگشاو در گوانگشی چین، قدم می‌زند.

روستای یانگشاو که یک زمانی دورافتاده بود، در میان کوهستان‌های گویلین چین و در حاشیه رودخانه لی، پنهان شده است. با وجود آن که حال به مکانی محبوب برای بازدیدکنندگان داخلی و خارجی بدل شده، این روستا هنوز کاملترین و بکرترین مکان برای دیدن زندگی روستایی چین است. این روستا توسط تپه‌های سبز رنگ محصور شده که جذاب‌ترین منظره در چین را ارائه می‌دهند، این روستای آرامش‌بخش بسیار باشکوه است.

تصویر اول، بزرگراه دالتون بین فربنکس و پرودو بی. (1995) اثر Thomas Hoepker است. تصویر دوم، اسبی که اثری هنری روی دیوار اصطبل آن قرار دارد. (1990) اثر Thomas Hoepker.

بزرگراه دالتون شمالی‌ترین بزرگراه دنیا است که از میان آلاسکا می‌گذرد و به اقیانوس منجمد شمالی می‌رود. شما می‌توانید هنگام سفر خود در این مسیر طولانی و تهی، تغییر مناظر بیرونی را مشاهده نمایید. تصور کنید که به تنهایی مشغول رانندگی در یک سفر جاده‌ای و ماجراجویی پر منظره هستید – چه کسی می‌داند که در طول سفر خود ممکن است با چه کسی یا چه چیزی روبرو شوید.

از گریزی به یک جزیره شخصی لذت ببرید

زمانی که به فوق‌العاده‌ترین سفر آرامش‌بخش فکر می‌کنیم، غیرعادی نیست که یک جزیره خارجی محصور شده توسط دریای آبی‌ رنگ و تمیز را تصور کنیم. درختان نخل بلند و موج‌های آرامش‌بخش ساحل شما را به لذت بردن از گرمای آفتاب و فراموش کردن تمام نگرانی‌هایتان دعوت می‌کنند. صرفاً تصور این موضوع که در جزیره شخصی خود هستید می‌تواند ذهن شما را در خانه آرامش دهد.

تصویر اول، پالائو. جزایر کارولین. (2000) اثر Stuart Franklin. تصویر دوم، پلی‌نزی فرانسه، بورا بورا. تصویر هوایی از بورا بورا (1960) اثر Burt Glinn.

در کنار سواحل خوش‌منظره جزایر کارولین پالائو، گروهی از جزایر مرجانی کوچک در اقیانوس آرام یافت شدند. آن‌ها از جمله جداشده‌ترین جزایر دنیا هستند که سطحشان با گیاهان سبز دلپذیر و سواحل سفید بکر پوشیده شده است. آب‌های زمردین آن‌ها به جذابیت این جزایر می‌افزاید و آن‌ها را به ناب‌ترین منظره از یک بهشت استوایی بدل کرده است.

مقصد سفر جزیره‌ای دیگری نیز وجود دارد که نیازی به معرفی آن نیست: بورا بورا در اقیانوس آرام جنوبی. این جزیره که به گرما و آب‌های فوق‌العاده شفافش شهرت دارد، پذیرای بازدیدکنندگانی است که از سراسر دنیا برای آرامش یافتن به سواحل آن می‌آیند. صخره دریایی مرجانی زیبای آن یک آکواریوم طبیعی مملو از موجودات رنگارنگ است که در انتظار کشف شدن هستند.

زمین‌های برنج پلکانی نزدیک به یوبود در سنترال هایلندز بالی، اندونزی.

اگر به دنبال تجربه یک سفر جزیره‌ای واقعاً منحصربه‌فرد هستید، سنترال هایلندز در قلب بالی منظره‌ای غیرعادی اما بی‌نظیر را ارائه می‌دهد. لایه‌های پله‌ای برنج، تپه‌ها را پر کرده‌اند، و با درختان نخل اعجاب‌انگیز درهم تنیده شده‌اند تا کل صفحه را به رنگ سبز حاصل‌خیز و پربار در بیاورند. انفجار نورانی رنگ‌های طبیعی حیرت‌انگیز است، و به شما حس عمیقی از آرامش و راحتی را می‌دهد.

یک زن روی کاناپه خود دراز کشیده است در حالی که تصویری هوایی از بورا بورا روی The Frame نمایش داده می‌شود.
یک مرد و زن، فرزند خود را جلوی چادری در اتاق نشیمن خود به آغوش می‌کشند در حالی که پارک ملی گرند کنیون روی تلویزیون The Frame سامسونگ به نمایش در آمده است.

در هر موقع از روز به سفری مجازی بروید

Magnum Photos قدرت آن را دارد تا شما را به صورت آنی به زیباترین مکان‌ها روی سیاره‌مان ببرند. با استفاده از تلاش‌های عکاسان Magnum که شهرت جهانی دارند، توری مجازی و الهام‌بخش را در هر زمان که دوست دارید آغاز کنید. و به لطف کیفیت نزدیک به واقعیت، تصاویر روی The Frame، شما می‌توانید از داخل خانه خود تأثیرگذاری کامل هر تصویر واضح را حس کنید.

برنامه Promotion فروشگاه هنری

به سادگی برنامه «Promotion» را روی تلویزیون The Frame پیدا کنید و نسخه آزمایشی رایگان خود را شروع نمایید.

* Magnum Photos تنها برای مدل‌های 2020~2018 The Frame در دسترس هستند.
* تصاویر شبیه‌سازی شده و فقط برای اهداف نمایشی است.
*ظاهر و ویژگی‌های طراحی و GUI (رابط کاربری گرافیکی) که تأثیری بر عملکرد محصول ندارد ممکن است هر زمانی بدون اطلاع قبلی تغییر کند.
با استفاده از The Frame یک ماه به‌صورت رایگان از Magnum Photos لذت ببرید.
The Frame که در حال نمایش یک تصویر است، روی دیوار در کنار سایر آثار هنری قاب‌شده که آن را محاصره کرده‌اند، نصب شده است.

مقصد بعدی سفر شما کجا است؟

تلویزیون UHD هوشمند QLED مدل The Frame با وضوح 4K محصول 2020

2020 The Frame

پایه استودیویی برای تلویزیون‌های 65 و 55 اینچی QLED و The Frame

پایه استودیویی

مدل بدون قاب The Frame با قابلیت سفارشی کردن و در اندازه 65 اینچ - بژ

با قابلیت سفارشی کردن قاب

در ادامه این مطالب را بخوانید