Samsung Within

ما پرسیدیم،
شما پاسخ دادید،
بنابراین آنچه را دوست داشتید ارائه کردیم

به ما گفتید که از تلفن رؤیایی خود چه می‌خواهید، تلفن Galaxy S20 FE پاسخ ما به خواسته شما است.
در نسخه Fan Edition داستانی نهفته است.

تصویر هوایی دو زن که در کنار هم روی چمن‌ها دراز کشیده‌اند. زن سمت چپ یک بلوز یقه‌دار آبی به تن دارد، در حالی که زن سمت راست یک تاپ سبز لیمویی پوشیده است. سر آنها از دو انتهای مخالف به هم چسبیده است. هر دوی آنها به دوربین لبخند می‌زنند.

به عنوان یک برند، همواره در حال گوش دادن، یادگیری و تکامل هستیم، درست مثل شما. و Galaxy S20 FE تنها یکی از نمونه محصولاتی است که نشان می‌دهد چطور بازخوردهای شما را با گوش دل شنیدیم و تلفنی ساختیم که شما عاشقش شوید. ما چیزهایی را که در Galaxy S20 دوست داشتید نگه داشتیم و همه نوآوری‌هایمان را به کار بردیم تا متناسب با دنیای شما باشد. چه در حال استفاده از S20 FE باشید که استوری‌های خود را هایلایت کنید، چه مهارت‌های عکاسی خود را به رخ بکشید یا ساعت‌ها بازی کنید، می‌توانید مطمئن باشید که این تلفن پاسخگوی همه نیازهای شما است. این جزئیات نحوه‌ طراحی Galaxy S20 FE را نشان می‌دهد تا همه آنچه را می‌خواهید داشته باشد و بتواند هر کاری را که دوست دارید انجام دهد.

ویژگی‌هایی که عاشقشان هستید

به شدت یکنواخت است؟ حالت شب؟ زوم فضایی؟ البته، ما ویژگی‌هایی از دوربین را برای شما حفظ کرده‌ایم که برای گرفتن لحظاتی که باید به اشتراک گذاشته شود، امتحان خود را پس داده و حقیقی است. فرقی نمی‌کند که قرار است در چالش رقص بعدی ظاهر شوید، سلفی‌های هنری بگیرید یا لحظه کسب امتیاز تعیین‌کننده برنده بازی را به تصویر بکشید، می‌توانید همه جزئیات واضح را ثبت کنید.

1 4
1 4
یازده Galaxy S20 FE، یک تلفن با سه دوربین، به شکل عمودی، مقابل تصویرزمینه‌ای سفید قرار گرفته‌اند تا یک دایره تشکیل دهند. این تلفن‌ها شامل رنگ‌هایی از Samsung S20 می‌شود که قبلاً رونمایی نشده بوده‌اند، مانند سبز، سرمه‌ای، بنفش و قرمز. تلفن‌های سمت چپ به پشت قرار داده شده‌اند و تلفن‌های سمت راست به رو. گوشی‌های مختلفی برای نمایش، در معرض دید قرار داده شده‌اند.

رنگ‌های تلفن که محبوب و پرطرفدارند

می‌دانیم که لوازم جانبی، در زیباشناسی شخصی شما نقشی کلیدی بازی می‌کند، بنابراین چرا ویژگی‌های سبکی تلفن شما این طور نباشد؟ بعد از دانستن رنگ‌های مورد علاقه‌ شما، ما سراغ کار رفتیم و Galaxy S20 FE را در شش رنگ تولید کردیم که پیش‌تر رونمایی نکرده بودیم. این سری شامل رنگ‌های پاستلی آسمانی (اسطوخودوسی ابری و نعنایی ابری)، رنگ‌های شیک خنثی (سفید ابری و سرمه‌ای ابری) و رنگ‌های گرم‌تر (قرمز ابری و نارنجی ابری) است. با پیشنهادهای بسیاری که برای ارائه وجود دارد، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که گزینه‌ای را پیدا می‌کنید که با روحیه منحصربه‌فرد شما هماهنگ است.

پیمایش آسان‌تر انگشت‌ها روی صفحه

با وضوح دیوانه‌کننده سرعت تازه‌سازی 120 هرتزی، با تمام فیدهای خود همراه باشید.

اطلاعات بیشتر
زنی که کت سبز به تن دارد مستقیماً به دوربین نگاه می‌کند، در حالی که دست راستش صورتش را از زیر نگه داشته است.

هر چیزی به غیر از معمولی

تصمیم گرفتن درباره یک تلفن جدید می‌تواند شبیه حس انتخاب بین بریز و بپاش کردن برای بهترین ویژگی‌ها و قانع بودن به قابلیت‌های پایین‌تر است. اما با Galaxy S20 FE، نیازی نیست به کم قانع شوید. شما ویژگی‌های مورد نظر Galaxy S20 FE خود را بدون خالی کردن کیف پولتان، دریافت خواهید کرد. به کمک همکار درجه یک ما (که خود شما هستید)، برای چیزهای خارق‌العاده، معیارهای جدیدی تعیین کرده‌ایم.

وقت آن رسیده است که به چیزهای خارق‌العاده عادت کنید

با Galaxy S20 FE به عالی‌ترین درجات برسید. ساخته شده برای همه، اما مطابق با علاقمندی شما.

در ادامه این مطالب را بخوانید