هدف اجتماعی

توانمندسازی رویاپردازانی که هدف دارند

همه نسل‌ها رویاهای خود را دارند. حالا وقتش رسیده است تا همه ما رویاهای بزرگ داشته باشیم.

تصویر شخصیت‌های Gen Z  که با لباس‌های رنگارنگ و لوازم جانبی در صف ایستاده‌اند.

ما به لطف نوآوری خود مشهور هستیم. اما نوآوری‌های ما درباره چیزی بیش از تکنولوژی هستند. وقتی نوآوری می‌کنیم، فرصت‌هایی را ایجاد می‌کنیم که به مردم کمک می‌کند زندگی خود را تغییر دهند.

تصویر کارمندان با پیراهن‌های آبی که دست روی شانه یکدیگر گذاشته‌اند و در مقابل کارخانه سامسونگ ایستاده‌اند.
انیمیشن مصور با نگاهی به تاریخچه #DoWhatYouCant سامسونگ؛ آینده متعلق به کسانی است که زودتر از دیگران کاوش می‌کنند.

شما در قلب نوآوری ما

50 سال پیش ما از پایه شروع کردیم. از روز اول از خود پرسیدیم: مشتریان ما چه می‌خواهند؟ چه ابزاری به آنها کمک خواهد کرد؟ چه چیزی در زندگی آنها در حال تغییر است و چرا؟ هدف ما این بود که به شخص و در نتیجه به بشریت سود برسانیم. نتیجه نوآوری بوده است که معنادار است، چرا که براساس آن چیزی است که واقعا انسان نیاز دارد. چه بخواهند دنیا را تغییر دهند و چه بخواهند زندگی خود را برای بهتر شدن تغییر دهند.

تصویر دو شخصیت Gen Z در حال به اشتراک گذاری داده‌های رنگارنگ از طریق دستگاه‌های تلفن همراه خود که در دست دارند، در حالی که سایر شخصیت‌ها از کنارشان می‌گذرند.

به عنوان توانمندساز برای رویاپردازان عمل می‌کند.

هر نسل جدیدی نیازها و رویاهای خاص خود را دارد. این همان چیزی است که ایده‌های ما را تازه و هیجان‌انگیز نگه می‌دارد. چرا که آنچه برای شما مهم است برای ما نیز اهمیت دارد. ما به طور مداوم در حال جستجوی نوآوری‌هایی هستیم که به ما امکان دهد فردای بهتری خلق کنیم. نسل بعدی از آنچه ما "رویاپردازان با هدف" می‌نامیم تشکیل شده است. افرادی که می‌خواهند جهان را به مکانی بهتر تبدیل کنند و آماده هستند کارهایی را که برای رسیدن به آنجا لازم است را انجام دهند. ما آماده هستیم تا به عنوان توانمدسازان این نسل سرسخت عمل کنیم.

"ما به هر نسلی کمک خواهیم کرد که رویاهای بزرگ داشته باشند و موانعی که در راهشان است را بردارند."

تصویر یک شخصیت Z Gen با اختلال بینایی که یک جفت عینک آفتابی زده و در اتومبیل خودران نشسته است، در حالی که شخصیت‌های دیگر از کنار آن عبور می‌کنند.
انیمیشن مصور که نشان می‌دهد چگونه سامسونگ به نسل بعدی کمک می‌کند تا برای مرحله بعدی آماده شوند، مهم نیست که آینده چگونه به نظر برسد. #DoWhatYouCant. نه یک مدرسه. به زودی به سامسونگ KX خواهد رسید.

برای ساختن دنیایی بهتر آماده‌اید؟

"ما نمی‌خواهیم فقط یک شرکت خوب دیگر باشیم. ما می‌خواهیم یک دنیای بهتر بسازیم. با تکنولوژی خود به هر نسلی کمک خواهیم کرد تا رویاهای بزرگ داشته باشند و فراتر از هر مرزی بروند که جلوی راه آنها وجود دارد.

ما تکنولوژی، ارتباط و روح نوآوری داریم که این‌ها پلتفرمی را برای مردم مهیا می‌کنند که نه تنها جلوی تکنولوژی آینده را نمی‌گیرد بلکه فردا را می‌سازد. پس هر کسی می‌تواند جهان را برای بهتر شدن تغییر دهد، هر چند این تغییر کم باشد.

پس به ما بگویید چه رویاهایی دارید و چه چیزهایی مانع راه شماست؟"

تصویرسازی شخصیت‌های مختلف Gen Z که تاپ‌های رنگارنگ پوشیده‌اند و به سمت جلو حرکت می‌کنند.

سپس این داستانها را مطالعه کنید