گلکسی نوت ۸ را با تخفیف‌های ویژه بخرید

فرش آبی سامسونگ برای هواداران نوت

%
قرار است یک روز پرهیجان را در کنار هم تجربه کنیم! درست یک روز بعد از رونمایی، در اولین روز ارائه‌ی رسمی گلکسی نوت۸ با برنامه‌ها‌ی جذاب، تخفیف‌های ویژه و هدیه‌های متنوع، در فروشگاه‌های منتخب سامسونگ با هم دیدار خواهیم کرد! مطمئناً دوشنبه ۱۷ مهرماه برای همه‌ی هوادارهای سامسونگ روز ویژه‌ای خواهد بود.
در این مراسم تعدادی از هواداران خوش‌شانس نوت۸ جایزه‌های ویژه‌ای را با خود به خانه خواهند برد. ما به قید قرعه به ۱۰۰ نفر از نفرات اول صف تخفیف‌هایی‌ از ۵ میلیون تا ۱۰ میلیون ریال برای خرید گوشی نوت۸ اهدا خواهیم کرد. در این مراسم تعدادی از کارشناسان ما در هر فروشگاه حضور خواهند داشت و جلسات آموزشی را برای آشنایی بیشتر هواداران سری نوت با جدیدترین پرچمدار این سری برگزار می‌کنند. شما می‌توانید تمامی سوالات خود درباره ابعاد فنی، کاربردی و طراحی گوشی گلکسی نوت ۸ را با این کارشناسان مطرح کنند. در عین حال مسابقه‌های جذابی هم برایتان تدارک دیده‌ایم.
همان روز، مسابقه‌ی طراحی با گوشی‌های نوت۸ میان شرکت‌کنندگان برگزار می‌شود. و نفرات برتر هر مسابقه نیز جایزه ارزشمندی را از طرف شرکت سامسونگ دریافت خواهد کرد.

در کنار همه‌ی این‌ها، غرفه عکاسی در محل فروشگاه قرار دارد که شما می‌توانید در مقابل آن بایستید و عکس بگیرید. ما عکس‌ها را به نشانه‌ی تشکر و به عنوان هدیه به رایگان چاپ می‌کنیم و در اختیارتان قرار می‌دهیم. همچنین در صورتی که علاقه‌مند باشید می‌توانید در مسابقه‌ی عکاسی فرش آبی سامسونگ هم شرکت کنید. فقط کافیست که ابتدا با غرفه عکاسی، عکس بیندازید و سپس آن را در صفحه اینستاگرام خود همراه با #فراتربرو منتشر کنید. فقط فراموش نکنید که عکس‌ها می‌بایست تا قبل از ساعت یازده صبح فردای مراسم بر روی اینستاگرام قرار گرفته باشند.
مراسم «فرش آبی» در روز بعد از رونمایی نوت ۸ در ایران در چهار فروشگاه بزرگ چارسو و مایکروتل پلاس بازار موبایل در تهران، خانه موبایل در احمدآباد مشهد و فروشگاه اصلانی در ولیعصر تبریز برگزار خواهد شد.

*همراه داشتن کارت ملی الزامی است