بسته باتری (نوع USB)

EB-P1100BPEGWW

  • دو درگاه
  • طراحی شیک
  • شارژ سریع

رنگ خود را انتخاب کنید

رنگ :

دستگاهتان را در حین حرکت به‌سرعت شارژ کنید

بسته باتری جدید سامسونگ با پشتیبانی از قابلیت AFC (شارژ سریع سازگار 15 وات) سامسونگ و Quick Charge 2.0 (شارژ سریع نسخه 2.0)، امکان شارژ سریع را در حین حرکت و در سفر فراهم می‌کند. همچنین، با وجود عملکرد OCP (محافظت در برابر اضافه جریان خروجی) می‌توانید با ایمنی کامل و بدون نگرانی از جریان برق بیش از حد که می‌تواند به دستگاه آسیب بزند، دستگاهتان را شارژ کنید.

*محافظت در برابر اضافه جریان خروجی (OCP): عملکرد OCP میزان جریان خروجی را کنترل می‌کند و چنانچه جریان از حداکثر مجاز قابل تحمل برای دستگاه بالاتر رفت، آن را قطع می‌نماید.

به‌سرعت پُر می‌شود

سریع شارژ می‌شود تا بتوانید سریع‌تر از آن استفاده کنید. «بسته باتری سامسونگ» به‌واسطه برخورداری از قابلیت OVP (محافظت در برابر اضافه ولتاژ)، مانع از ورود ولتاژ اضافی می‌شود. بنابراین قادرید آن را در حالت شارژ سریع، بدون هیچ خطری تنها در 220 دقیقه به‌طور کامل شارژ کنید. اکنون می‌توانید نسبت به مدل‌های قبلی، سریعتر به کار با دستگاهتان ادامه دهید و از آن بهره‌مند شوید.

*بر اساس آزمایش‌های درون‌سازمانی سامسونگ. نتایج ممکن است بسته به محیط استفاده متفاوت باشد.**محافظت در برابر اضافه ولتاژ (OVP): مدار OVP با جلوگیری از افزایش شدید و ناگهانی ولتاژ، از دستگاهتان در برابر آسیب‌دیدگی محافظت می‌کند.

با بازده دو برابر شارژ کنید

بهره‌وری را دو برابر کنید. «بسته باتری سامسونگ» به‌لطف داشتن دو درگاه شارژ می‌تواند برای آسایش بیشتر و دردسر کمتر، دو دستگاه را به‌طور همزمان شارژ کند.

*برای تغییر فوری به وضعیت شارژ سریع از حالت شارژ دوگانه دو دستگاه، روی دکمه "Battery Check" بالای دستگاه کلیک کنید.**شارژ سریع تنها زمانی پشتیبانی می‌شود که بسته باتری به یک دستگاه متصل باشد.***به‌دلیل وجود دو مدل «بسته باتری سامسونگ» (نوع C و Micro-USB)، لطفاً نوع درگاه اتصال دستگاهتان را پیش از خرید بررسی کنید تا مطمئن شوید مدل صحیح را انتخاب می‌کنید.****لوازم جانبی نشان داده‌شده در تصویر برای هدف نمایشی شبیه‌سازی شده‌اند. لوازم جانبی، به غیر از کابل داخل بسته، به‌صورت جداگانه به فروش می‌رسند. موجود بودن کابل مخصوص ممکن است برای هر کشور متفاوت باشد.

با همه سازگار است

شیوه‌ای آسان برای شارژ ماندن. «بسته باتری سامسونگ» از قابلیت شارژ با جریان پایین پشتیبانی می‌کند و با گستره وسیعی از دستگاه‌های شخص ثالث و سامسونگ سازگار است تا برای شارژ دستگاه مورد نیازتان در زمانی که بیشترین نیاز را به آن دارید، آزادی بسیاری داشته باشید.

*برای داشتن عملکرد بهینه، روی دکمه "Battery Check" بالای دستگاه کلیک کنید.**قابلیت شارژ با جریان پایین «بسته باتری سامسونگ» باید تقریباً با تمام دستگاه‌ها و مدل‌های شخص ثالث کار کند، اما در برخی موارد ممکن است عملکرد شارژ مطلوب نباشد یا برخی از دستگاه‌ها شارژ نشوند. ***«بسته باتری سامسونگ» تقریباً تمام دستگاه‌ها و مدل‌های شخص ثالث دارای اتصال USB BC1.2، ‏AFC، و QC2.0 را پشتیبانی می‌کند.****توصیه می‌شود عملکرد شارژ را از پیش روی دستگاه شخص ثالث خود تست کنید.

کیفیت بالا، ظرفیت بالاتر

«بسته باتری سامسونگ» با داشتن ظرفیت شارژ 10,000 میلی‌آمپر ساعت، میزان شارژ دستگاهتان را تا حد زیادی افزایش می‌دهد. اکنون می‌توانید با آزادی تمام و بدون اینکه مدام چشمتان به میزان مصرف باتری باشد، برای مدت طولانی‌تر به هر جایی که می‌خواهید بروید.

*بر اساس آزمایش‌های درون‌سازمانی سامسونگ. نتایج ممکن است بسته به محیط استفاده متفاوت باشد.

به شکل امروزی شارژ کنید

«بسته باتری سامسونگ» به‌دلیل داشتن طراحی باریک، سبک و ارگونومیک خود، به‌راحتی در همه جا جای می‌گیرد و همیشه در دسترس است. به‌علاوه، این بسته باتری در دو رنگ متمایز موجود است و به خوبی با سلیقه شما خو می‌گیرد.

*موجود بودن رنگ محصول ممکن است بسته به هر کشور متفاوت باشد.

مشخصات فنی

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

رنگ :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
از {{model.prices.monthlyPrice}} در ماه برای {{model.prices.months}} ماه
یا {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
  • {{summary.title}}

    {{summary.value}}{{summary.unit}}

  • {{summary.title}}

مدل ها را مقایسه کنید

مقایسه با موارد مشابه

مشاهدات اخیر

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

* تصویر دو تلفن Galaxy S21 Ultra 5G با کاور کلاسوری هوشمند LED و یک تلفن Galaxy S21+ 5G‎ با کاور هوشمند LED که برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.

* SmartTags محدوده بلوتوث 120 متری دارد. عملکرد واقعی ممکن است بسته به محیطی که در آن استفاده می‌شود تفاوت داشته باشد.

* تصویر شارژر بی‌سیم به رنگ سفید و شارژر بی‌سیم دوگانه به رنگ مشکی که برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.