پد Dex با آداپتور مسافرتی

EE-M5100TBEGWW
رنگ مشکیمشکی

The item is in the cart.

تجربه دسکتاپ-مانند سیار

«صفحه نمایش نامحدود» صفحه بزرگی است ولی گاهی اوقات می‌خواهید محدوده بیشتری را ببینید و کارهای بیشتری انجام دهید. با اتصال Galaxy به DeX Pad می‌توانید از تجربه دسکتاپ-مانندی برای انجام دادن امور ایمیل، خرید و... بر روی صفحه نمایش بزرگتر بهره‌مند شوید.

Portable desktop-like experience

*استفاده از کابل HDMI و شارژر اصل عرضه شده با DeX Pad پیشنهاد می‌شود.*DeX Pad با کابل HDMI، شارژر دیواری و کابل داده عرضه می‌شود.*قابل استفاده در تلفن‌های هوشمند سامسونگ دارای اندروید 8.0 و بالاتر.

راحت و کوچک

برای راه‌اندازی به Galaxy، DeX Pad و یک نمایشگر نیاز دارید DeX Pad به شما امکان می‌دهد که از تلفن خود به عنوان صفحه لمسی، در حالت‌های افقی و عمودی، استفاده کنید و در حین حرکت از آزادی عمل بیشتری برخوردار شوید.

Conveniently compact

بازی کنید

به کمک DeX Pad می‌توانید علاوه بر بزرگتر کردن صفحه و پرداختن به امور کاری و ارسال ایمیل، بازی‌های Game Launcher نیز از این تجربه بهره‌مند می‌شوند. بنابراین، بازی‌هایی را که بر روی «صفحه نمایش نامحدود» در آنها غوطه‌ور می‌شوید، می‌توانید بر روی نمایشگر بزرگتر انجام دهید.

Get your game on

*DeX Pad با کابل HDMI، شارژر دیواری و کابل داده عرضه می‌شود. وسایل جانبی مانند نمایشگر جداگانه فروخته می‌شود.*در حالت تمام-صفحه به برنامه Game Launcher نیاز دارید. دسترسی‌پذیری در کشورها یا اپراتورهای مختلف فرق می‌کند.*تصاویر فقط برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.