Samsung SM-G360H

SM-G360HZWDTHR
رنگ BLACKBLACK

The item is in the cart.

130

Weight (g)

2000

Standard Battery Capacity (mAh)

نهایت کارایی

گوشی GALAXY Core Prime جدید سامسونگ کارایی فوق العاده و بدون عیب و نقصی که از یک گوشی هوشمند انتظار دارید را ارائه می‌دهد. گوشی GALAXY Core Prime که به یک پردازنده قدرتمند چهار هسته ای 1.2 گیگاهرتزی مجهز و با HSPA+ سازگاری دارد، این امکان را برای شما فراهم سازد کارهایتان را به‌سرعت و با کارایی بالا انجام دهید، اعم از اینکه مشغول تماشای یک سریال تلویزیونی در اتوبوس، گوش‌دادن به موسیقی یا استفاده از هر کدام از بیش از 1 میلیون برنامه کاربردی در فروشگاه Google Play می‌باشید.

نهایت کارایی

طراحی کاملاً یکدست

گوشی GALAXY Core Prime از یک طراحی ساده و فوق العاده زیبا برخوردار است که در یک قاب بادوام جای داده شده است که شبیه به یک فلز روکش شده به نظر می‌رسد. این‌ گوشی که ضخامت آن تنها 8.8 میلیمتر است، به راحتی در دست یا جیب جای می‌گیرد و می‌توانید همه جا آن را به همراه داشته باشید.

طراحی کاملاً یکدست

حالت صرفه جویی کامل در مصرف انرژی

فایده یک گوشی هوشمند چیست اگر نتوانید کل روز را از آن استفاده کنید؟ با کمک حالت «صرفه جویی کامل در مصرف انرژی» سامسونگ که از تکنولوژی پیشرفته ای بهره می‌برد، می‌توانید از گوشی GALAXY Core Prime خود برای مدت زمان طولانی‌تری استفاده کنید. دیگر نیازی نیست نگران نحوه استفاده خود از گوشی باشید، زیرا این گوشی GALAXY Core Prime به طور خودکار عملکردهای غیرضروری را محدود ساخته و طول عمر باطری را به حداکثر می‌رساند.

حالت صرفه جویی کامل در مصرف انرژی

ردیابی گوشی

«ردیابی گوشی» یک سیستم امنیتی داخلی تعبیه شده برای گوشی GALAXY Core Prime می‌باشد. در صورتی که گوشی گم شده یا به سرقت برود، شما می‌توانید آن را به طور آنلاین ردیابی کنید، به آن زنگ بزنید و آن را پیدا کنید، آن را قفل نمایید و اطلاعات حساس خود را پاک کنید. گوشی GALAXY Core Prime بواسطه مجهز شدن به قابلیت «ردیابی گوشی» از امنیت بیشتری برخوردار شده است.

ردیابی گوشی
  • 130 Weight (g)
  • 2000 Standard Battery Capacity (mAh)

به‌روزرسانی‌های سیستم‌عامل در دستگاه Samsung Galaxy

به‌روزرسانی‌های سیستم‌عامل در دستگاه Samsung Galaxy مشاهده پاسخ

تفاوت های Galaxy Note 8 و Galaxy Note 9

تفاوت های Galaxy Note 8 و Galaxy Note 9مشاهده پاسخ

در مقایسه با محصولات مشابه...

* ویژگی اصلی ممکن است با آنچه در مشخصات اصلی ذکر شده است متفاوت باشد