Samsung SM-E500H

SM-E500HZKDTHR
رنگ BLACKBLACK

The item is in the cart.

120

Weight (g)

2400

Standard Battery Capacity (mAh)

تجربه تماشای منحصر به فرد

صفحه نمایش سازگار شونده اچ دی 5 اینچی گوشی GALAXY E5 سامسونگ صفحه را به طور خودکار بر اساس محتوایی که تماشا می کنید و محیطی که در آن به سر می برید، بهینه سازی می کند. خواه در حال تماشای فیلمی در یک روز آفتابی باشید، یا شب هنگام سرگرم مطالعه یک کتاب الکترونیکی می باشید، در هر صورت صفحه نمایش سازگار شونده دامنه رنگ، اشباع رنگ و درجه شفافیت رنگ را به نحوی تنظیم می کند که همه چیز را در نهایت وضوح تماشا کنید.

تجربه تماشای منحصر به فرد

عکس های ساده و زیبا

برای عاشقان عکس های سلفی، گوشی GALAXY E5 طیف گسترده ای از قابلیت های دوربین هوشمند ارائه می دهد که کمک کند راحت تر از همیشه عکس هایی زیبا بگیرید. با کمک قابلیت «سلفی واید» جا دادن تعداد بیشتری از دوستان در یک عکس به مراتب راحت تر شده است. علاوه بر این، می توانید از طریق بیان یک فرمان صوتی ساده یا اشاره با کف دست نیز عکس بگیرید. سپس، با استفاده از «حالت زیباسازی» و لمس چهره، چشم ها و یا پوست خود در عکس، کاری کنید که عکس هایتان فوق العاده تر نیز به نظر برسند.

عکس های ساده و زیبا

ساخت ظریف با طراحی باریک

گوشی GALAXY E5 دارای بدنه ای بی نهایت ظریف با ضخامت تنها 7.3 میلیمتر است. طراحی شیک، زیبا و فوق باریک آن با سلیقه همه جور در می آید و ساده اما فوق العاده زیبا به نظر می رسد.

ساخت ظریف با طراحی باریک

عملکردی قدرتمند

گوشی GALAXY E5 به یک پردازنده چهار هسته ای 1.2 گیگاهرتزی به همراه 1.5 گیگابایت رم و پرطرفدارترین نسخه سیستم عامل اندروید تحت عنوان Kit Kat مجهز می باشد. همه این ویژگی ها را در کنار عملکرد قدرتمند دستگاه و قابلیت انجام همزمان چندین کار با سرعت بسیار بالای این گوشی زیبا تجسم نمایید.

عملکردی قدرتمند

حالت صرفه جویی کامل در مصرف انرژی

طول عمر باتری خود را در مواردی که ضرورت دارد افزایش دهید. حالت «صرفه جویی کامل در مصرف انرژی» گوشی GALAXY E5 با محدود ساختن عملکردهای غیرضروری هنگامی که مقدار شارژ گوشی کم می شود، مصرف شارژ گوشی را به میزان چشمگیری کاهش می دهد.

حالت صرفه جویی کامل در مصرف انرژی
  • 120 Weight (g)
  • 2400 Standard Battery Capacity (mAh)

به‌روزرسانی‌های سیستم‌عامل در دستگاه Samsung Galaxy

به‌روزرسانی‌های سیستم‌عامل در دستگاه Samsung Galaxy مشاهده پاسخ

تفاوت های Galaxy Note 8 و Galaxy Note 9

تفاوت های Galaxy Note 8 و Galaxy Note 9مشاهده پاسخ

در مقایسه با محصولات مشابه...

* ویژگی اصلی ممکن است با آنچه در مشخصات اصلی ذکر شده است متفاوت باشد