Samsung SM-P900

SM-P9000ZWETHR
رنگ BLACKBLACK

The item is in the cart.

12.2 اینچ (309.7 میلیمتر)

Size (Main Display)

CMOS، 8 مگاپیکسل

Main Camera - Resolution

1.9 گیگاهرتز چهار هسته ای + 1.3 گیگاهرتز چهار هسته ای

CPU Speed

صفحه نمایش خیره کننده 12.2 اینچی

صفحه نمایش خیره کننده 12.2 اینچی
تقویت سرگرمی و بهبود کارآمدی. چه در حال تماشای یک نقش آفرینی هنری هستید و چه می خواهید فایل سخنرانی خود را ایجاد کنید، در هر صورت کارتان را با GALAXY NotePRO انجام دهید. صفحه نمایش 12.2 اینچی WQXGA (1600 × 2560) در واقع به معنای سهم بیشتری از همه چیز است؛ رنگ های بیشتر، اطلاعات بیشتر و جزئیات بیشتر. صفحه نمایش همه کاره آن این امکان را برای شما فراهم می سازد تا به گشت و گذار بین مجلات دیجیتالی پرداخته، اسناد کاری غنی از جزئیات خود را بازبینی کنید یا از تماشای فیلم های دلخواه خود با بلندگوهای دوگانه لذت ببرید.
نمای بهبود یافته چندگانه

نمای بهبود یافته چندگانه

قابلیت چندکارگی بی نقص، چهار روش مختلف. به جای سر در گم شدن بین عملکردها و برنامه های کابردی می توانید چند پنجره داشته باشید و چندین کار را در پنجره های مختلف انجام دهید. قابلیت دارابودن چندین پنجره بر دوش بدین معناست که هم‌زمان چهار نمای صفحه مختلف در اختیار خواهی داشت. بنابراین می‌توانید هم‌زمان به گشت و گذار در اینترنت بپردازید، یک ویدیو را تماشا کنید، یک سند را ویرایش نمایید و به انجام یک بازی بپردازید. آیا باز آیا این بیشترین بازدهی نمی‌باشد؟

جلسات الکترونیکی

جلسات الکترونیکی
برگزاری جلسات آسان‌تر شده است. مشکلات استفاده از کاغذ یا سرورها را به فراموشی بسپارید. وقتی جلساتی را با کمک برنامه‌ جلسات الکترونیکی (e-Meeting) برگزار کنید، جلسات مثمرثمر تر، کارآمدتر و خوشایندتر خواهد بود. این قابلیت در واقع یک برنامه‌ریز شخصی با قابلیت‌های به اشتراک گذاری کامل می باشد. با استفاده از یک نکته دسترسی مباحی یا اتصال Wi-Fi می‌توانید از طریق اشتراک گذاری هم‌زمان داده ها و یا یادداشت بنویسی و بگویی یک تخته سفید مشترک شرکت کنندگان جلسه را به یکدیگر پیوند دهید.

فرمان‌ نمای شناور

فرمان‌ نمای شناور
همیشه از فرمانی استفاده کنید که شما را در فضای فعلی قرار می‌دهد با کمک قابلیت «قلم هوشمند»، تنها یک چیزی که با مقصد بعدی خود فاصله دارید. قلم هوشمند را بر روی هر. از صفحه نگه‌دارید، سپس جهت دسترسی سریع به پنج قابلیت بسیار مفید قلم هوشمند که شامل عمل کردن به یادداشت (Action Memo)، برش صفحه (Scrapbooker)، عکسبرداری صفحه (Screen Write)، یابنده هوشمند (S Finder) و پنجره قلم (Pen Window) می باشند، بر روی دکمه قلم کلیک کنید.

*تصاویر صفحه شبیه‌سازی شده می‌باشند
عمل کردن به یادداشت

عمل کردن به یادداشت

هر چیزی که می‌خواهید هم‌اکنون یا در آینده به یادتان بماند را یادداشت کنید. با پیوند دادن یادداشت ها به اعمال می‌توانید کارهای مختلفی مانند تماس با شماره یا جستجوی آدرسی که یادداشت کرده اید را انجام دهید.

*تصاویر صفحه شبیه‌سازی شده می‌باشند
عکسبرداری صفحه

عکسبرداری صفحه

به سرعت از صفحه عکس بگیرید و قبل از اینکه آن را در گالری خود ذخیره کنید یا از طریق SMS، ایمیل یا سایر برنامه‌ها به اشتراک بگذارید، نکاتی که مدنظر دارید را برروی آن حاشیه‌نویسی کنید.
پنجره قلم

پنجره قلم

از قلم هوشمند برای فراخوانی 30 کار ساده استفاده کنید که به واسطه آن یک پنجره بالا می‌آید و در واقع تعریف جدیدی از قابلیت انجام هم‌زمان چند کار را ارائه می‌نماید.
  • 12.2 اینچ (309.7 میلیمتر) Size (Main Display)
  • CMOS، 8 مگاپیکسل Main Camera - Resolution
  • 1.9 گیگاهرتز چهار هسته ای + 1.3 گیگاهرتز چهار هسته ای CPU Speed

در مقایسه با محصولات مشابه...

* ویژگی اصلی ممکن است با آنچه در مشخصات اصلی ذکر شده است متفاوت باشد