Samsung SM-T110

SM-T110NDWATHR

The item is in the cart.

7.0 اینچ (178 میلیمتر)

Size (Main Display)

CMOS، 2 مگاپیکسل

Main Camera - Resolution

310 گرم

Weight (g)

1.2 گیگاهرتز

CPU Speed

بسیار سبک، طراحی باریک

بسیار سبک، طراحی باریک
تبلت Tab3 Lite با مدنظر داشتن حمل و جابجایی آسان طراحی شده است تا آن را همه جا به همراه داشته باشید. این تبلت با ضخامت 9.7 میلیمتر از تمامی مدل های دیگر باریک تر است و بدون تردید از در دست داشتن آن احساس خوشایندی خواهید داشت. طراحی این گوشی و همینطور وزن سبک آن بنحوی است که می توانید آن را به راحتی در دست بگیرید - تفاوت را احساس کنید! یک گوشی زیبا و جمع و جور با طول عمر بالا - چه چیز دیگری باقی می ماند؟

تجربه تماشای مطلوب

تجربه تماشای مطلوب
صفحه نمایش تبلت Tab3 Lite با دقت تصویر بالا لذت بازی و سرگرمی شما را به اوج می رساند. تصاویر روشن تر و نوشته های واضح تر بدون اینکه نوار وضعیت مزاحم دید شما باشد -- اندازه صفحه نمایش بزرگتر، لذت کار با تبلت را به حداکثر می رساند.

پردازنده دوهسته ای با فرکانس 1.2 گیگاهرتز

پردازنده دوهسته ای با فرکانس 1.2 گیگاهرتز
پردازنده قدرتمند و سریع این دستگاه کمک می کند از تماشای ویدیوها، انجام بازی ها و کار با برنامه های کاربردی و همچنین گشت و گذار در وب لذت ببرید، بدون اینکه محدودیت های پخش چند رسانه ای معمول در میان تبلت ها مشکلی برایتان ایجاد کنند.

دوربین هوشمند با ویژگی های سرگرم کننده

دوربین هوشمند با ویژگی های سرگرم کننده
دوربین پشت به ویژگی های هوشمندی مجهز شده است که امکان ایجاد عکس های خارق العاده را برایتان فراهم می آورد. فرقی نمی کند قصد عکس گرفتن از مناظر زیبا یا چهره خندان یک شخص، عکسبرداری شبیه عکاسان حرفه ای و اشتراک گذاری سریع آنها را داشته باشید در همه حال، ویژگی های اشتراک گذاری هوشمند کارتان را راحت می کنند.

سرویس های جذاب و قابل اشتراک گذاری

سرویس های جذاب و قابل اشتراک گذاری
ده ها هزار برنامه کاربردی براحتی در دسترس شما - همه این برنامه های کاربردی به طور خاص جهت عملکرد در تبلت Tab3 Lite آماده شده اند و دانلود آنها براحتی امکان پذیر است. و قابلیت «سامسونگ لینک» نیز تصاویر و فایل های شما را در فضای ذخیره سازی ابری یا هر دستگاه دیگری که مدنظر داشته باشید ذخیره می کند تا دسترسی، ویرایش و اشتراک گذاری آنها به راحتی میسر گردد -- می توانید بدون دردسر محتویات خود را مدیریت کنید یا ویدیوها را از راه دور بر روی نمایشگر های تلویزیونی پخش کنید. سرویس Dropbox فایل های شما را بر روی حافظه ذخیره سازی ابری نگه می دارد تا همیشه و از همه جا به آنها دسترسی داشته باشید -- ساده، امن و مطمئن.
  • 7.0 اینچ (178 میلیمتر) Size (Main Display)
  • CMOS، 2 مگاپیکسل Main Camera - Resolution
  • 310 گرم Weight (g)
  • 1.2 گیگاهرتز CPU Speed

در مقایسه با محصولات مشابه...

* ویژگی اصلی ممکن است با آنچه در مشخصات اصلی ذکر شده است متفاوت باشد