Samsung SM-T805

SM-T805NTSATHR
رنگ APRICOTAPRICOT

The item is in the cart.

467

Weight (g)

7900

Standard Battery Capacity (mAh)

تجربه یک طیف رنگ گسترده

با GALAXY Tab S یک تجربه تماشای کاملاً استثنایی را تجربه کنید. صفحه نمایش فوق العاده Super AMOLED آن رنگ هایی کاملاً واقعی به نمایش می گذارد که در مقایسه با ال سی دی هایی که تنها 73 درصد از طیف رنگ Adobe RGB را پوشش می دهند، تا 94 درصد این طیف رنگ را پوشش می دهد.

تجربه یک طیف رنگ گسترده

کشف جزئیات پنهان

تبلت GALAXY Tab S در مقایسه با ال سی دی ها تصاویر شفاف تر و پویاتر ایجاد می کند که رنگ های روشن را طبیعی و زنده و همچنین رنگ سیاه را عمیق تر به نمایش می گذارد. به لطف نسبت کنتراست خارق العاده 100000:1 این صفحه نمایش که 100 برابر ال سی دی ها می باشد، جزئیاتی را تماشا کنید که شاید تصور نمی کردید وجود داشته باشند.

کشف جزئیات پنهان

باریک و سبک

طراحی باریک و براق تبلت GALAXY Tab S شما را شگفت زده خواهد کرد. اندازه صفحه نمایش آن تا 10.5 اینچ افزایش داده شده است، اما وزن آن تنها 465 گرم (در مدل Wi-Fi) و 467 گرم (LTE) می باشد.

باریک و سبک

قابلیت چند-پنجره

قابلیت چند-پنجره این امکان را برای شما فراهم می سازد تا چندین کار را همزمان در یک صفحه نمایش انجام دهید. بدین ترتیب می توانید همزمان به گشت و گذار در وب بپردازید، به تماشای ویدیوها بپردازید و ایمیل هایتان را چک کنید. علاوه بر این، در مدل LTE می توانید تماس های تصویری را در حین آنکه کارهای دیگری انجام می دهید، برقرار ساخته یا دریافت نمایید.

قابلیت چند-پنجره

SideSync 3.0

قابلیت SideSync 3.0 این امکان را برای شما فراهم می سازد تا صفحه نمایش گوشی هوشمندتان را از طریق تبلت Galaxy Tab S خود مشاهده و کنترل نمایید. علاوه بر این، می توانید تماس ها را برقرار و دریافت نمایید. * در حال حاضر، قابلیت هدایت و انتقال تماس تنها در رابطه با GALAXY S5 در دسترس می باشد.

SideSync 3.0

صفحه نمایش سازگار شونده

صفحه نمایش سازگار شونده* طیف رنگ، وضوح و کنتراست صفحه نمایش را به طور خودکار و متناسب با استفاده شما تنظیم می کند. * این قابلیت در رابطه با گالری، دوربین، اینترنت، ویدیو، کتاب الکترونیکی (Google Playbook)، تماس های VT و UI عمل می کند.

صفحه نمایش سازگار شونده

اسکنر اثر انگشت

امنیت تبلت شما به راحتی و از طریق حرکت دادن انگشت بر روی صفحه تضمین می گردد. سنسور تعبیه شده در این تبلت ویژگی هایی نظیر «قفل کردن و باز کردن قفل دستگاه»، «تعویض ID و P/W»، «ورود به حالت چند کاربره» و «پنهان سازی محتویات شخصی» را ارائه می دهد.

اسکنر اثر انگشت

Cisco WebEx

قابلیت WebEx که گزینه ای ایده آل برای برگزاری کنفرانس های راه دور است، امکان برگزاری کنفرانس تصویری چند نقطه ای با مشارکت حداکثر هشت نفر را فراهم می سازد. مستقیما به مکالمه بپردازید و همزمان اسناد را به اشتراک بگذارید. قابلیت WebEx را به طور آزمایشی به مدت 6 ماه تجربه کنید که ارزش آن معادل 144 دلار می باشد.

Cisco WebEx

رایانه راه دور

با استفاده از تبلت GALAXY Tab S همه جا می توانید کارهای خود را انجام دهید. از طریق تبلت GALAXY Tab S با رایانه خود در منزل همگام شوید و آن را از همه جا کنترل کرده و اسناد را ویرایش و ذخیره، کنید و به هر جا که مایلید بکشید و رها کنید. * پشتیبانی رایانه مجهز Windows/Mac. * ضروری است رایانه روشن باشد.

رایانه راه دور

KNOX سامسونگ

راهکار امنیتی جدید و ابتکاری GALAXY Tab S سامسونگ تحت عنوان KNOX با سختگیرانه ترین الزامات امنیتی در صنعت مطابقت می نماید. بدین ترتیب امنیت برنامه ها و داده های شما تامین خواهد شد. با خیال راحت کار و بازی کنید.

KNOX سامسونگ

GALAXY Gifts

هدایای ارزشمند از برندهای معروف جهانی با ارزشی افزون بر 1000 دلار کمک می کنند تجربه کار شما با تبلت GALAXY Tab S لذت بخش تر از همیشه باشد. برنامه ها را از طریق ویجت GALAXY Gift و قابلیت «برنامه های کاربردی سامسونگ» دریافت نمایید.

GALAXY Gifts
  • 467 Weight (g)
  • 7900 Standard Battery Capacity (mAh)

در مقایسه با محصولات مشابه...

* ویژگی اصلی ممکن است با آنچه در مشخصات اصلی ذکر شده است متفاوت باشد