Samsung SM-T900

SM-T9000ZWATHR
رنگ BLACKBLACK

The item is in the cart.

12.2 اینچ (309.7 میلیمتر)

Size (Main Display)

CMOS، 8 مگاپیکسل

Main Camera - Resolution

1.9 گیگاهرتز چهار هسته ای + 1.3 گیگاهرتز چهار هسته ای

CPU Speed

صفحه نمایش خیره کننده 12.2 اینچی

صفحه نمایش خیره کننده 12.2 اینچی
تقویت سرگرمی و بهبود کارآمدی. چه در حال تماشای یک نقش آفرینی هنری هستید و چه می خواهید فایل سخنرانی خود را ایجاد کنید، در هر صورت کارتان را با GALAXY TabPRO انجام دهید. صفحه نمایش 12.2 اینچی WQXGA (1600 × 2560) در واقع به معنای سهم بیشتری از همه چیز است؛ رنگ های بیشتر، اطلاعات بیشتر و جزئیات بیشتر. صفحه نمایش همه کاره آن این امکان را برای شما فراهم می سازد تا به گشت و گذار بین مجلات دیجیتالی پرداخته، اسناد کاری غنی از جزئیات خود را بازبینی کنید یا از تماشای فیلم های دلخواه خود با بلندگوهای دوگانه لذت ببرید.
قابلیت چند-پنجره پیشرفته

قابلیت چند-پنجره پیشرفته

قابلیت چندکارگی بی نقص، چهار روش مختلف. به جای سر در گم شدن بین عملکردها و برنامه های کاربردی می توانید چند پنجره داشته باشید و چندین کار را در پنجره های مختلف انجام دهید. قابلیت دارابودن چندین پنجره در گوشی GALAXY TabPRO بدین معناست که هم‌زمان چهار نمای صفحه مختلف در اختیار خواهید داشت. بنابراین می‌توانید هم‌زمان به گشت و گذار در اینترنت بپردازید، یک ویدیو را تماشا کنید، یک سند را ویرایش نمایید و به انجام یک بازی بپردازید. آیا این بمنزله بیشترین بازدهی نمی‌باشد؟

جلسات الکترونیکی

جلسات الکترونیکی
برگزاری جلسات آسان‌تر شده است. مشکلات استفاده از کاغذ یا سرورها را به فراموشی بسپارید. وقتی جلساتی را با کمک برنامه‌ جلسات الکترونیکی (e-Meeting) برگزار کنید، جلسات مثمرثمر تر، کارآمدتر و خوشایندتر خواهد بود. این قابلیت در واقع یک برنامه‌ریز شخصی با قابلیت‌های به اشتراک گذاری کامل می باشد. با استفاده از یک نقطه دسترسی موبایل یا اتصال Wi-Fi می‌توانید از طریق اشتراک گذاری هم‌زمان داده ها و یا یادداشت نویسی بر روی یک تخته سفید مشترک، شرکت کنندگان جلسه را به یکدیگر ارتباط دهید.
  • 12.2 اینچ (309.7 میلیمتر) Size (Main Display)
  • CMOS، 8 مگاپیکسل Main Camera - Resolution
  • 1.9 گیگاهرتز چهار هسته ای + 1.3 گیگاهرتز چهار هسته ای CPU Speed

در مقایسه با محصولات مشابه...

* ویژگی اصلی ممکن است با آنچه در مشخصات اصلی ذکر شده است متفاوت باشد