دستگاه‌های Galaxy خود را به هم متصل کنید

مجموعه‌ای از دستگاه‌های Galaxy سامسونگ را در کنار هم می‌بینیم - Galaxy Note10، ‏Galaxy Buds، ‏Watch Active2 و Tab S6 به‌صورت یک‌دست در کنار تیتر.

جهانتان را با Galaxy به هم نزدیک‌تر کنید. با قابلیت اتصال یکپارچه بین Galaxy Note10، ‏S10، ‏Buds، ‏Watch Active2 و Tab S6، در تجربه‌‌ای بی‌نقص، بیشترین بهره را از موسیقی، ویدیوها و برنامه‌هایتان می‌برید. که این به معنای وقفه‌های کمتر و روش‌های موثرتر برای متصل شدن به هر آنچه دوست دارید است.

*تصاویر صفحه نمایش شبیه‌سازی شده است

هر چند وقتی جدا از هم هستیم باز هم قدرتمندیم. اما وقتی با همیم، قوی تریم

چه چیزی در تلویزیون نمایش داده می شود؟ محتوای روی صفحه تلفن شما.

دختر نوجوانی گوشی Galaxy Note10 را با دو دستش نگه داشته است. ویدیویی از خرس‌هایی که در آب هستند، روی صفحه تلفن او و همچنین روی صفحه تلویزیونی که روبروی اوست، در حال نمایش است.
برنامه SmartView

استفاده از تلفن هیچ‌گاه تا این اندازه خانواده‌پسند نبوده است. با استفاده از برنامه «SmartView» می‌توانید همه فیلم‌ها و ویدیوهای موجود در گوشی S10 خود را با یک کلیک بر روی تلویزیون خود به اشتراک بگذارید. اشتراک‌گذاری به معنای اهمیت دادن است. ویدیوهای دلخواهتان را فقط برای خودتان نگه ندارید.11

از روی مچ دستتان یک عکس بگیرید.

تلفن Note10 و ساعت هوشمند Watch Active2 را مشاهده می‌کنیم. برنامه دوربین در هر دوی آنها باز است تا نشان دهد که می‌توانید دوربین تلفن را از ساعت هوشمند مشاهده کنید. همان دختر جوان قبلی را در هر دو دستگاه می‌بینیم.
کنترل دوربین

با «کنترل‌کننده دوربین» در ساعت هوشمند Watch Active2، گامی کوتاه به عقب و خیز بلندی به سمت جلو بردارید. با قابلیت پیش‌نمایش از راه دور، سریع یک عکس بگیرید و عکس‌های دوربین گوشی S10 خود را مرور کنید، این قابلیت قرار گرفتن خودتان و حتی تمام اعضای خانواده در چارچوب عکس را آسان‌تر خواهد کرد.2

یکپارچگی یعنی دسترسی به امکانات بیشتر.

دستگاه‌های Galaxy صرفاً با هم کار نمی‌کنند، آنها به‌ صورت یکپارچه‌ در کنار هم کار می‌کنند.

تماسی را که در تلفن خود دریافت کرده اید را در تبلت پاسخ دهید.

پیوستگی در تماس و پیام

در Galaxy، تماس‌ها و پیام‌های شما به‌طور خودکار همگام‌سازی می‌شوند. که معنای آن این است که اگر تلفنتان در دسترس نباشد، می‌توانید در Tab S6 یا سایر دستگاه‌های متصل، به تماس‌ها پاسخ دهید. بنابراین چه مادربزرگتان برای ابراز محبت تماس بگیرد، چه دوستانتان برای احوالپرسی تماس بگیرند یا مأمور تحویل پیتزا برای تحویل غذای پس از تعطیلات به شما زنگ بزند، نسبت به گذشته روش‌های بیشتری برای پاسخ به این تماس‌ها خواهید داشت.4

دو تصویر مشاهده می‌کنیم - یک تصویر از Note10 و یک تصویر از Tab S6. تصویر روی صفحه در هر دو یکسان است، و روی آنها تماس تلفنی ورودی از شماره تلفن یکسانی را مشاهده می‌کنیم. چهره شناسه تماس‌گیرنده نیز در هر دو یکسان است و پرتره‌ای از همان دختر نوجوان است.

دستگاه Galaxy خود را با یکی دیگر از دستگاه‌های Galaxy شارژ کنید.

در تصویر جعبه سفیدرنگ هندزفری Galaxy Buds نشان داده شده است که روی پشت گوشی Galaxy Note10 شارژ می‌شود.

با استفاده از قابلیت PowerShare، می‌توانید بدون سیم و بدون نیاز به پریز، دستگاه خود را مستقیماً از Note10 شارژ کنید.6

دو دستگاه Galaxy را بطور هم‌زمان شارژ کنید.

در تصویر یک ساعت هوشمند Watch Active2 مشکی رنگ و یک گوشی Note10 در حالتی که صفحه شان رو به بالا است وروی پد شارژر Wireless Charger Duo قرار دارند، نمایش داده شده است. هر دو صفحه نشان می‌دهد که شارژ 100 درصد است.

پد Wireless Charger Duo به شما این امکان را می‌دهد که دو دستگاه Galaxy را به‌طور هم‌زمان و به‌صورت بی‌سیم شارژ کنید. کافی است آنها را روی پد قرار دهید، شارژ کنید و استفاده از آنها را ادامه دهید. بدون اینکه اصلاً دنبال کابل بگردید. نگه داشتن Galaxy در حالت شارژ کامل، هیچ‌گاه به این اندازه آسان‌ نبوده است.