مانیتور 27 اینچ منحنی برای بازی با سرعت تازه‌سازی 240 هرتز

مانیتور 27 اینچ منحنی برای بازی با سرعت تازه‌سازی 240 هرتز

LC27RG50FQWXXL

 • سرعت سرسام‌آور، غوطه‌وری کامل
 • قهرمان انحنا
 • سازگار با G-Sync

اندازه خود را انتخاب کنید

 • طراحی تمام صفحه
  طراحی بدون قاب دور
 • آماده برای G-Sync
  G-sync
 • لذتی برای چشمان
  صفحه منحنی 1500R
 • 240 هرتز ظریف و سریع
  سرعت تازه‌سازی 240 هرتز

سرعت سرسام‌آور، غوطه‌وری کامل

قهرمان انحنا

پیشرو در مانیتورهای منحنی. سامسونگ از زمان معرفی این نمایشگرهای نو‌آورانه به دنیا در سال 2015، بازار مانیتورهای منحنی را به دست گرفته است. با داشتن فناوری پیشرو صنعت در یک ترکیب کامل، مانیتورهای منحنی سامسونگ به صورت مداوم رتبه اول در سطح بازار و انتخاب مشتری را به خود اختصاص داده‌اند.

Curve Into 240Hz

240Hz RapidCurve™ brings a lightning-fast 240Hz refresh rate to Samsung's 1500R curved screen for immersive gameplay with seamless, ultra-smooth scenes.

240 هرتز ظریف و سریع

همه دشمنان را شکست دهید، حتی در صحنه‌های سریع و حساس. سرعت تازه‌سازی 240 هرتز فوق‌ سریع، تأخیر را از بین می‌برد، و اجازه می‌دهد تا به صورت آنی واکنش نشان دهید. حرکات سریع‌تر، ظریف‌تر و دقیق‌تر ماوس به شما اجازه می‌دهد تا رقبای خود را بدون هیچ تأملی از بین ببرید.

در عمق انحنا غوطه‌ور شوید

انحنای برنده. با استفاده از صفحه نمایش منحنی 1500Rکه کاملاً گرد شده، به صورت کامل در هر بازی غرق شوید. با استفاده از تمرکز تقویت شده به لطف فوکوس واضح، پیروزی‌های بیشتری به دست آورید.

لذتی برای چشمان

فناوری صفحه نمایش منحنی سامسونگ برای میدان دید ما طراحی شده است. تمام صفحه، تا لبه‌های آن را بدون تغییر جهت نگاه خود مشاهده کنید. حتی هنگام تجربه بازی طولانی، خستگی چشم جلوی شما را نخواهد گرفت.

آماده برای G-Sync

دیگر خبری از تجربه بازی متلاطم نیست. سازگاری با G-Sync باعث همگام‌سازی GPU و پنل می‌شود تا برش‌های تصویر، وقفه و تأخیر صفحه را از بین ببرد و به بازی کردن اکشن سریع و فوق‌العاده ظریف دست یابد. سرعت تازه‌سازی صفحه نمایش که تطبیق یافته و پویا است، صحنه‌های پیچیده بازی را ثابت و تقریباً بدون وقفه می‌کند.

طراحی تمام صفحه

صفحه نمایش بدون محدودیت. طراحی بدون قاب دور از 3 طرف، فضای بیشتری را روی صفحه نمایش برای داشتن تنظیمات مانیتور دوتایی و یکپارچه ارائه می‌دهد. ویژگی‌های جالبی چون یک پایه Y شکل و محکم، یک صفحه منوی OSD به سبک داشبورد بازی و طراحی بیرونی دایره‌وار، ظرافت‌های نهایی را به محیط بازی شما اضافه می‌کنند.

داخل تاریکی را مشاهده کنید

هیچ جایی برای پنهان شدن به آن‌ها ندهید. یک نسبت کنتراست 3000:1 چشمگیر به شما اجازه می‌دهد تا اشیاء و دشمنان خطرناک را با وضوح بهتری ببینید. رنگ‌های مشکی عمیق‌تر و رنگ‌های سفید درخشان‌تر هستند و سطوح سایه‌های رنگی بیشتری بین آن‌ها وجود دارند. حتی زمانی که دشمنان در تاریکی پنهان شوند، شما می‌توانید قبل از آن که کار از کار گذشته باشد آن‌ها را شناسایی کنید.

واضح از هر زاویه

حال هر صندلی بهترین صندلی موجود در خانه است. زاویه مشاهده عریض 178 درجه عمودی و افقی، تضمین‌کننده کیفیت تصویر مداوم، فارغ از مکان مشاهده شما است. بنشینید، لم دهید، بایستید، یا روی زمین در هر مکانی از اتاق خود دراز بکشید، و بازی‌ها و فیلم‌ها را همچون زمانی که مستقیم روبروی صفحه نشسته‌اید، ببینید.

ویژگی‌های انحصاری بازیکن

به تنظیمات ایده‌آل برای بازی خود دست یابید. حالت تصویر به صورت بهینه سطوح گامای مشکی، کنتراست، وضوح و رنگ‌ را برای هر سبک بازی تنظیم می‌کند. حالت تأخیر ورودی پایین، تأخیر بین دستگاه‌های ورودی شما با صفحه نمایش را به حداقل می‌رساند. نقطه نشانه‌گیری مجازی هدف را در مرکز صفحه قرار می‌دهد، تا حملات دقیق‌تری به دشمن داشته باشید

چشمان تازه پیروزی‌های بیشتری بدست می‌آورند

برای مدت زمان بیشتری بازی کنید. حالت محافظت از چشم نور آبی را به اندازه‌ای کاهش می‌دهد که هنگام بازی کردن برای مدت زمانی طولانی، چشمان شما آرام و راحت باشد. تکنولوژی بدون پرش به صورت مداوم پرش خسته‌کننده و آزاردهنده صفحه را از بین می‌برد تا بتوانید برای مدت طولانی‌تر با حواس‌پرتی یا خستگی چشم کمتر تمرکز کنید.

مشخصات فنی

 • انحنای صفحه نمایش ‎1500R‎
 • نسبت تصویر 16:9
 • روشنایی (معمولی) ‎300cd/㎡‎
 • نسبت کنتراست استاتیک ‎3,000:1(Typ)‎
 • وضوح ‎1920 x 1080‎
 • زمان پاسخ ‎4ms (GTG)‎

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

رنگ :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
از {{model.prices.monthlyPrice}} در ماه برای {{model.prices.months}} ماه
یا {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

مدل ها را مقایسه کنید

مقایسه با موارد مشابه

مشاهدات اخیر

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

* ویژگی اصلی ممکن است با آنچه در مشخصات اصلی ذکر شده است متفاوت باشد