زنگ مهر در کمپین «سلام مدرسه» سامسونگ به صدا درآمد

2017-10-02

سامسونگ الکترونیکس همزمان با شروع سال تحصیلی جدید کمپین «سلام مدرسه» را با هدف کمک به تجهیز و نوسازی مدارس حاشیه شهر تهران برپا کرد.
این کمپین که بخشی از برنامه‌های مسئولیت اجتماعی سامسونگ است، همزمان با شروع سال تحصیلی جدید و با حضور کارمندان شرکت سامسونگ در مدارس اجرا شد.
در این فعالیت داوطلبانه، کارمندان سامسونگ ایران با حضور در مدارس مناطق محروم مانند پاکدشت، شهر قدس و قرچک اقداماتی همچون رنگ‌آمیزی مدرسه، توسعه فضای سبز و اهدای کوله‌های رنگی حاوی وسایل آموزشی را انجام دادند.

زنگ مهر در کمپین «سلام مدرسه» سامسونگ به صدا درآمد

مسعود فیاضی، مدیر روابط عمومی و مسئولیت‌های اجتماعی سامسونگ درباره فعالیت‌های انجام شده در کمپین سلام مدرسه گفت: کارمندان سامسونگ سپتامبر هر سال در نقاط مختلف جهان به طور داوطلبانه فعالیت‌هایی را در راستای مسولیت‌های اجتماعی انجام می‌دهند.
وی افزود: امسال کارمندان سامسونگ در ایران با مراجعه به مدارس مختلف در مناطق محروم با اهدای کوله‌های رنگی حاوی وسایل آموزشی و رنگ‌آمیزی مدرسه و توسعه فضای سبز، برگ دیگری از فعالیت‌های مسولیت‌ اجتماعی این شرکت را ورق زدند. 
به گفته وی، در طول برگزاری این کمپین بیش از ۲ هزار کوله رنگی و ابزارهای آموزشی در مدارس مناطق محروم حاشیه شهر تهران به دانش‌ آموزان اهدا شد.

زنگ مهر در کمپین «سلام مدرسه» سامسونگ به صدا درآمد

فعالیت‌های مسئولیت اجتماعی سامسونگ بر روی چهار موضوع آموزش، سلامت، اشتغال و محیط‌ زیست تمرکز دارد. در این میان بخش آموزش با مشارکت دوجانبه سامسونگ و مراکز آموزشی یا موسسات و انجمن‌ها سهم عمده‌ای در فعالیت‌های مسئولیت اجتماعی این شرکت ایفا کرده است. راه‌اندازی کتابخانه‌های گویا با همکاری انجمن نابینایان ایران، تاسیس مرکز فناوری با همکاری مشترک سامسونگ و دانشگاه امیرکبیر و ساخت آکادمی مهندسی با همکاری سازمان فنی‌وحرفه‌ای گوشه‌ای از فعالیت‌های اجتماعی سامسونگ برای ارتقای آموزش کودکان و جوانان ایرانی است.
فعالیت‌های مسئولیت اجتماعی سامسونگ در سرتاسر جهان با حضور کارمندان این شرکت در فرصت‌ها و زمان‌های مختلف پیگیری می‌شود. کارمندان سامسونگ در فرصت‌های پیش آمده با حضور در مراکز آموزشی و فضاهای سبز اقدامات مختلفی مانند آموزش به کودکان، کاشت درختان، پاکسازی محیط زیست از زباله و... را انجام می‌دهند. 
در ایران هم طی یکی دو سال اخیر همزمان با شروع سال تحصیلی کارمندان سامسونگ در مراکز آموزشی مناطق محروم حاضر می‌شوند و به نوسازی و تجهیز مدارس کمک می‌کنند. سال گذشته سامسونگ کمپین «کوله رنگی» را در موسسه محک و مناطق محروم شهر تهران برگزار کرد. 
علاقه‌مندان با کلیدواژه #سلام_مدرسه می‌توانند فعالیت‌های جدیدترین کمپین آموزشی سامسونگ را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنند.

زنگ مهر در کمپین «سلام مدرسه» سامسونگ به صدا درآمد