جشنواره بهارانه لوازم خانگی سامسونگ


این جشنواره شامل خریدارانی است که در مدت جشنواره اقدام به خرید و نصب محصولات منتخب سامسونگ مطابق با جدول ذیل نمایند. در این جشنواره نه تنها برای خرید محصولات جدول زیر هدیه نقدی در نظر گرفته شده است بلکه مشتریان می توانند از هدیه نقدی چشم گیری در هنگام خرید سبد ویژه لوازم خانگی سامسونگ بهره مند شوند .


سبد ویژه:


با خرید سبد ویژه که شامل محصولات منتخب سامسونگ مطابق با جدول زیر می باشد از هدیه نقدی 20 میلیون ریالی بهره مند شوید.

View table of
View table of محصولات منتخب:
View table of

*این تخفیف ها تنها مختص مدلهایی است که در یکی از استانهای فارس، خوزستان، خراسان رضوی، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اصفهان، کرمانشاه، کردستان، هرمزگان و بوشهر خریداری و هممچنین در شهرهای مذکور نصب شده باشند.(جهت دریافت هدایای نقدی رعایت شرایط جشنواره الزامی است)

شرایط  جشنـواره :

 

جشنواره "بهارانه سامسونگ"  به مدت محدود در جریان خواهد بود

 

تخفیف جشنواره تنها شامل محصولات منتخب یخچال و فریزر ساید بای ساید ، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، ماکروفر و  جاروبرقی مطابق با جدول بالا میباشد.

 

جهت دریافت این تخفیفات، لازم است محصول خود را از طریق شرکت سام سرویس نصب نمایید. لازم به ذکر است مهلت نصب تا یک هفته پس از خريد خواهد بود. جهت نصب با شماره 8255 تماس حاصل فرمایید. 

 

پس از نصب دستگاه خریداری شده، جهت تکمیل مراحل بعدی و دریافت هدیه نقدی از طریق درگاه اینترنتی www.samservice.com اقدام فرمایید. 

 

استفاده از مزایای این جشنواره مشروط به خرید محصولات قید شده درجدول جشنواره و با گارانتی سام سرویس و صرفاً از نمایندگی های مجاز این شرکت می باشد. لازم به ذکر است ، نصب محصول می بایست از طریق شرکت سام سرویس صورت گرفته و همچنین اطلاعات محصول در درگاه اینترنتی  www.samservice.com ثبت گردد.

 

پس از نصب محصول خریداری شده توسط کارشناسان رسمی شرکت سام سرویس و انجام مراحل تایید نصب توسط دفتر مرکزی، مبلغ جشنواره به حساب خریدار  مطابق با اطلاعات تکمیل شده در وب سایت ذکر شده واریز خواهد شد. 

 

شرکت میتواند بدون اطلاع قبلی اقدام به توقف جشنواره برای تمام یا برخی از مدل ها نماید.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر به سایت   www.samservice.com یا www.samsung.com و نمایندگان مجاز مراجعه فرمایید.