تلویزیون QLED سامسونگ، تصویر

تبدیل نور به
رنگ‌های بی‌نقص
تصویر تلویزیون منحنی QLED از نمای روبرو که پرهای رنگارنگ در داخل صفحه آن می‌افتند. پرهای رنگی نمایش داده شده بر روی صفحه تلویزیون QLED همانند پرهای واقعی هستند.

تکنولوژی کوانتوم دات

نوآوری در صنعت تلویزیون با تلویزیون با
تکنولوژی کوانتوم دات

این تصویر متحرک نشان می‌دهد که طرح نقطه‌ای ممتاز به‌صورت موجی است که نماد فناوری «کوانتوم دات» می‌باشد.
 • محصولی جدید با طول عمر بالاتر

  نقطه‌هایی که «کوانتوم دات» را نشان می‌دهند جمع شده‌اند تا شکلی کروی ایجاد کنند.
 • تصویری ناب،
  رنگ‌هایی فراتر از تصور

  نقطه‌هایی که نمایانگر فناوری «کوانتوم دات» است به صورت طرح موجی نشان داده شده است، که یک نقطه آن به شکل کروی بالا می‌آید.
 • نمایش بهترین کیفیت تصویر بدون هیچ محدودیتی

  این تصویر نشان می‌دهد که طرح نقطه‌ای٬ یعنی «کوانتوم دات» در حال چرخش است.
رنگ‌ها آنقدر واقعی است که می‌توانید تقریباً طعم آنها را بچشید.

رنگ تلویزیون QLED

ریزترین جزئیات رنگی جان می‌گیرند.

سایر تلویزیون‌ها
تصویری از تلویزیون QLED که طیف وسیعی از غذاهای خوش‌رنگ را با رنگ اصلی آنها نشان می‌دهد، درحالی‌که سایر تلویزیون‌ها تنوع رنگی کمتری دارند.
QLED, حجم رنگ 100 درصد

حجم رنگ 100 درصد را تجربه کنید. QLED با استفاده از کوانتوم دات مدرن، نور را می‌گیرد و آن را رنگی خیره کننده تبدیل می‌کند.

این تصویری از ماسه قرمز است که در سبدی ته نشین شده است. تفاوت میان حجم رنگ تلویزیون QLED و تلویزیون معمولی. محدوده نمایشگر تلویزیون QLED محدودتر از تلویزیون معمولی است و انواع مختلف از طیف رنگ قرمز را از رنگ مایه گرم گرفته تا رنگ مایه سرد نشان می‌دهد.

کنتراست چشمگیر، به اختلاف شب و روز

کنتراست تلویزیون QLED

فرقی نمی‌کند که اطراف شما چه اندازه روشن یا تاریک است، شما همیشه قادر به دیدن عمق بی‌نهایت با کنتراست خیره‌کننده خواهید بود.

تصویر تلویزیون QLED در اتاق نشیمنی که با نور خورشید صبحگاهی روشن شده است درحالی‌که صفحه نمایش تلویزیون کودکانی را نشان می‌دهد که در غروب پر‌تلألوی ساحل با تور مشغول ماهیگیری هستند.
تصویری از تلویزیون QLED در اتاق نشیمن هنگام شب، درحالی‌که صفحه نمایش تلویزیون کودکانی را نشان می‌دهد که در غروب پر‌تلألوی ساحل، مثل صحنه‌های زیبای فیلم با تور مشغول ماهیگیری هستند.
چرا تلویزیون QLED را انتخاب کنیم؟
توضیحات بیشتر درباره HDR
و کنتراست را مشاهده فرمایید!
تماشای ویدیو
2/3 از نمایشگر منحنی تلویزیون در سمت راست نشان داده شده است. روی نمایشگر، ابرهایی به رنگ قرمز و آبی در هنگام غروب هستند.

نهایت جزئیات مد نظر کارگردانان

Q HDR 1500

نهایت جزئیات پنهان را در صحنه‌های بسیار تاریک و روشن شکار کنید. شما همه چیزهایی را که کارگردان قصد دارند به مخاطب نشان دهند خواهید دید.1

 • تصویری از تلویزیون منحنی QLED که به‌طور مستقیم از نمای روبرو قرار گرفته است و بر روی صفحه نمایش آن تصویر توله سگ سفیدی در زمین برفی به چشم می‌خورد. هرچه لغزانه را به 1500 نیت نزدیکتر می‌کنیم، موهای این توله سگ واضح‌تر می‌شود، چیزی که در ابتدا به خاطر برف نمی‌شد تشخیص داد.
 • تصویری از تلویزیون منحنی QLED که به‌طور مستقیم از نمای روبرو قرار گرفته است و بر روی صفحه نمایش آن گربه سیاهی در تاریکی زیر کاناپه در اتاق نشیمن پنهان شده است. هرچه لغزانه را به 1500 نیت نزدیکتر می‌کنیم، این گربه را واضح‌تر می‌توان دید، درحالی‌که در ابتدا فقط چشمان آن را می‌شد تشخیص داد.
0 نیت‌ها 1500 نیت‌ها
بکشید
هرکجا که برای تماشا بنشینید ، بهترین محل تماشا است.

زاویه تماشای تلویزیون QLED

هر جایی که بنشینید و تلویزیون تماشا کنید کیفیت تصویری یکدست و بدون تغییر را مشاهده خواهید نمود. با تلویزیون های QLED سامسونگ هر جایی که شما بنشینید بهترین محل تماشا است .

این تصویر درجه اعوجاج رنگ را میان تلویزیون معمولی و تلویزیون QLED با هم مقایسه می‌کند. تلویزیون معمولی و تلویزیون QLED در کنار هم قرار داده شده‌اند و تصویر تاکسی زردی روی نمایشگر نشان داده شده است. وقتی دو تلویزیون مشابه هم به کنار چرخیده می‌شوند، تاکسی زرد روی تلویزیون معمولی تغییر رنگ می‌دهد و رنگ تلویزیون QLED بدون تغییر می‌ماند.
تلویزیونی با دوام بسیار زیاد

دوام طولانی

تلویزیون‌های QLED سامسونگ که در آنها از مواد غیر آلی استفاده شده‌ است، با دوام بالای خود کیفیت تصویر روشن و شفاف را برای سال‌ها تضمین می‌کند.

 • کیفیت تصویر گل سرخ پررنگ روی نمایشگر تلویزیون معمولی که تنها قاب آن مشخص است در گذر زمان کم‌رنگ‌تر شده است. رد تصویر متن HD بزرگنمایی می‌شود.
  این همان سوختگی پیکسل است
  سایر تلویزیون‌ها
 • کیفیت تصویر گل سرخ پررنگ روی نمایشگر تلویزیون QLED که تنها قاب آن مشخص است.
  تلویزیون QLED
سوختگی پیکسل چیست؟

سوختگی پیکسل نقصی دائمی در قسمت نمایشگر تلویزیون است که ممکن است حاصل اثرات فزاینده نمایش یک تصویر یا صحنه تکراری برای مدتی طولانی، گاهی حتی به کمی یک ساعت، باشد

اطلاعات بیشتر

مشاهده ویدیوهای بیشتر درباره تصویر QLED

 • مردی در جلو ایستاده و الماس را در انبرک خود نگه داشته است.
  تلویزیون QLED تقدیم می‌کند:
  تکنولوژی کوانتوم دات
 • 1. اوج روشنایی ممکن است با توجه به مدل و اندازه تلویزیون متفاوت باشد.
 • * تلویزیون QLED: تلویزیون QLED سامسونگ تلویزیونی مبتنی بر فناوری کوانتوم دات است
 • * تصاویر شبیه‌سازی شده‌اند و تنها برای اهداف نمایشی هستند. ویژگی‌های ظاهری و طراحی آن که تحت تأثیر عملکرد محصول نیست بدون اطلاع قبلی تغییر می‌کنند
 • * لطفاً برای هر مدل به صفحه جزئیات محصول مراجعه کنید.