تلویزیون QLED سامسونگ - هوشمند

هوشمندتر از هوشمند

تنها با یک کنترل از راه دور، با کمترین جستجو بیشترین لذت را از محتواها ببرید.

تصویری از تلویزیون QLED که بر روی قفسه چوبی قرار دارد، و محتواهای متنوع NETFLIX همانند یک پانوراما بر روی صفحه نمایش نشان داده شده است.

همه آنچه نیاز دارید یک ریموت کنترل منحصربفرد است

کنترل از راه دور چندمنظوره

تنها یک ریموت کنترل کافی است. تنها باریموت کنترل از راه دور تلویزیون٬ قابلیت‌های کلیدی همه دستگاه‌های متصل را کنترل کنید. نهایت کنترل را در دستان خود داشته باشید.

این تصویر کنترل از راه دور یگانه تلویزیون QLED را شرح می‌دهد. کنترل‌های گوناگونی برای دستگاه‌هایی نظیر تلویزیون، پخش‌کننده DVD، سینمای خانگی وجود دارند و هر کدام تک تک کنترل می‌شوند. کاربر به دلیل زیاد بودن تعداد کنترل‌ها آشفته و سردرگم است، پس با تکان دادن دست به نشانه یافتن راه و چاره، همه کنترل‌ها را باهم ترکیب می‌کند. تنها یک کنترل از راه دور برای QLED نمایش داده می‌شود. صدای تصویر به همراه ضربات موزون طبل شنیده می‌شود.
کنترل یگانه
کنترل صوتی
همه چیز در یک چشم به هم زدن

اسمارت هاب

با منوی جدید تلویزیون های هوشمند سامسونگ نیازی به کلیک های متعدبرای نمایش محتوای موردنظر نخواهید داشت.کافیست نشانگر را بر روی اپلیکیشن موردنظر خود (برای مثال آیو) نگاه دارید تا ویدئوهای اخیرا بروزرسانی شده آن را مشاهده نمایید.

تصویری از تلویزیون QLED که به‌صورت مایل به چپ قرار داده شده است، و در آن محتوای NETFLIX از طریق کنترل از راه دور در جلوی تلویزیون انتخاب می‌شود.
- در سمت چپ تلویزیون QLED با پخش ویدیوی Netflix بر روی صفحه نمایش آن دیده می‌شود. - دستی که کنترل از راه دوری را نگه داشته است به داخل صحنه می‌آید و این دست دکمه Home را فشار می‌دهد. - رابط کاربری Smart Launcher نمایش داده می‌شود و ویدیوی Netflix انتخاب می‌شود. - ویدیوی Netflix در حال پخش است.
تشخیص دستگاه‌های متصل

تشخیص خودکار

تلویزیون های هوشمند سامسونگ دستگاه‌های جانبی را را به محض متصل شدن تشخیص می دهد. پس از اتصال دستگاه جانبی لوگوی آن در قسمت ورودی ها نمایش داده می شود.. همه این کارها بدون دردسر انجام می‌شوند.

برای مشاهده فهرستی از دستگاه‌های سازگار کلیک کنید
تصویری از تلویزیون QLED که به‌صورت مایل به راست قرار داده شده، و کابل HDMI به جعبه سیم کنار تلویزیون وصل شده است.
- در سمت راست تلویزیون QLED با رابط کاربری Smart Launcher بر روی صفحه نمایش آن دیده می‌شود. در سمت چپ تلویزیون یک جعبه اتصال وجود دارد. - متصل کردن کابل HDMI به جعبه اتصال - صفحه نمایش در حال خواندن HDMI است. - صفحه نمایش با Blu-ray متصل شده است.
فهرست دستگاه‌های سازگار
دستگاه‌ها برند MSO / مدل
است Sony PlayStation 3
PlayStation 4
Microsoft XBOX One
XBOX 360
OTT Apple TV Apple TV 1
Apple TV 2
Apple TV 3
Apple TV 4
Amazon Amazon Fire TV
Amazon Fire TV 2
Amazon Fire TV Stick
Roku Roku 3
Roku 4
Google Chromcast
Nexus Player

با گوشی هوشمند خود تلویزیون را کنترل کنید و بیشتر لذت ببرید

اسمارت ویو

تلفن همراه خود را به یک کنترل از راه دور شخصی تبدیل کنید. با رابط کاربری One Depth‏٬ کنترل کامل تلویزیون خود را برای سرگرمی‌های دلخواهتان در اختیار دارید.

تلفن هوشمند سامسونگ و تلویزیون صفحه منحنی QLED به‌صورت قرینه در برابر هم دیگر قرار دارند، و محتوای انتخاب شده در تلفن هوشمند بر روی تلویزیون QLED درحال پخش است. در تلفن هوشمند محتواهای متنوع NETFLEX همانند پانوراما پخش شده‌اند.
مجموعه ایی از بازی های سرگرم کننده

است

آماده‌اید که یک بازی پویا را بر روی صفحه نمایش بزرگ تجربه کنید؟ این کار را با پخش جریانی از رایانه شخصی به تلویزیون آغاز کنید. دیگر به دستگاه‌های اضافی بازی نیاز نیست.

همچنین می توانید با استفاده از ویژگی Smart view بازی های روی گوشی همراه خود را برروی صفحه نمایش تلویزیون منتقل نمایید و با حرکت گوشی همراه خود به عنوان دسته بازی از لذت بی نظیری بهرهمند شوید.
پخش بی‌وقفه بازی‌های پرسرعت

به‌واسطه قابلیت انعکاس هوشمند تصویر از بازی‌های رایانه‌ای پرسرعت بر روی تلویزیون لذت ببرید. پخش این بازی‌ها با کیفیت بالا و بدون وقفه انجام می‌شود. سرعت را احساس کنید.

در سمت چپ تصویر یک تلویزیون منحنی QLED وجود دارد و در سمت راست آن یک لپتاپ به چشم می‌خورد. این تلویزیون و لپتاپ از طریق شبکه خانگی Wi-Fi به هم متصل هستند و در صفحه نمایش هر دوی آنها تصویر یکسانی به‌طور جریانی پخش می‌شود.
تماشای هزاران ساعت فیلم و سریال،
فقط با یک کلیک

TV Plus

از طیف وسیع سرگرمی UHD/HDR با TV Plus لذت ببرید. تنها کافی است تلویزیون را روشن کنید و کانال‌ها را برای مشاهده برنامه‌های جذاب تازه منتشر شده یا برنامه‌ه‌‌ای دلخواهتان عوض کنید.

تلویزیون QLED از پهلو گذاشته شده است. نمایشگری که با انتخاب فهرست کانال نامگذاری شده نمایش داده شده است.
اطلاعات بیشتر

مشاهده ویدیوهای بیشتری درباره QLED Smart

 • دست شخصی کنترل از راه دور هوشمندی را نگه داشته است.
  هوشمند
  کنترل از راه دور
 • کاربر با تکان دادن دست به نشانه یافتن راه و چاره همه کنترل‌ها را باهم ترکیب می‌کند.
  تجربه تلویزیون QLED
 • * برای عملکردهای هوشمند، به دستگاه‌های سازگار یا تلفن نیاز است.
 • * برای پخش جریانی Netflix به عضویت نیاز دارید.
 • * فیلمهایی مانند «دکتر استرنج»، «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» جنگ داخلی و فیلمهای دیگر را از Google Play Movies & TV ببینید.
 • * © 2014 Warner Bros. Entertainment Inc.، Village Roadshow Films North America Inc. و RatPac-Dune Entertainment LLC. © 2016 Disney Enterprises, Inc. کلیه حقوق محفوظ است. کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی، محصول شرکت Marvel Studios © 2017 MARVEL. دختری در قطار محصول © 2016 شرکت Universal Studios.
  جوخه خودکشی TM & © DC Comics. © 2016 WBEI. کلیه حقوق محفوظ است.
 • * تلویزیون QLED: تلویزیون QLED سامسونگ تلویزیونی مبتنی بر فناوری نقطه کوانتومی است
 • * تصاویر شبیه‌سازی شده‌اند و تنها برای اهداف نمایشی هستند. ویژگی‌های ظاهری و طراحی آن که تحت تأثیر عملکرد محصول نیست بدون اطلاع قبلی تغییر می‌کنند
 • * لطفاً برای هر مدل به صفحه جزئیات محصول مراجعه کنید.