RL750، ‏BMF با آب سردکن، 435 لیتر

RL4373EBAEW/H3

The item is in the cart.

فناوری اینورتر دیجیتال

فناوری اینورتر دیجیتال

صفحه نمایش LED

صفحه نمایش LED

435 

خالص کل (لیتر)

700x1850

خالص (عرض×ارتفاع) (میلی‌متر)

طراحی خاص برای کمک به کاهش هزینه‌ها — و حفظ محیط زیست

همزمان هم مواد غذایی را حفظ کنید و هم محیط زیست را. این یخچال جدید سامسونگ نسبت به مدل‌های معمولی ‎20%‎‎ انرژی کمتری مصرف می‌کند. فناوری‌های کاهنده مصرف انرژی— از جمله کمپرسور ابتکاری اینورتر دیجیتال ما و چراغ‌های LED— به حفظ انرژی، کاهش گازهای گلخانه‌ای و کاهش هزینه قبض برق ماهانه شما کمک می‌کند. این محصول برای حسابدارها و دوست‌داران محیط زیست به یک اندازه عالی است.

طراحی خاص برای کمک به کاهش هزینه‌ها — و حفظ محیط زیست

سرمایش هوشمند برای دستیابی به بالاترین بهره‌وری

سیستم حسگر هوشمند، که برای بهینه‌سازی عملکرد سرمایشی یخچال طراحی شده است، از پنج حسگر برای موارد مختلف استفاده می‌کند: نظارت بر دمای داخل آشپزخانه‌تان، میزان رطوبت در داخل یخچال، و حتی الگوی استفاده شما. سپس بر اساس این اطلاعات، تنظیمات مناسبت را انجام می‌دهد. تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که یخچال را با مواد غذایی پر کنید. حتی حسگری وجود دارد که اگر درب یخچال به مدت زیاد باز نگه داشته شود، به شما هشدار می‌دهد. مواد غذایی‌تان را کاملاً تازه نگه دارید و قبض برقتان را کم کنید.

سرمایش هوشمند برای دستیابی به بالاترین بهره‌وری

از کاهش مصرف انرژی، ساعاتی آرام و 10 سال گارانتی برخوردار شوید

برخلاف کمپرسورهای معمولی که مکرراً روشن و خاموش می‌شود، کمپرسور اینورتر دیجیتال سامسونگ تنظیمات اندکی را بر اساس میزان رطوبت و الگوی استفاده انجام می‌دهد. این امر کمک می‌کند که دما به طور یکنواخت‌تری حفظ شود، استهلاک کمپرسور را کم می‌کند تا دوام آن بیشتر شود، و سر و صدا را به حداقل می‌رساند. همچنین به خاطر کاهش قبض برق و داشتن گارانتی 10 ساله، آسودگی خاطر را تجربه خواهید کرد.

از کاهش مصرف انرژی، ساعاتی آرام و 10 سال گارانتی برخوردار شوید

قفسه‌ای که فضای بیشتری را باز می‌کند

یک قفسه سه‌گانه تاشو این امکان را به شما می‌دهد که اقلام حجیم را به نحوی هوشمندانه نگهداری کنید؛ اقلامی که هرگز نمی‌توانسته‌اید در یخچال نگه دارید. وقتی نیاز به قرار دادن یک کیک چند طبقه یا شیرینی برجی در داخل یخچال دارید، قفسه را کاملاً به عقب تا کنید. یا برای جا دادن اقلام بلند ولی باریک، مثل یک کارتن آب پرتقال، قفسه را به وسط تا کنید تا در عین حال فضای نگهداری را نیز حفظ نمایید.

قفسه‌ای که فضای بیشتری را باز می‌کند

محفظه های داخل درب‌ مطابق با تغییرذائقه شما

از آنجایی که لیست خرید شما هفته به هفته ممکن است تغییر کند، یخچال سامسونگ با چهار محفظه قابل تنظیم و مجزا در درب طراحی شده است که به شما در نگهداری آسان اقلام سوپرمارکت کمک می‌کند. محفظه را می‌توان برای جا دادن بطری‌های بلندتر بالا یا پایین آورد، و یک محفظه عمیق نیز بطری‌های حجیم و/یا دو ردیف قوطی نوشابه را نگه می‌دارد.

محفظه های داخل درب‌ مطابق با تغییرذائقه شما

طراحی خاص برای ایجاد فضای نگهداری بیشتر

تنها اقلام حجیم داخل یخچال شما باید مواد غذایی باشد که از سوپرمارکت می‌خرید، نه دریچه‌های یخچال و بست‌های چراغ‌های آن که بیرون زده‌اند. طراحی جداره داخلی ساده سامسونگ باعث شده که فضای نگهداری وسیعتر شود، ضمن اینکه دریچه‌های جریان چندگانه به نحوی راهبردی تعبیه شده‌اند و از چراغ‌های LED جمع و جور استفاده شده است. علاوه بر این، ظاهر داخلی آن ظریف و شیک است.

طراحی خاص برای ایجاد فضای نگهداری بیشتر

بهره‌وری انرژی هرگز تا این حد عالی نبوده است

چراغ‌های LED پیشرفته سامسونگ که در هر دو وجه فضای داخل قرار گرفته‌اند به طور غیرمستقیم نوری درخشان‌تر و طبیعی‌تر را تولید می‌کنند تا دید شما بهتر باشد. آنچه به دنبالش هستید را به آسانی بیابید، حتی در شب، بدون اینکه نیازی به روشن کردن چراغ‌ آشپزخانه داشته باشید. چراغ LED همچنین گرمای کمتری را نسبت به لامپ‌های معمولی از خود ساطع می‌کند که این خود به خنک ماندن یخچال به طور یکنواخت کمک می‌کند. ایده‌ای درخشان است که زمانش فرا رسیده است.

بهره‌وری انرژی هرگز تا این حد عالی نبوده است

LED شیک اطلاعات را برایتان نشان میدهد

یخچال جدید سامسونگ با نمایشگر LED شیک به رنگ آبی، هوشمندی بیشتری را نسبت به مدل‌های معمولی از خود نشان می‌دهد. این نمایشگر در قسمت بالا، روی قفسه بالایی قرار گفته است تا بتوانید به آسانی به آن دسترسی داشته باشید و تنظیمات را کنترل کنید. نیازی نیست مواد غذایی را بیرون بیاورید و به سراغ ته یخچال بروید تا دما را تنظیم کنید یا حالتی مثل «انجماد پرقدرت» را فعال کنید.

LED شیک اطلاعات را برایتان نشان میدهد

جریان هوای یکنواخت

جریان هوای یکنواخت در تمامی سطوح کار می‌کند— به طوری که دریچه‌هایی کوچک در هر قفسه وجود دارد— تا دمایی یکسان در سراسر یخچال حفظ شود، بخصوص پس از باز شدن درب. این سیستم با خنک کردن کل نقاط در همه محفظه‌ها به صورت همزمان، کمک می‌کند تا مواد غذایی‌تان به مدت بیشتر و تازه‌تر نگهداری شود.

جریان هوای یکنواخت

قفسه شیشه ای با تزیین فلزی

تک تک عناصری که در یخچال جدید سامسونگ بکار رفته است به گونه‌ای طراحی شده که شما را تحت تأثیر قرار دهد، از جمله قفسه‌های شیشه ای با یراق فلزی تزئینی. بین تریم استیل ضدزنگ و سطح صیقلی فلزی یکی را انتخاب کنید. هردوی آنها شمه‌ای از زیبایی و درخشش را به یخچال شما می‌بخشند که در یخچال‌های معمولی وجود ندارد.

قفسه شیشه ای با تزیین فلزی

فیلتر بو زدایی

این بوزدای بهداشتی بوهای نامطبوع را کاملاً از بین برده و طعم اصیل غذا را نگه می‌دارد.

فیلتر بو زدایی
  • 435  خالص کل (لیتر)
  • 700x1850 خالص (عرض×ارتفاع) (میلی‌متر)

در مقایسه با محصولات مشابه...

  • فناوری اینورتر دیجیتال فناوری اینورتر دیجیتال
  • صفحه نمایش LED صفحه نمایش LED
  • خالص کل (لیتر) 435 
  • خالص (عرض×ارتفاع) (میلی‌متر) 700x1850

در مقایسه با محصولات مشابه...

* ویژگی اصلی ممکن است با آنچه در مشخصات اصلی ذکر شده است متفاوت باشد

سؤالی دارید؟ اجازه بدهید کمک‌تان کنیم

این کادر الزامی است

(0 / 2000)

* کدکد داخل تصویر را وارد کنید

لطفاً موافقت خود را با سیاست حفظ حریم خصوصی سامسونگ اعلام کنید